"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

Власний кореспондент ТСН в Закарпатській області Наталія Зотова працювала біля будинку, на подвір'ї якого, ймовірно, прокладений тунель через українсько-словацький кордон. Журналістка записувала так званий стендап, наговорювала інформацію на місці надзвичайної пригоди, яка лихоманить Закарпаття з вечора 18 липня.

"Власники" контрабандного тунелю "наїхали" на закарпатського власкора 1+1

«Я записувала стендап, коли звідкись узявся джип. Він перегородив дорогу між мною та оператором, почав їздити туди-сюди та сигналити, – розповіла телефоном Наталка, – звісно я протягнула в сторону водія мікрофон і запитала: «А що це ви робите?» Водій висмикнув у мене з рук радіомікрофон і газанув».

За інформацією власкора, джип затримали правоохоронці, які були поруч з будинком. Мікрофон наразі повернули. Наталія Зотова пише заяву до міліції.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті контрабандисти прокопали тунель на кордоні України і Словаччини.

19 липня 2012р.

Теги: Зотова, тунель, напад, джип

Коментарі

до сусіда 2012-07-22 / 22:13:12
Погано що все бачив,як було, скоріше підглядав як та гнида, якщо ти там був...скоріше надумав.А якщо був та маєш знати і зарубати собі на тому горбатому носі- яка ризикована професія журналіста в екстремальних умовах.Ну, а якщо це ще була жінка -журналіст Наталка Зотова то в сто разів ризикована робота з такими покидьками на джипі,що вирвали мікрофон.

Вітя 2012-07-22 / 09:53:14
Б..я, який жах! Номера машини у студію! Хто це робив, прізвища в інет!!!! Треба долучити до справи про тунель цих осіб на джипі. Б...ля всьо кришується. Всіх су..к пересаджати треба, всім бандитам нари!

wolf 2012-07-21 / 18:16:35
накрилася "годувалка" пів-Ужгорода постадовців...

антимент 2012-07-20 / 19:46:04
мочити суччар треба!!Уволити Ткаченка нахрен з СБУ нараз,і вибачитися на всю україну треба,Зотова нормальна Баба,а СБУШНИКУ стало жаль шо їх тонель словаки викрили тому і напав з нервішек думаю!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:30:08
В скором времени я напишу все ваши (соседей)фамилии!

Любитель соседей 2012-07-20 / 14:28:03
Видел я тебя СОСЕД ! Только не знаю чей ты! Наверное ты сосед того мужественного ОХфицера КГБ по фамилии ТКАЧЕНКО!!!!!Не выдал гос. тайну????

паша 2012-07-20 / 12:47:37
нехай журналісти прйде в Винноградово в суд до Дворниченка як неззакконно приймає уйму рішеннь.А там де люди стараються щоб вижити 1+1 вже нічого дивитись одна пустота собаки кішки деградують повнісьтю суспільство .Думають всі дурні лише вони розумні

Сосед 2012-07-20 / 11:34:53
журналисты как понос лезут куда ненада а ваша недоторканість относится для высказывания "нетрогай гавно а то вонять будет" что и вы еще раз подтвердили. Я все видел и как ты нагло лезла к людям и как снимала номера машин и лица сотрудников служб которые там были

колега 2012-07-20 / 10:09:14
джип, на якому був СБУшник, належтьь його мамі-пенсіонерці...Треба було в ефір дати номера крутої іномарки...

іван іванович 2012-07-20 / 09:44:48
А звідки в офіцера СБУ такий ДЖИП ??? І знову наші СБУшники остались обкаканими на цілий світ все що вони можуть це мікрофон забирати в журналістки бо був би журналіст мущина дав би йому в чоло мікрофоном і було би завтра воні на всю Україну що побили працівника СБУ як у Києві Беркутівців пенсіонери бють а погранці мовчать як дерма в рот набрали мабуть тоже в долі

мукачівка 2012-07-19 / 22:36:13
Після побаченого в ефірі сьогодні в 19.30 год на ТСН, як з рук тележурналіста Наталки Зотової вирвали мікрофон,а пізніше стало відомо, що це вчинили працівники СБУ можна зробити висновок- якщо вони так цинічно та нахабно поводяться з журналістами, які мають недоторканість при виконанні своїх службових обов"язків, то що вони можуть вчинити з простими громадянами? Цей офіцер СБУ, який вирвав мікрофон у журналістки має перш за все вибачитись публічно на всю країну, а далі відповісти по усій суворості закону за замах на представника ЗМІ!

Бомж 2012-07-19 / 21:24:41
МЕНТАМИ КРЫШОВАННЫЙ ТУНЕЛЬ.

Буду убивать 2012-07-19 / 16:30:33
А где грёбаный Русын?Чё язык в дупло засунул?

журналіст 2012-07-19 / 16:18:58
Назва - просто в точку!!!! Як свідок цього інциденту, просто в шоці від "офіцерської" честі правоохоронців!!!!Вибачень Наталка досі не почула...Дивіться в новинах відзняте відеоператором, в якій нахабній формі у журналістки відібрали мікрофон представники правоохоронного органу і "змилися"...

НОВИНИ: Кримінал

19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 1
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44