Призерами «UZHGOROD OPEN 2012» стали представники 5 країн

28 – 29 квітня в обласному центрі Закарпаття проведено ХІІ традиційні міжнародні змагання з танцювального спорту «UZHGOROD OPEN 2012». Протягом двох днів на паркеті ужгородського спорткомплексу «Юність» побували 1500 учасників (спортивних дуетів (від 5 років і до категорії «Дорослі» включно) і тренерів) із 20 країн світу (Італії, Німеччини, Австрії, Бельгії, Голландії, Боснії і Герцеговини, Словенії, Сербії, Хорватії, Болгарії, Чехії, Литви, Білорусі, Румунії, Угорщини, Польщі, Словаччини, України (представлено майже 25 міст), Росії, Японії). Дуети змагалися в майже 20 категоріях, 30 видах програми протягом 27 годин!

Призерами «UZHGOROD OPEN 2012» стали представники 5 країн

Захід включав суперництво за призові місця в європейських і латиноамериканських танцях у категоріях WDSF OPEN: «Дорослі», «Молодь», «Ювенали І + ІІ», а також міжнародні змагання серед «Юніорів І», «Юніорів ІІ»; крім того, серед «Юніорів І» (чемпіонат України), «Ювеналів ІІ» (Кубок України), «Молодь + Дорослі» С-класу, «Юніорів І» С-класу, «Юніорів ІІ» С-класу, «Юніори І» D-класу, «Юніори ІІ» D-класу, «Юніорів І» Е-класу, «Юніорів ІІ» Е-класу, «Юніори І + Юніори ІІ» Н-класу, «Діти І» Е- і Н-класу, «Діти ІІ» Е- і Н-класу.

Найпрестижнішою була категорія «Дорослі» WDSF OPEN.  У перший день змагань у європейській програмі перемогла 40-ва пара світу  Михайло Білопухов – Анастасія Шипиліна (Київ), яка обійшла співвітчизників із Харкова й Полтави.  Переможці зазначили, що вже втретє змагалися в Ужгороді й саме святкували п’ятиріччя перебування в дуеті. Турнір столичним танцюристам надзвичайно сподобався вдалою організацією. А ще красою виділяється місто. Тому гості з Києва на один день більше вирішили залишитися в обласному центрі Закарпаття, щоб прогулятися, тим більше в пору цвітіння сакур.

У вечірній програмі другого дня змагань, що особливо приємно констатувати, перше місце посіли Володимир Лятов і Верніка Мишко (клуб «Грація» Ужгород). Вибороти перемогу нашій парі було вкрай нелегко. Адже буквально перед цими змаганнями Володя й Ніка чимало сил залишили в чемпіонатах Європи в Данії (за програмою 10 танців – фінал, 5 місце) та в Німеччині (за європейською програмою – вихід до півфіналу). Переможці зазначили, що далася втома, викликана частими перельотами, проте в цілому фізично й морально вони були готовими до боротьби, до того ж за підтримки рідних стін. І слід зазначити, що судді з 13 країн беззаперечно віддали перевагу ужгородському дуетові, який зумів обійти дві пари-призери з Москви та чотири зіркові пари (які входять до топ-50 світу).

Із закарпатців слід також відзначити Ореста Туркевича й Андріану Туркевич та Богдана Штефанюка й Валерію Вєтрову (клуб «Грація»), які в категорії «Молодь + Дорослі» С-класу посіли відповідно перше й друге місця. Також іще кілька пар із ужгородських клубів виступали у фіналах.

Головний суддя змагань, арбітр міжнародної категорії (WDSF) Тетяна Лісунова з Сімферополя зазначила, що «UZHGOROD OPEN 2012» – один із кращих танцювальних турнірів в Україні завдяки участі суддів і рейтингових спортсменів із багатьох країн, організації змагань і навіть оформленню залу. Президент Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, головний організатор змагань Олександра Мишко наголосила, що завдяки багаторічному досвідові проведення заходу його вдається робити дедалі кращим, а вигідне географічне розташування Ужгорода сприяє приїздові дуетів із багатьох країн. Причому це дійсно сильні пари.

І справді, боротьба на паркеті запам’яталася надзвичайним суперництвом у найкращому розумінні цього слова. Сам факт, що треті на чемпіонаті світу 2009 року за програмою 10 танців, чемпіони Італії з Неаполя Франческо Еспосіто – Світлана Костенко хоч і пробилися до фіналу, але не потрапили до числа призерів, про багато що говорить. Утім і Франческо, і Світлана (сама українка) задоволені турніром, оскільки в Ужгороді вперше й мали можливість позмагатися із сильними парами (у латиноамериканській програмі зіркових дуетів теж не бракувало) на добре організованому турнірі.

Загалом призерами «UZHGOROD OPEN 2012» ставали представники 5 країн: України (з майже 25 міст – найбільше нагород зібрали танцюристи з Києва, Чернівців, Одеси, Львова), Росії, Румунії, Литви та Австрії. На змаганнях були акредитовані представники з 30 засобів масової інформації.

Про це Закарпаття онлайн повідомили з прес-центру «UZHGOROD OPEN 2012»

30 квітня 2012р.

Теги: «UZHGOROD OPEN 2012», результати, призери

Коментарі

НОВИНИ: Культура

11:55
У Хусті працюють над створенням театру під відкритим небом на Замковій
02:48
Закарпатський муздрамтеатр поступово відновлює роботу
14:27
У Мукачеві пройде живописний пленер "Мукачівська весна-2020"
21:31
Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Ф. Потушняка
10:01
/ 1
Бойківські вишиті сорочки представили в Ужгороді
14:28
В Ужгороді до Дня захисту дітей проводять онлайн-конкурс "Країна дитячих мрій"
12:16
/ 1
Українці Словаччини святкують цьогоріч День вишиванки онлайн
01:56
Закарпатський народний хор запрошує на артмоб з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки
11:03
/ 1
Чендей-fest 2020 на Закарпатті перенесено на вересень
10:37
Закарпатські художники відзначили Міжнародний день музеїв виставкою картин без глядачів
02:37
Артисти Закарпатського хору зняли ролик до Дня вишиванки
17:57
В Ужгородському замку з нагоди Дня музеїв відкрили дві виставки
10:47
Закарпатська обласна книгозбірня влаштовує "Поетичний квартирник online"
09:25
Ужгородська школярка дебютувала "Порожніми коридорами"
11:43
Закарпатська обласна філармонія представила концертну програму онлайн до Дня Європи
13:28
/ 1
У мукачівському "Паланку" відкриють музей ливарства
12:08
До Дня музеїв скансен в Ужгороді оголосив конкурс "Своя сорочка ближче до тіла"
09:08
Мукачівський історичний музей відновив свою роботу
16:46
В обласному краєзнавчому музеї в Ужгороді запропонують оглянути народні музичні інструменти та артефакти середньовічної церкви
03:56
/ 5
В Ужгороді відбулася акція на підтримку представників креативних індустрій
11:13
На Закарпатті визначили переможців дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва "Легенди Карпат"
11:03
Конкурс імені Ірлявського на Закарпатті цьогоріч відбуватиметься дистанційно
09:52
Талановитих дітей запрошують виступити разом із Закарпатським народним хором
15:29
В Ужгородському замку відкриють виставку знахідок з розкопок церкви Св. Юрія
22:23
Історичний музей у мукачівському замку "Паланок" відкриється для відвідувачів з 12 травня
» Всі новини