На Закарпатті відсутні бланки для лікарняних (ВІДЕО)

Лист про відсутність лікарняних бланків на Закарпатті направили до Міністерства охорони здоров’я.

На Закарпатті відсутні бланки для лікарняних (ВІДЕО)

Про це розповіла начальниця управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Ольга Чемет.

За її словами, більше місяця в області не видають лікарняні листи через відсутність бланків.

24 вересня 2019р.

Теги: бланки, лікарняні

Коментарі

Оля 2019-11-08 / 20:13:54
Так коли будуть бланки?

Степану Круку 2019-09-24 / 15:57:01
Звісно, департамент звертався, і не тільки департамент. Більш того, всі ці листи були надані журналістці згаданого телеканалу. Перший лист був ще у ЧЕРВНІ (!!!) , потім наступні... А ставлення МОЗ до Закарпаття - відомо. Як і широковідомі причини, через які це ставлення було. А зневажливо ставитися до жінки та ображати негарними словами - це показувати свою невихованість. А МОЗ, до слова, для того і існує щоб забезпечити БЕЗПЕРЕБІЙНУ роботу всіх структурних підрозділів на місцях. Якщо МОЗ в даному випадку "накосячив" в термінах, сподіваючись на своєчасне впровадження електронного реєстру, то точно претензії мають бути не до п.Чемет. Щодо упередженості,:-) - я викладаю виключно факти. А якщо ж комусь ці факти зручно бачити під іншим кутом, то це вже інша проблема. Якщо не медична, то політично-орієнтована :-)

Степан Крук -Олені 2019-09-24 / 13:42:16
Я з великою повагою ставлюся до Вас, як журналістки. Однак, Ви зараз виконуєте фунції пресслужби департаменту охорони здоров"я, тому ваші коменти є упередженими. Звязався із медиками Чернігівської, Херсонської та Одеської областей, там таких проблем нема, тому що там керівники заздалегідь змоделювали ситуацію та запаслися бланками. Питання до Вас: чи звертався департамент із заявою до голови ОДА? Чи звернувся Бондаренко до кабміну із скаргою на неприпустиму бездіяльність МОЗ? Адже ситуація надзвичайно ганебна - пацієнт не може дочекатися "лікарняних", щоб купити собі лікарство. ДЕПАРТАМЕНТ ЗОБОВЯЗАНИЙ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРОГНОЗУВАТИ РИЗИКИ ТА УСУВАТИ ЇХ! "Бомбити" мінздрав, коли вже виникла проблема - це все рівно, що гасити полумя, коли вже все згоріло! Біда, коли відповідальні працівники департаменту - безвідповідальні!!!

Лікар 2019-09-24 / 13:22:05
Чи поніс хтось конкретно реальну (матеріальну) відповідальність за попередні кричущі порушення з відсутністю бланків листків непрацездатності, що спричинило численні матеріальні та моральні випадки шкоди хворим, лікарям, бухгалтерам? Щось не потрапляли на очі такі публікації. Схоже, цього разу теж все відбудеться зааналогічним сценарієм.

Олена 2019-09-24 / 12:25:19
До слова, МОЗ планував введення електронного реєстру листків непрацездатності, відповідно до постанови КМУ від 17.04.2019 № 328. Однак, підготовка е-реєстру до роботи зайняла більше часу , ніж розраховували фахівці МОЗ. Найвірогідніше, що друк лікарняних листків був зупинений саме через те, що мала запрацювати електронна система видачі та реєстрації лікарняних. Однак... наразі маємо, те що маємо..

Олена 2019-09-24 / 12:10:42
Пояснюю для тих "хто в танку". Лікарняні бланки друкуються централізовано за кошти МОЗ і так само централізовано розподіляються по регіонах. Проблема з лікарняними виникла вже втретє і вона характерна для всієї країни. Про нестачу лікарняних лістів департамент НЕОДНОРАЗОВО інформував МОЗ (є відповідні листи!), однак реакції - нуль! Щоб частково врегулювати ситуацію департаментом Закарпатської ОДА були надруковані спеціальні бланки, які на час відсутності лікарняних листів заповнюється лікарями і видаються пацієнтам, щоб обгрунтувати відсутність людини на роботі саме з поважної причини. Як тільки відбудеться централізована поставка лікарняних листів з МОЗ, то ці тимчасові бланки будуть обміняні на оригінальні документи. Все це було детально пояснено журналістці, що робила сюжет. Чому авторка сюжету опустила вже ці суттєві моменти, то це вже питання не до департменту, а до "Суспільного ТБ". До слова, дотепер не оголошено тендер черз який МОЗ друкує та закуповує лікарняні...

Степан Крук 2019-09-24 / 10:48:04
Кошти по тимчасовій втраті непрацездатності пацієнту потрібні негайно, а не коли ті "довідки" на туалетному папері зажравшася пані Чемет обміняє хворим на справжні бюлетені.

Анатолій 2019-09-24 / 10:28:57
Для чого такі керівники ?

Степан Крук 2019-09-24 / 09:56:19
Звичайна службова недбалість керівництва департаменту охорони здоровя, котрі прогавили подачу заявки на отримання бланків бюлетенів непрацездатності. Гнати в шию тих чеметок, бо буде ще гірше...


UA: Закарпаття
Публікації:
/ 1Закарпаття очікує на тест-системи для виявлення коронавірусу
/ 1До остаточного перспективного плану Закарпаття увійшли 64 ОТГ
/ 1Проєкт державного стандарту базової середньої освіти презентували в Яношах на Берегівщині
Виставу "Це все вона" показали на малій сцені Закарпатського обласного театру
/ 1У Барвінку під Ужгородом волонтери будували вольєри для безпритульних тварин
Виставка "Графічне Закарпаття" відкрилась у галереї "Ужгород"
Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді
/ 1Понад 9 тис грн сплатили до бюджету міста власники сіті-лайтів у центрі Ужгорода
/ 5Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
/ 1Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
На Ужгородщині чоловік без ніг підпрацьовує таксистом та вишиває бісером
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
/ 3На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
/ 3Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
/ 9В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
/ 17В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
/ 1На КПП "Тиса" відбулася акція протесту міжнародних перевізників
Завтра вирішать, чи продовжувати карантин в школах Ужгорода
Викладачі Ужгородської дитячої школи мистецтв здобули друге місце на конкурсі "Музична палітра"
/ 1Кожен десятий водій на Закарпатті показує водійське посвідчення через мобільний застосунок "Дія"
/ 2Сортувати сміття вчили студентів Ужгородського нацуніверситету
/ 7Закарпатські підприємці мітингували в Ужгороді
/ 350 правоохоронців цілодобово патрулюють пішохідні зони та дороги Мукачева
Виставку робіт Володимира Павлишина відкрили в Ужгороді
» Всі записи