Студенти продовжують писати заяви про факти хабарництва Мікловди

Учора, 16 липня, до правоохоронців звернулась студентка 1 курсу економічного факультету із заявою про вимагання від неї хабара.

Студенти продовжують писати заяви про факти хабарництва Мікловди

Дівчина розповіла, що 21 травня цього року у службовому приміщенні декан економічного факультету УжНУ Мікловда Василь та завкафедри економічного факультету Пітюлич Михайло вимагали у неї гроші у сумі 200 доларів США за успішну здачу сесії.

Так, декан факультету знаходиться під підпискою про невиїзд. Проти завкафедри факультету запобіжний захід не обирався. 

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн,декан економічного факультету УжНУ "погорів" на хабарі 1200 доларів.

17 липня 2012р.

Теги: хабарництво, Мікловда, гроші

Коментарі

Никита Ничипорук 2012-07-18 / 09:54:17
Всех алчных - ноги в таз, залит цементом и в море.

nik 2012-07-17 / 21:13:57
Відповідаю на "обвинувачення" (Обалдіти можна) - Ніхто мені і нічого не пропонував!!! Дійсно сам помітив, так як в обидвох VIP-кімнатах довелося встановлювати электрообладнання...

Маруся 2012-07-17 / 18:27:04
Ваші слова - да Богові у вуха!

!!!!!? 2012-07-17 / 18:18:28
Будьте певні, на всіх інформація збирається, до свого часу. І на Ващука теж. А далі - чи політика, чи гроші - вирішать, як це буде використано, або для збагачення прокурорів, або для зняття з посади. Чи одночасно.

Феміда 2012-07-17 / 17:25:59
Все, що написав nik – правда, і всі про це знають. Міністерських «гостей» постійно обслуговують такого типу дівчата і не лише в гуртожитках, а й інших бізнес-закладах Ващука (в т.ч. на Буковелі).
Однак для того, щоб пред’явити звинувачення, необхідно це доказати.
Але ми не в суді, тому нічого доказувати не будемо. Ми просто спілкуємося, ділимося інформацією.

Вася 2012-07-17 / 17:14:21
То один великий бордель.

Обалдіти можна 2012-07-17 / 17:13:34
Народ що ви ниєте? У Ващука те, у Ващука се... Де факти?
До nika. "були помічені..." "схоже пропонували" Сам "помічав"?
Тобі "схоже" запропонували? І що? Не сміши народ :) А щодо засобів (їх перелік можна продовжити) і навіщо вони молодим дівчатам... То почитай інструкцію навіщо. Не в пенсійному ж їх віці жіночкам інтенсивно використовувати... Здоровий секс це здорово і не парьтеся що "десь, у когось, щось помічають і пропонують". Сміхота та й годі.

Юра 2012-07-17 / 16:53:14
Народ, невже Ви такі наївні, любий викладач якщо і бере взятку, то точно не у своєму кабінеті, і як правило беруть через провірених людей. У наших недоумків-мусорів, які школу закінчили з натянутою трійкою, одне правило: "Був би декан, ... а взятка знайдеться".

nik 2012-07-17 / 16:30:14
Ващука треба посадити за сутинерство та незаконне утримання будинку розпусти!!! Так, в гуртожитку, що знаходиться в м. Угород по вул. Українській, 19 були обладнані два VIP-апартементи (кухня, ванна-кімната, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч і т.д.) В одній з них проживали двоє дівчат, які схоже пропонували інтимні послуги, так як в їх кімнаті у великій кількості було помічено - ПРЕЗЕРВАТИВИ, ТЕСТИ НА ВАГІТНІСТЬ ТА ПРОТИЗАЧАТКОВІ ТАБЛЕТКИ... Питання - навіщо молоденьким студенткам вище вказані засоби?

Маруся 2012-07-17 / 16:01:03
А чому не пишуть у кабінетах деяких Ващучих деканів? Там і секс, і кекс, і все, що хочеш буде.

123 2012-07-17 / 14:57:05
Може Фе хоче показати, що буде з тими, що йдуть проти його волі. На прикладі Мікловди

Саша 2012-07-17 / 14:49:56
Не того ви взяли, там є набагато "крутіші" викладачі, молоді, які хочуть за пару місяців стати олігархами і беруть набагато більші суми... Сержанов, наприклад.....

Обізнаний 2012-07-17 / 13:57:14
Щодо букету - дійсно, там видно купюри в 5 та 10 гривень, 1 доляр, 5 євро. В сумі, може, на сотні дві гривень, і це дійсно сувенір, який декану подарували колеги кілька років тому.
Скільки можна його "розкручувати"?

Кабінети таємно писались тривалий час. Потім спудеїв взяли за ледащі сраки, і вони пишуть заяви про "вимагання". Хоча самі ж несли, бо вчитися не хочуть нич.

Мета операції зрозуміла - прибрати опозицію в вигляді Мікловди, аби розчистисти дорогу Ващуку на виборах ректора. Мікловда вже зламлений, навіщо його далі бити?

для всіх 2012-07-17 / 13:36:37
Його довго і нудно писали на відео. Є багато фактів. Просто тепер "висмикують" тих хто був на плівках, і розкручують писати заяви. За чутками там були "заліки" і інтимногшо характеру, але це покищо чутки, хотя.....

!!! 2012-07-17 / 13:03:53
До речі, адміне, заберіть нарешті цю фотку з букетом. Весь університет знає що це був подарунок від колег, ціно йому - гривень 100, купити може хто завгодно в магазині. не смішіть людей.

Богданка 2012-07-17 / 12:43:26
Уявляєте, як гризе совість студентку, що вона посеред літа і канікул біжить писати заяву? Тільки от саме ці двоє належать до тих викладачів, які ВИМАГАТИ не будуть ніколи. Вчитися треба, а не просерати батьківські гроші. А у "правоохоронців" справи, видно, не дуже клеяться, раз так метушаться...

Юра 2012-07-17 / 12:24:45
Весь цей бруд на Мікловду виливається виключно із-за того, що Федя Ващук хоче стати ректором УжНУ. Федя прибирає неугодних, які відстоювали УжНУ при спробі обєднати УжНУ з Ващуківським ліцеєм, ніяк ч.м.о не може заспокоїтись.

!!! 2012-07-17 / 11:09:15
А де Пітюлич? Ви подивіться краще хто на якій машинї їздить... Мікловда мабуть дрібний хабарник, бо великі - ті мають за що відкупитися. От Федя Ващук - №1 з великим відривом!!!

Мар"яна м.Ужгород 2012-07-17 / 11:01:29
Люди добрі.Більшого хабарника ви не знайшли ,чим Мікловда.
Зразу видно, що комусь ця справа дуже потрібна.Вже нецікаво навіть читати

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9