В Ужгороді знахабнілі водії вже паркуються на пішохідних переходах (ФОТО)

Ужгород, близько 13-ї дня. Перетин вулиці Фединця та площі Корятовича, через дорогу від зупинки 6-ї "маршрутки". Червона Toyota RAV4 без жодних докорів сумління припаркувалася прямо на місці, призначеному для переходу пішоходів через вулицю.

В Ужгороді знахабнілі водії вже паркуються на пішохідних переходах (ФОТО)

Люди, аби перейти на другий бік вулиці, змушені обходити її з обох боків.

Пішохідний перехід позначений відповідними знаками по обидва боки вулиці і, додатково, пунктиром білої бруківки на тлі сірої. А отже, єдине, що дозволило водієві припаркувати своє авто саме в цьому місці – відчуття вседозволеності, породжене відчуттям безкарності.

Даний приклд – не єдиний. Чим далі, тим таких прикладів стає більше і з розряду винятків вони переходять в розряд типового. Бо міліція зайнята іншим...

19 липня 2012р.

Теги: пішохід, перехід

Коментарі

Павло до Ххх 2012-07-20 / 12:53:59
Судячи з вашого коментаря авто ви маєте і повністю солідарні з даним рорушником ПДР.
Подумайте хто ж з"явився раніше, автомобіліст чи пішохід? Тут відповідь значно легша, ніж з курицею і яйцем. НЕ ПІШОХОДИ МАЮТЬ ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ПРАВА, в Ужгороді достатньо тротуарів та інших комунікацій, котрими користуються пішоходи. Свої права мають відстоювати автомобілісти, котрі не мають де припаркувати авто. Влада веде себе з вами як свиня і ви у свою чергу свині не менші, бо замість того, щоб перекрити нафіг усі вулиці і дочекатись від влади рішеннь щодо паркуванння, котрі би були сприятливими для вас, ви піджавши хвоста забираєте простір від пішохода.

мішико 2012-07-20 / 12:09:48
проблема дійсно загально масова, навіть маршрутки (особливо обнаглілі 14-ки) так стають на Легоцького... але з іншого боку автомобілі з "такими" 8-ками, 9-ками та 7-ками у держномерах вже задовбали...

бодя 2012-07-20 / 10:43:01
Ххх, подивися на фотки: місця повно кругом

Ххх 2012-07-20 / 09:31:21
Хтось хто ці коменти писав має авто??? На площі корятовича щоб десь припаркуватись треба героєм бути. Влада взагалі нічого не робить з покращенням умов паркуванння в місті, давно обіцяли підземний паркінг, і де він??? Будується тільки торгові центри. А якщо терміново треба кудись зайти то паркуватись треба чуть не на другому кінці міста. Тут корінь зла, а не хто де парках авто.

йончі 2012-07-20 / 09:09:18
а ГАЇ як і усе у ГУЗИЦІ їм насрати главно щоб контробанду з ТИСИ супроводити і словаків біля КПП ужгород потрусити так є ВАСЯ!!!!!

Адмін 2012-07-19 / 22:20:04

Авто "мішає" не редакції. А всім. Бо наглим чином порушує ПДР. Поняття не маємо, хто є його власником. Маєте фото інших аналогічних порушень – присилайте на вказану нижче електронну адресу редакції.

Тера 2012-07-19 / 21:57:18
Кому ж з редакції так мішає дане авто?! Напевно когось дуже дістала дана людина.

От скажіть мені мало таких авто в місті, я думаю кожного дня можна сфотографувати як мінімум 5-ть! Чому це питання піднято тепер і консервована увага тільки на одному авто?!

Сергій 2012-07-19 / 21:46:02
Цвяшком по крилу та дверцятам пройтися - будуть дививтися де паркуватися....

Лоци 2012-07-19 / 21:29:10
Даішники записалися в риго-анали, от і результат

ужгородка 2012-07-19 / 19:58:37
як добре? на самому переході - від краю до краю

_ya_ 2012-07-19 / 19:45:22
сесь ще добре став...

читач 2012-07-19 / 18:51:56
а де ДАЇ? Чи вони тільки їздять,бензин палять. для них ці вулиці-золоте дно. ось де треба косити.

йо! 2012-07-19 / 18:49:45
горазд. при нагоді!

Адмін 2012-07-19 / 18:37:53
2йо!

Фотографуйте і присилайте фото на адресу редакції – editor@zakarpattya.net.ua