Головному ДАІшнику Ужгорода спалили авто

Надзвичайна пригода сталася вночі 19 червня в Ужгороді. На подвір`ї будинку по вул.Оноківській в Ужгороді невідомі особи запалили іномарку «Тойота Авенсіс», що належить начальнику ВДАІ м.Ужгорода підполковнику міліції Олексію Співаку.

Головному ДАІшнику Ужгорода спалили авто

Машину облили якоюсь легкозаймистою рідиною й запалили, вогнем знищено салон, передню й задню частини автомобіля. За фактом навмисного пошкодження майна шляхом підпалу (ст.194 ККУ) вирішується питання про порушення кримінальної справи. про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-служби УМВС України в Закарпатській області.

Сам потерпілий О.Співак звертається до громадян з проханням надати будь-яку інформацію щодо замовника і виконавців підпалу його машини, гарантуючи конфіденційність і винагороду за інформацію в сумі 10 тисяч гривень. Звертайтеся за тел.0506666770, або на телефон довіри УМВС: 69-51-44

20 червня 2012р.

Теги: ДАІ, авто, підпал, Співак

Коментарі

Шоні 2012-07-07 / 03:38:10
Якби менти займались наведенням порядку а не брали хабарі та не зловживали владою то і машини би їм ніхто не палив. До таких співчуття немає.

не менту-ужгородцю 2012-07-05 / 13:40:06
Саме так бо вважаю, що це одна особа пише. Але не про це. Це не суттєво. Повністю підтримую пана Юрія. І гадаю, що більшість читачів такої ж думки. А для переконливості раджу Вам ознайомитись із статею на сайті по ссилці http://zakarpattya.net.ua/News/97904-Prokuratura-Zakarpattia-pereviriaie-fakty-kryshuvannia-hralnoho-biznesu-v-Mukachevi

І це лише мізерна частинка тої правди , яка є реалією нашого життя. І яка може бути повага до тих силовиків? Кришують вони і контрабандюків, і чорновозів, і сутенерів, і наркоділків, і іншого роду активістів незаконного бізнесу! А на тих хто не бажає платити за кришу реалізовують свої показники і подають нам як величезну свою заслугу у боротьбі з корупцією!
Шановний! Ваш цинізм вражає! Певно, недарма Юрій навіть брезгує Вам відповідати.

ужгородець 2012-06-27 / 14:16:38
Юрію.
Во герой. Ну прям революціонер. Із ментами він готовий розправитися і х.. на них ложить, ну прям Бетмен.
А на самім ділі якесь чмо ображене на міліціянтів. Може оштрафоване за щось, а може десь менти його налякали, що обс...я.
Про міліційську честь з тобою можна подискутувати, якщо назвешся, а так про що з тобою говорити.
Повір не треба бути Вангою, щоб спрогнозувати, якщо так часто будеш класти на ментів х.., то прийдеться довго працювати лопатою.

Юра 2012-06-27 / 13:57:36

не менту


Ти певно мусорок, а прикриваєшся таким благородним ніком. На ментів не тільки слюною бризгаю але й *** **** бо на більше ця небрязь не заслуговує. А лопатою попрацювати не зазорно і не в перше. Попрацюй сам, тоді зрозумієш. А що стосується чести, то запитай думку оточуючих. Сподіваюсь, почуєш думку про себе та своїх побратимів.

не мент 2012-06-27 / 10:29:56
Для Юри.
"Пішов би з лопатою попрацював...". Хто на лопату вчився, той нехай з нею і працює. Видно і ти не дуже любиш лопату, раз в коментатори лізеш.
Думаєш, що в тебе більше честі серед люду появиться, якщо будеш в Інтернеті на ментів слюнкою бризгати.
Ти скоріше або контрабандюк, або чорновоз і тобі дуже надоїли менти.

Юра 2012-06-26 / 18:08:06
Для Міши.
І менти чи мусора, і прокурори, і судді, і контрабандюки, чорновози, наркомани, кидали з МММ, ті, що бадяжать бухло всі одним миром мазані. Що одні , що другі ЗЛОДІЇ!!!! Ще раз можу повторити. З-Л-О-Д-І-Ї!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Прищ на спині простих людей, яких вони за бидло рахують!!!!!
Ще ні один мент вийшовши на пенсію не мав чести серед простого люду! Ні один!!! Бо поки ходив з пагонами то землі під ногами не відчував. Думав що Бога за ногу впіймав. У кожній людині свій заробіток бачив. А як з посади впаде то в задницю без мила заліз би! Гидота і тільки!!! Злодії-корупціонери!!! Заради своїх показників людей нізащо в тюрьму суєте, гроші підкидуєте, з нічого кримінал малюєте! Вся ця банда дармоїдів людей уже давно допекла. Машини і хати просто так не палять. Видно є за що! Бог палицею не йде бити. Шкода одне, що це г..но далі водіїв доїти буде. А пішов би з лопатою попрацювати то дізнався б ціну куска хліба!!!!!!!


теж реал 2012-06-24 / 13:51:58
А ще треба підпалювачу, коли його піймають, бошку відрізати без суда і слідства. Більше палити не будуть.

реал 2012-06-24 / 13:04:55
Як би ходили по місту наряди, а не ховались по дворах, може би і не спалили...
Треба, як в Лондоні на кожній вулиці наліпити камер, то буде порядок.

Міша 2012-06-23 / 18:34:25
Для Юри та Петі.
Тобто слід розуміти, що менти тепер для вас найбільші вороги. Тепер уже профігу контрабандюки, чорновози, наркомани, кидали з МММ, ті, що бадяжать бухло.

Юра 2012-06-22 / 00:18:33
Невже уже по всій країні почалося!!!!

ДДТ 2012-06-21 / 20:13:41
Наша міліція нас БЕРЕже!

Нересницькый 2012-06-21 / 18:12:37
Таа,наша вітчизняна міліція "шанується" в народі.Заслужили навірно.Цікаво - самим ментам ,коли читають коменти про себе,не соромно?Хоча про що ?Мент і совість поняття не сумісні.

Петро 2012-06-21 / 17:58:46
Ми нічого не змінимо. Просто це все - бридко...
В репортажі написано - потерпілий... дає 10 000!!! Хто скажіть собі на 10 000 буде брати менінгітів стучати на когось??? Та ще й мати суєту із слідчими??? А винуватця йому треба, бо боїться його... Хоча, це очевидно якісь, кому було дещо перекрито краник, або кисень... Не найдуть... Якби був ЧЕСНИЙ, цього би не було..

читачка 2012-06-21 / 16:17:05
дааааа,такі коменти ліпше не читати....

Місцева 2012-06-21 / 11:27:31
Мусорок:ваші написи тут нідочого!!!!а от Автомобіліст правий машини просто так непалять

мусорок 2012-06-20 / 23:44:31
головний мент Закарпаття,сам кокаїнщик Вітька Русин,а миру 2Антибіотик2,або "Вітамін2,випустив кримінального Джина Закарпаття,все по бандитському назад вернулося а главний мент в долі і в темах вшитких!!Лем Прессконференції дає!!Ледида його кришує суччару ментовську!!Гнати треба його "пахана" ментів геть,куда СБУ,прокуратура прогнивша,Президент позиравуть??

Автомобіліст 2012-06-20 / 23:06:02
Машини просто так не палять! А те, що про замовника навіть не здогадується, говорить про те, що достав багатьох. Чесно кажучи мусорів не шкодую. Усі одним миром мазані!

Місцева 2012-06-20 / 21:07:07
Петро мабуть ті хто це робив і про людей подумали тому що машина припаркована прямо під вікном однієї з 5-ти поверхівок....Ну люди-сосіди нездивовані"як то кажуть як прийло так і пішло"

Ярко 2012-06-20 / 20:33:05
сам ти ОЛЕНЬ! Він що - не людина, а тоді хто
?????

Петро 2012-06-20 / 15:59:53
не добре зробили... лыпше було взорвати...

НОВИНИ: Кримінал

18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 29
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 3
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)