На Закарпатті контрабандисти прокопали тунель під кордоном (ФОТО)

Буквально кілька годин тому під час зустрічі керівництва Чопської та Міхайловецької митниць словацькі колеги проінформували про сьогоднішній випадок виявлення кримінальною поліцією Словаччини підземного тунелю, який використовувався контрабандистами для переміщення тютюнових виробів.

На Закарпатті контрабандисти прокопали тунель під кордоном (ФОТО)

На місце виявлення одразу виїхав заступник начальника Чопської митниці-начальник служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Юрій Федорчук. За його словами, зі словацького боку – на території приватної фірми, яка була обгороджена високим парканом, знаходився професійно обладнаний підземний хід (протяжністю майже 600 м через українсько-словацький кордон, 500 м від КПП «Ужгород»), в діаметрі 90 см, електрофікований і з рельсами та вагонетками, якими вже було переправлено близько 20 тисяч блоків сигарет. На подвір’ї словацької фірми стояли в очікуванні  кілька вантажних автомашин, в які контрабандисти під щебнем ховали сигарети для подальшого безпечного переміщення територією Євросоюзу.

Чопські митники одразу про це повідомили керівництво Чопського прикордонного загону для належного реагування.

Зараз чопськими митниками спільно з прикордонниками та СБУ з’ясовується, з якої приватної садиби з боку України вирито цей тунель, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Чопської митниці.

18 липня 2012р.

Теги: тунель, контрабанда

Коментарі

Збеушнику ! 2012-07-29 / 22:37:11
З достовірних джерел мені було відомо, що Копча і надалі проживає в В.Березному їздить в тонірованих машинах одним словом веде і надалі будене житя, поки не пройде позивна давність ! А, що до тунелю це брехня, що йому півроку, як мінімум 10-15 років.

Коля до Кнута. 2012-07-25 / 20:22:06
Респект! Бачу, процедура досить прозора і зрозуміла, напевно таким шляхом і рухалися до "світла у кінці тунелю" всі особи, причетні до цієї справи...

Кнут 2012-07-25 / 15:10:26
Заяву на участь в конкурсі подаєте на імя міського голови. Проплачуєте незначну суму у "Фонд розвитку інфраструктури Ужгорода". Потім вашу кандидатуру затверджують у "Держмитслужбі України". там проплачуєте незначну суму у фонд "Боротьби з контрабандою". Потім вашк кандидатуру затверджують в СБУ України. Там ви проплачуєте незначну суму у фонд "Сприяння працівникам СБУ". Після чого вашу кандидатуру затверджують в МВС України. Там ви проплачуєте незначну суму у фонд "Боротьби з організованою злочинністю". Після того затверджувати будуть в Департаменті прикордонної служби, де ви проплатите незначну суму у фонд "Боротьби із незаконною міграцією". Потім за вашу кандидатуру проголосують депутати Ужгородської міської ради. Вам доведеться проплатити незначну суму у фонд "розвитку місцевого самоврядування. І все. У вас буде персональний автомобіль, персональна секретарка і дуже не виключено, що і персональні нари. Грайте і вигравайте!!!

Коля до Кнута 2012-07-25 / 14:41:29
Хотілось би знати на чиє ім'я писати заяву про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади.
Які докУменти треба. І працевлаштування відбуватиметься на місцевому рівні, чи-ио на рівні міністерства закордонних справ.
Розтлумачте б.л.

Кнут 2012-07-23 / 01:50:15
Я глибоко обурений з приводу намірів силовиків підірвати або затопити тонель. Цей витвір інженерної думки ХХІ-го сторіччя необхідно занести в перелік обєктів ЮНЕСКО та взяти під охорону держави. Тонель повинен і далі функціонувати. Його потрібно взяти на баланс міста Ужгород, тобто внести його в комунальну власність міста. Надходження від продажу наркотичних засобів, сигарок та переправки нелегальних мігрантів повинні бути використані для розвитку інфраструктури міста, доплат працівникам бюджетної сфери. Розподіл коштів повинен відбуватися прозоро та затверджуватися на сесії Ужгородської міської ради. Призначення керівника тонелю повинно проходити на конкурсній основі, рішення про затвердження приймає міськрада. З метою збереження обєкту міська рада повинна прийняти звнрнення до Президента України з проханням про матеріально-технічне переоснащення прикордонного підрозділу, на підконтрольній території якого знаходиться обєкт (закупівля нових тепловізорів, патрульних літаків,тетрациклів, снігоходів, тощо).

К.В 2012-07-22 / 11:09:58
а х.. ня їмете я ся й не ховаву дуже, бо всім плачу, самі знаєте. гроший ши мало маву, так, на пару рокув. А дале ня ямі ся зоп"ю. книжки мені не інтересні ниякі, тай читати не люблю. вуйду бомжом тай нико ня не упознать.

+13 2012-07-22 / 10:59:50
Будинки нас не цікавлять, цікавить де переховуэся тот пес блошивий КОПЧА ВОЛОДИМИР

Вітя 2012-07-22 / 09:58:10
Терміново 2012-07-20 / 08:53:57
Продам будинок на вул. Запорізький
Дуже не дорого :)))
--------------------
Я думаю що вони заднім числом вже його продали. І тепер сілдчі дії зводяться тільки до одного: замести всі сліди і зробити все що вищі посадові особи не постраждали.

сбУшнік 2012-07-21 / 18:04:32
всі дуставуть баблоло од КОПЧІ ВОЛОДИМИРА, лем не я. але я го скоро найду, вжем слід занюхав. мені грошей не треба. хочу жебо го ізолювати од общества, бо ши дачіїх дітий пострілять пес нагуляний

Русин Анти-быотык 2012-07-21 / 16:27:20
шо Богаму лем про копчу туй базарите,шо типирка бабло назад уддавати му чи шо?

сбУшнік 2012-07-21 / 09:30:53
КОПЧА,КОПЧА но де вун переховуєся,мене булше нич не інтересує.Вун повинен нести покарання! Слово офіцера

HFyj 2012-07-20 / 23:37:30
а про Копчу круто хтось постійно пише! Щоб тоті менти срані не розслабляли булки і знали, що МИ НЕ ЗАБУЛИ,

Кнут 2012-07-20 / 23:25:38
За державу обідно! І дуже соромно...

+13 2012-07-20 / 17:22:41
Та їмте вже того Копчу Володимира, но!!!

для немеша 2012-07-20 / 16:54:04
Проложенный под границей Украины и Словакии тоннель мог использоваться не только для контрабанды товаров, но и нелегального перемещения людей. Об этом заявил министр внутренних дел Словакии Роберт Калинак, - говорится в сюжете ТСН.



"Туннель оборудован на высоком уровне, внутри ездит самодельный поезд.

Его использовали для контрабанды товаров широкого потребления, преимущественно сигарет. Но мы подозреваем, что этим тоннелем также могли нелегально переправлять людей", - сказал министр.

"Это чрезвычайное событие. Ничего подобного ни в Словакии, ни в соседних странах не было", - добавил он.Закарпатьем ходят слухи о вероятной причастности к масштабному контрабандному пути чиновников. Впрочем, с украинской стороны пока больше вопросов, чем ответов.

Ветеран ВВВ 2012-07-20 / 14:24:34
Відомо,що за всі подібні "тунелі" знає і контролює СБУ,крім того коли починається "війна" між силовими структурами, починаються затримання на хабарах митнинів напередодні їх профсвята, далі падають прикордонні службові літаки,а зараз ...., далі буде і ще щось.Це все безпека держави та єкономічне зростання добробуту, у кого? Чим воно закінчится.Переконаний ,що Словаки давно знали про "малину",але подали на гора зараз, чому?

Йовшко 2012-07-20 / 11:43:27
Pekný Jozef. Ano, dobra spolupraca, але вже її не буде, бо тунель закриють. Треба копати другий.

подгорєлов 2012-07-20 / 10:22:28
хе-хе, словацькі правоохоронці підставили закарпатськіх "калєг"

slovakian police exposed transcarpatian "colleagues"

жкрналіст 2012-07-20 / 10:06:12
ні СБУ, ні міліція вчора так і не знайшли в цьому будинку тунель...Прийшли словацькі кріміналісти і спецапаратом "тикнули" носом нашим правоохоронцям в тунель у прибудові цього будинку по вул.Запорізькій... Оснащення надсучасне...вхід прихований електроплитою... Прикордонники 3 роки клеїли дурня, були глухі і німі, коли цей тунель копали під землею вздовж "зеленки", яку вони мають охороняти...

Терміново 2012-07-20 / 08:53:57
Продам будинок на вул. Запорізький
Дуже не дорого :)))

НОВИНИ: Кримінал

18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 7
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 1
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 20
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 10
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 3
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану