Люди з пістолетами налякали відвідувачів ужгородського парку (ФОТО)

У п'ятницю, 4-го травня, спокій ужгородського парку Підзамковий був порушений присутністю невідомих озброєних осіб, одягнутих у цивільний одяг.

Люди з пістолетами налякали відвідувачів ужгородського парку (ФОТО)

У парку в цей час знаходилося більше сотні учнів, яких привели прибирати територію Підзамкового. Молоді мами, які прогулювались з колясками територією парку, поспішили покинути його – від гріха подалі..

Викликана відвідувачами кафе-тераси "Арізона" міліція встановила, що вказані особи охороняють скандально відомого міліціонера Михайла Данила, який звинувачував у замаху на своє життя колег по роботі в правоохоронних органах і який зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною. Той вирішив побігати територією велелюдної місцини під наглядом озброєної охорони.

 

04 травня 2012р.

Теги: пістолет, охорона, Данило

Коментарі

копча в. 2012-05-05 / 09:51:13
Чмо позорноє і бик.

читач 2012-05-05 / 07:00:54
to Хлоп:
а не... шо? сказавись А кажи Б. НЕ НА ТО УВАГУ ЗВЕРТАШ. Кібим вірив у то шо вун жиє на содержании жони, бов бим с тобов солідарен. Шо за стадний інстинкт - "як усі"!!! Убий у собі раба! Сись міліцішта видав убив го, бо має смілость шось говорити. А від хлопа до хОлопа лим єдна діра. може опечатка, га?....

Хлоп 2012-05-04 / 22:06:16
читач, треба мужиком бути а не .. то шо закон позволяє йти мужику в декрет то одно, но є і моральні цінності. мужчина має фінансово забезпечувати сімю а жона має займатись річними дітьми. я не представляю як то можна сказати жоні йти на роботу (його жона робить в міліції і не заробляє много шо стоїть йти йому в декрет) і остатись дома мужику нянчитись з дитиною котрій 1 рік.

Грифон 2012-05-04 / 22:03:57
Давно вже М. Данило на сайтах та прес-конференціях не з'являвся. Небайдужа, сентиментальна громадськість почала вже хвилюватись, куди зник закарпатській комісар Катані)

читач 2012-05-04 / 19:23:28
люди добрі, ви ся не за то іймаєте
закон не забороняє перебувати "в декреті" батькові, ніє в тому ніц такого зазорного. А кідь жона бульше зароблять(а вадь може заробити) шо типирь сімйи ся всрати??????

для жони - всьо 2012-05-04 / 17:31:17
не понятно шо то він взяв декретну відпустку шо би жона дома не седіла а ходила на роботу бо йому треба їсти?

циган 2012-05-04 / 16:47:20
а кого родив хлопа чи дивчя досить поправився писля родив

до хХх 2012-05-04 / 16:41:11
І смішно і грішно, але по суті він сам "одна з мам" мав би гуляти з коляскою ) В декреті сидіти то тобі не хоть шо!

Микола 2012-05-04 / 16:17:18
"Невідомі озброєні особи" - колишні мусора, прокуратура могла б зацікавитися на яких підставах і кого охороняють. Пенсія замала, калим мають???

xXx 2012-05-04 / 15:18:12
Інтересно, яка б була реакція охорони якщо б до Михайла Данила підійшла дуже близько одна з мам.

НОВИНИ: Соціо

13:03
/ 1
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 1