Духовий оркестр УМВС України в Закарпатській області виборов нагороду регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості колективів правоохоронних органів

Західний регіон України був і залишається скарбницею мистецької самобутності. Це вкотре підтвердили працівники… міліції на регіональому етапі Всеукраїнського фестивалю творчості колективів органів і підрозділів внутрішніх справ, що цими вихідними проводився в Івано-Франківську.

У вщерть заповненому залі обласного музично-драматичного театру колективи ЗАКАРПАТСЬКОЇ, тернопільської, львівської, чернівецької та прикарпатської міліції продемонстрували глядачам усе найкраще, на що здатні.

Запальні українські танці, ліричні y народні пісні, а навіть естрадно-циркове мистецтво і номери оригінальних жанрів у майстерному виконанні співробітників міліції приємно здивували публіку. Ще однією особливістю фестивалю стала участь значної кількості талановитих дітей правоохоронців. Це означає, що в таких сім’ях панує особливий дух теплоти і взаєморозуміння, шануються звичаї і традиції українства. Чудово й те, що організатори творчого конкурсу постаралися познайомити громадян з міліцейськими талантами. Наступного після конкурсного дня дипломанти і лауреати виступили перед мешканцями і гостями Івано-Франківська на сцені просто неба у центрі міста. Гала-концерт зібрав кілька тисяч глядачів.

Це було направду красиве дійство, що здивувало людей. Якби не банер над сценою, який повідомляв, що це творчість колективів міліції, то можна було припустити, ніби виступають не аматори. а професійні артисти. Звичайно ж, як і належить за умовами будь-якого конкурсу, журі мало визначити лауреатів фестивалю. Зробити це було нелегкою справою через те, що переважна більшість творчих колективів заслуговували бути переможцями, але журі, очолюване представником МВС України Геннадієм Гончаренком, у кожній номінації визначено найдостойніших. У номінації за найкраще вокальне виконання переможницею стала дочка працівника ГУ МВС України в Львівській області Юлія Шпакович.

Найкращим співочим колективом став чоловічий вокальний ансамбль з УМВС України в Тернопільській області. Диплом лауреата оригінальної композиції вибороли бійці спецпідрозділу “Сокіл” УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області, а “Зіркою міліції” журі одностайно визнало начальника канцелярії Косівського РВ УМВС України в Івано-Франківській області Євгенію Ткачук. Не залишилися без нагород і два духових оркестри, що брали участь в фестивалі – ОРКЕСТР УМВС УМВС УКРАЇНИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД ОРУДОЮ ПРАПОРЩИКА МІЛІЦІЇ ОЛЕКСАНДРА БЕЛОВИЧА та оркестр відділу Державтоінспекції УМВС України в Івано-Франківській області під керівництвом старшого лейтенанта міліції Миколи Василевича.

Як уже згадувалося, на фестивалі було багато дитячих колективів. Найкращим дитячим колективом журі визнало дует Михайлика та Андрійка Чорних – дітей працівника тернопільської міліції, а приз глядацьких симпатій заслужено дістався виконавиці оригінального жанру 10-річній Ілонці Сидорко. Як і торік, коли аналогічний регіональний фестиваль приймав Тернопіль, найкращим мистецьким колективом міліції у Західному регіоні України визнано аматорів художньої самодіяльності УМВС України в Івано-Франківській області.
ifportal.net
12 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

13:38
На Закарпатті презентують нову дитячу книжку Олександра Гавроша про віслючка Хвостика
11:12
Художник із Хмельницького Володимир Карвасарний презентує свої роботи в Ужгороді
10:18
Закарпатський обласний муздрамтеатр закриє театральний сезон показом "Жменяків"
14:34
У Мукачеві можна оглянути роботи випускників художньої школи ім. Мункачі
11:26
"Шенгенський мерідіян" у Словаччині відбувся за участі митців із Закарпаття і Львова
15:50
Хорватське Матулі "пленерно" приймало гостей із Закарпаття
15:33
"Карпатські візії Синього виру" представив у Львові закарпатський живописець Василь Шиндра
16:40
Болгарія стала 21-ю країною в концертних подорожах Мукачівського хору хлопчиків та юнаків
14:25
/ 5
Берегівський Народний театр імені Я. Бандурович отримав перше місце у всеукраїнському фестивалі-конкурсі
08:31
/ 2
В Ужгороді презентували виставку "Скарби Берегова"
15:30
У скансені в Ужгороді можна буде оглянути "Скарби Берегова"
11:19
До 5 липня в Ужгороді можна оглянути акварельні роботи Оксани Кузьміної-Скальської
12:04
У скансені в Ужгороді відзначили 140-річчя вишківської хижі
14:26
Виставкова зала ужгородського скансену зацвіла "Рожевим цвітом"
11:40
Мукачівський драматичний театр "грантово" покаже виставу про князя Корятовича у Литві
10:02
/ 1
Художню виставку до Дня Конституції України відкрили в Ужгороді
06:45
Закарпатські лялькарі закрили театральний сезон участю у львівському фестивалі
15:32
Наприкінці червня поціновувачі мистецтва зможуть знову поринути "виставково" у сакуровий "Рожевий цвіт"
11:28
/ 1
Закарпатський американець Петро Часто презентує в Ужгороді свої спомини
21:35
У Тячеві вперше провели великий етнофестиваль
12:21
Перший Міжнародний фотосалон "Карпати" проходить в Ужгородському замку
22:47
Арійський світ Ярослава Ороса
10:52
Одну з найдавніших закарпатських церков відновлюють у Гукливому на Воловеччині
16:33
Традиції лозоплетіння переймала молодь у майстрині з Ізи на Хустщині
10:07
В Ужгороді актори з Франції декламуватимуть поезію та виконають французькі й українські пісні
» Всі новини