Мер Ужгорода "обростає" землею?

Зелені зони навколо автостоянки у центрі Ужгорода на вулиці Гойди невдовзі можуть перейти у приватну власність. Відтак дерев тут може стати менше, ніж є. Таке таємне земельне рішення Ужгородська міська рада прийняла 24 травня.

Мер Ужгорода "обростає" землею?

Проект рішення №516 «Про надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок» міська рада не оприлюднила на своєму сайті, журналістам відмовилися його надати під час сесії. У документі серед інших ділянок згадується ділянка площею 18 сотин,розташована на вулиці Гойди. Її виділяють для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва. Як інформують джерела, мова йде про територію, що навколо автостоянки на вулиці Гойди. Автостоянка, як свого часу з’ясували журналісти телеканалу «ЗІК», належить родині мера Ужгорода. ( До речі, В.Погорєлов так і не подав до суду на журналістів телеканалу "за перекручування фактів", хоча і обіцяв це зробити – Закарпаття онлайн).

Іншим своїм «таємним рішенням» – №519 «Про зміни до рішень міської ради» – міськрада збільшила приватну земельну ділянку ТОВ «Кінокомплекс «Ужгород» у самому центрі Ужгорода – на вул. Волошина – з 8 до 13 сотин. Таким чином вільна земельна ділянка у 5 сотин без аукціону потрапила у приватну власність юридичної особи. За неофіційною інформацією, комплекс колишнього кінотеатру «Ужгород» також належить родині мера обласного центру Закарпаття.
 

За інформацією Час Закарпаття

26 травня 2012р.

Теги: земля, рішення, Погорєлов

Коментарі

Петріот 2012-06-01 / 17:34:22
Виберіть мене в мери або президенти, я вам гарантую за півроку порядок!

Комент 2012-06-01 / 17:32:41
Рата розокрав половину Ужгорода, а половину - Погорелов, і тепер здають ужгородцям в оренду, та й фітькали ся на всіх! З розумним видом розказують казки!

Груфій 2012-05-29 / 00:12:09
Жиби ся наїв тотої земли.

бидло ужгородське 2012-05-28 / 18:45:15
Моральні уроди!Для людей ніфіга не робити,все за свій добробут переживаєте.Тошнить від цього гів..

Юрий 2012-05-28 / 09:50:47
Беляков тоже немало бабла накосил, благодаря Вите Гарєлому. Он и на афганцах хорошо нагрелся, забрав у ветеранов и инвалидов афгана почти всё. Где его Бог денет ур...да?!

землемір із цвинтара 2012-05-27 / 20:54:52
Ого вже земелька в рух пішла.А ви пан Беляков кажете не треба нового регламенту,який зобовяже всі рішення ради публікувати на офіційному сайті ради.Чи може і Ви Юрій Володимирович земелькою хочете обзавестися?

не голосував за нього 2012-05-27 / 19:12:45
Це той самий чоловік який перед виборами обіцяв відстоювати інтереси простих ужгородців.Ганьба такому меру,просто шкода всіх тих хто за нього голосував.Він Вас кинув.

роман 2012-05-27 / 18:25:26
невже в Ужгороді тільки зеки можуть бути мерами? Побиви Бог Ужгород.

Паша 2012-05-27 / 11:34:50
Я б особисто назвав статтю інакше,наприклад-Мер Ужгорода потихенько тоне в гі..ні,яке сам наробив.Мені Погорелов вже набрид.

До читача 2012-05-27 / 11:01:16
Правильно кажете,але чи є з кого обирати?Підкажіть хто їх всіх може замінити.

Вітя 2012-05-27 / 11:01:11
Зека вибрали, тепер маєте!

Читач 2012-05-27 / 10:19:00
Що Погорелов та Трикур - хабарники-злодюги, що міський депутатський корпус - одна банда проходимців і казнокрадів. Тільки прикриваються різними політичними вивісками: балогсько-трикурський єдиний центр, балогосько-ледидівсько-беляковська партія регіонів, балогсько-каменяшсько-чучківськ-щадейська батьківщина (БЮТ), балогосько-шафарський фронт змін і проча гидота... Краще цьому зборищу і ганьбі Ужгорода назватись всім разом - балогосвсько-трикурсько-погорелоська бандократія.

мудрець 2012-05-26 / 19:11:41
Віктор Володимирович схаменіться!!!Подумайте про майбутнє!!!Зрозумійте у нас у всіх кінець один і правда одна-чотири дошки і землі трошки...Подумайте

ЧИТАЧ 2012-05-26 / 15:01:40
Погорєлов брехло. Ніколи на тримє слова.Це навіть і не по понятіям. Ким же він був у місцях не столь віддалених?

Патріоту 2012-05-26 / 14:05:15
То звертайся до свого представника у міськраді, депутата. Нехай піднімає питання законності виділення. Але думаю далі писанити в мережі твого патріотизму не вистачить.

Патріот 2012-05-26 / 13:53:48

Та Виш у нашого міста зараз такий чесний мер як ніколи, **** проби немає де ставити, а ще розказує який побожний *****, но ми дурні ужгородці самі такого вибрали думали що буде краще а вийшло як завжди.

Наглота 2012-05-26 / 13:47:14
Так подайте інформаційний запит, якщо він виділив цю землю комусь з фамілією Погорелов, то заяву на стіл Петруні за зловживання. Вони вже стільки в місті тієї землі мають, що їм по жодному законодавству не положено. Я теж маю притензії до тієї ділянки, хочу її собі у власність, може на аукціон виставимо?

НОВИНИ: Соціо

15:18
/ 2
КПП "Тиса" тимчасово розблоковано, на місці перебуває голова Закарпатської ОДА - ЗМІ
14:13
/ 6
Держприкордонслужба опублікувала світлини і відео з заблокованого КПП "Тиса" на Закарпатті
13:13
/ 7
На КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя
11:45
/ 9
Перевізники заблокували КПП "Тиса"
02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 1
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 7
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
/ 4
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2