На сьогоднішній сесії Ужгородської райради також не підтримали "мовне" питання

Робота депутаського корпусу районної ради в комісіях та на засіданні президії районної ради успішно завершилась проведенням третього пленарного засідання одинадцятої сесії районної ради 20 липня ц.р.Грунтовно підготовлені та обговорені в комісіях проекти рішень з 19 питань порядку денного були майже одноголосно прийняті депутатами.

На сьогоднішній сесії Ужгородської райради також не підтримали "мовне" питання

На початку голова ради проінформував колег-депутатів про кадрові зміни, які відбулися в міжсесійний період і представив новопризначених очільників – Романа Стефанишина, начальника РВ УМВС України в Закарпатській області, Олега Голуба, начальника відділу з питань охорони здоров”я та медичного забезпечення РДА та Василя Прокопця, начальника відділу житлово-комунального господарства РДА.

Районних парламентарів ознайомили з змістом листа, який надійшов з Міністерства внутрішніх справ України на депутатське звернення районної ради щодо спільного наказу по порядку взаємодії  між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров”я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини. Наразі, підстав для скасування вказаного порядку,- як зазначається в листі, - немає. Разом з тим Генеральною прокуратурою України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Міністерством охорони здоров”я України опрацьовується питання щодо внесення змін до зазначено наказу.

На  звернення голови фракції районної організації політичної партії „ВО „Батьківщина” Ярослава Пришляка  та голови фракції районної організації політичної партії „Фронт змін” Ярослава Мордяка про включення до порядку денного сесії питання про звернення до Президента України Януковича В.Ф. із закликом накласти вето на Закон України „Про засади державної мовної політики” та висловлення недовіри діючому складу Верховної ради України -  більшість депутатів проголосувати проти такої пропозиції.

Було прийнято 3 програми. Зокрема, „Про програму енергоефективності та енергозбереження  на 2012-2015 роки”, „Про Програму забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин Ужгородського району на 2012-2013 роки”, „Про програму медикаментозного забезпечення нефрологічно хворих Ужгородського району на 2012-2015 роки”, внесено зміни до вже діючих програм.

А от питання „Про погодження дозволу на складання землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги”, по якому інформувала Тетяна Заяць, в.о. начальника управління Держкомзему в Ужгородському районі раптово викликало жваве обговорення серед депутатів та сільських голів. Депутати Василь Тегза, Ігор Лакас, Ярослав Пришляк, Середнянський селищний голова Емерих Крицькій, Невицький, Оноківський сільські голови Михайло Лаба та Віктор Дмитрук запитували доповідачку, звідки брати гроші на виготовлення проектів землеустрою, чи не буде це додатковим обмеженням для громадян, які бажають оформити земельну ділянку у приватну власність.

Ситуацію розрулив Михайло Фединець, голова ради пояснивши, що дане рішення навпаки розширює повноваження сільських рад, адже вони самі на своїх сесіях складають проект землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг річок, струмків та інших водойм, розташованих в межах населених пунктів. Погодившись, рішення прийняли.

Не було заперечень у депутатів і щодо надання дозволу Ужгородській міжрайонній податковій інспекції на проведення реконструкції частини орендованого приміщення адмінбудівлі районної ради для створення центру обслуговування платників податків, і щодо використання коштів спеціального фонду районної ради на проведення ремонту кабінетів районної ради, збільшення статутного фонду „КП „Ужгородщина” та інш.

Поскільки одне з рішень „Про погодження землеустрою щодо встановлення (зміни межі) населеного пункту села Великі Лази (мікрорайон Горяни) недопрацьовано, сесію не закрито. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Ужгородської райради.

20 липня 2012р.

Теги: сесія, райрада, розпорядження

Коментарі

Йосиф 2012-07-20 / 21:20:46
Дристуни! Хуст вам указав усім ко ви на самому ділі.Ганьба! Який приклад своєм дітям указуєте?

Дея 2012-07-20 / 20:34:27
Сикоші! Єдина мова, єдина держава!

НОВИНИ: Соціо

14:05
Ужгородець сплатив майже 190 тис грн аліментів
13:23
/ 1
На стіні спорткомплексу УжНУ "Буревісник" за кілька днів з'явиться мотиваційний мурал
12:01
/ 1
Загальна кількість чоловіків на Закарпатті на 7,4% менша, ніж жінок
11:38
/ 2
Зеленський призначив суддів в Ужгородський міськрайоний, Іршавський і Тячівський райсуди
10:38
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів
10:28
Через конфлікт центр іпотерапії для реабілітації дітей у Мукачеві – під загрозою знищення
10:13
Мін’юст зареєстрував Статут Мукачівської міської ОТГ
09:49
У Мукачеві породіллям й надалі видаватимуть бебі-бокси
00:54
В День Незалежності в Ужгороді відбудеться Марш Захисників України
17:42
/ 1
Після реорганізації районного рівня закарпатські громади можуть залишитися без коштів
16:56
В Ужгороді дитсадки відновили роботу
16:50
На Закарпатті за 7 місяців сплачено понад 2,6 млрд грн ЄСВ
16:22
/ 3
Чи бути сміттєспалювальному заводу у Мукачеві, вирішуватиме виключно громада
16:07
У Мукачеві відновили роботу 33 дитсадки
16:03
/ 2
Якщо дозволить епідеміологічна ситуація, на Закарпатті у вересні проведуть масштабні дні добросусідства з Польщею
14:23
У Солотвині на Тячівщині планують створити молодіжну раду
13:12
/ 1
Депутати Закарпатської облради затвердили Програму розвитку Міжнародного аеропорту "Ужгород" на 2020-2025 роки
13:11
У сквері на вулиці Духновича у Мукачеві підрядник усуває недоліки
11:12
На Хустщині виявляють вогнища шкідливих організмів та встановлюють феромонні пастки
11:09
/ 1
На Закарпатті продовжують розчищати річки від сміттєвих заторів
11:05
7 серпня, у п'ятницю в Ужгороді – УжГрінФест
10:32
Зареєстровано 38 проєктів Бюджету громадських ініціатив Мукачівської ОТГ
10:23
11 проєктів на Закарпатті профінансують у рамках конкурсу ініціатив місцевих громад
10:08
У Мукачеві ініціювали створення притулку для безхатьків та одиноких людей
09:58
У скансені в Ужгороді незабаром запрацює Літня школа гончарства
» Всі новини