"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

Власний кореспондент ТСН в Закарпатській області Наталія Зотова працювала біля будинку, на подвір'ї якого, ймовірно, прокладений тунель через українсько-словацький кордон. Журналістка записувала так званий стендап, наговорювала інформацію на місці надзвичайної пригоди, яка лихоманить Закарпаття з вечора 18 липня.

"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

«Я записувала стендап, коли звідкись узявся джип. Він перегородив дорогу між мною та оператором, почав їздити туди-сюди та сигналити, – розповіла телефоном Наталка, – звісно я протягнула в сторону водія мікрофон і запитала: «А що це ви робите?» Водій висмикнув у мене з рук радіомікрофон і газанув».

За інформацією власкора, джип затримали правоохоронці, які були поруч з будинком. Мікрофон наразі повернули. Наталія Зотова пише заяву до міліції.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті контрабандисти прокопали тунель на кордоні України і Словаччини.

19 липня 2012р.

Теги: Зотова, тунель, напад, джип

Коментарі

до сусіда 2012-07-22 / 22:13:12
Погано що все бачив,як було, скоріше підглядав як та гнида, якщо ти там був...скоріше надумав.А якщо був та маєш знати і зарубати собі на тому горбатому носі- яка ризикована професія журналіста в екстремальних умовах.Ну, а якщо це ще була жінка -журналіст Наталка Зотова то в сто разів ризикована робота з такими покидьками на джипі,що вирвали мікрофон.

Вітя 2012-07-22 / 09:53:14
Б..я, який жах! Номера машини у студію! Хто це робив, прізвища в інет!!!! Треба долучити до справи про тунель цих осіб на джипі. Б...ля всьо кришується. Всіх су..к пересаджати треба, всім бандитам нари!

wolf 2012-07-21 / 18:16:35
накрилася "годувалка" пів-Ужгорода постадовців...

антимент 2012-07-20 / 19:46:04
мочити суччар треба!!Уволити Ткаченка нахрен з СБУ нараз,і вибачитися на всю україну треба,Зотова нормальна Баба,а СБУШНИКУ стало жаль шо їх тонель словаки викрили тому і напав з нервішек думаю!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:30:08
В скором времени я напишу все ваши (соседей)фамилии!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:28:03
Видел я тебя СОСЕД ! Только не знаю чей ты! Наверное ты сосед того мужественного ОХфицера КГБ по фамилии ТКАЧЕНКО!!!!!Не выдал гос. тайну????

паша 2012-07-20 / 12:47:37
нехай журналісти прйде в Винноградово в суд до Дворниченка як неззакконно приймає уйму рішеннь.А там де люди стараються щоб вижити 1+1 вже нічого дивитись одна пустота собаки кішки деградують повнісьтю суспільство .Думають всі дурні лише вони розумні

Сосед 2012-07-20 / 11:34:53
журналисты как понос лезут куда ненада а ваша недоторканість относится для высказывания "нетрогай гавно а то вонять будет" что и вы еще раз подтвердили. Я все видел и как ты нагло лезла к людям и как снимала номера машин и лица сотрудников служб которые там были

колега 2012-07-20 / 10:09:14
джип, на якому був СБУшник, належтьь його мамі-пенсіонерці...Треба було в ефір дати номера крутої іномарки...

іван іванович 2012-07-20 / 09:44:48
А звідки в офіцера СБУ такий ДЖИП ??? І знову наші СБУшники остались обкаканими на цілий світ все що вони можуть це мікрофон забирати в журналістки бо був би журналіст мущина дав би йому в чоло мікрофоном і було би завтра воні на всю Україну що побили працівника СБУ як у Києві Беркутівців пенсіонери бють а погранці мовчать як дерма в рот набрали мабуть тоже в долі

мукачівка 2012-07-19 / 22:36:13
Після побаченого в ефірі сьогодні в 19.30 год на ТСН, як з рук тележурналіста Наталки Зотової вирвали мікрофон,а пізніше стало відомо, що це вчинили працівники СБУ можна зробити висновок- якщо вони так цинічно та нахабно поводяться з журналістами, які мають недоторканість при виконанні своїх службових обов"язків, то що вони можуть вчинити з простими громадянами? Цей офіцер СБУ, який вирвав мікрофон у журналістки має перш за все вибачитись публічно на всю країну, а далі відповісти по усій суворості закону за замах на представника ЗМІ!

Бомж 2012-07-19 / 21:24:41
МЕНТАМИ КРЫШОВАННЫЙ ТУНЕЛЬ.

Буду убивать 2012-07-19 / 16:30:33
А где грёбаный Русын?Чё язык в дупло засунул?

журналіст 2012-07-19 / 16:18:58
Назва - просто в точку!!!! Як свідок цього інциденту, просто в шоці від "офіцерської" честі правоохоронців!!!!Вибачень Наталка досі не почула...Дивіться в новинах відзняте відеоператором, в якій нахабній формі у журналістки відібрали мікрофон представники правоохоронного органу і "змилися"...

НОВИНИ: Кримінал

23:40
/ 6
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 13
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст
18:08
На Воловеччині скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Сваляви, котрий намагався підкупити патрульних
14:33
За фактом ДТП на Мукачівщині з двома постраждалими розпочато кримінальне провадження
11:46
За 5 метрів від кордону на Закарпатті затримали двох "водолазів" у гідрокостюмах, що несли сигаретні пакунки
10:43
Погоджено підозру кіровоградцю, затриманому на Закарпатті при спробі продати закарпаток за кордон
09:12
/ 1
На Закарпатті чоловік намагався "вирішити" проблему на кордоні хабарем
17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 14
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт