Головного санітарного лікаря Виноградівщини затримали на хабарі

Учора головного державного санітарного лікаря Виноградівського району затримала міліція.

Головного санітарного лікаря Виноградівщини затримали на хабарі

Головний санітарний лікар вимагав хабар від жителя Дніпропетровської області в розмірі 300 доларів США за сприяння у видачі дозволу на встановлення кабінету комп’ютерної діагностики.

Працівниками виноградівської міліції були вжиті заходи з затримання хабарника. В присутності понятих у службовому кабінеті головного лікаря зі смітника були вилучені три купюри номіналом по 100 доларів. Головного лікаря було арештовано та доставлено у Виноградівський райвідділ міліції.

28 квітня 2012р.

Теги: хабар, долари, санітарний лікар

Коментарі

0187 2012-05-01 / 16:41:34
Киретів е чесною і порядною людиною і цеє настоящою підставою. Підкинули йому грожі в мусорник а він бідний хай тепер віддувається. Жалко людину тепер покладуть головним лікарем якогось деб...а отоді дежись район

ДРДЖ 2012-04-30 / 16:07:08
Одна чесна людина у виноградовi i ту пiдставили ганьба ментам. Раз посадіт свого пом.прокурора, ВБИВЦЮ І ДЕБОШИРА!!!!!

колега 2012-04-30 / 12:33:23
паскудник із обл сес.хто тебе паскуда навчив так брехати.

777 2012-04-30 / 12:16:46
Пусть уже лучще бывший водитель сделавший головокружительную карьеру с липовым дипломом расскажет о порядочности шефа.

відповідь лоцію 2012-04-30 / 11:34:47
Шановний" Лоці"Це Ви не пишіть всяку дурницю на зразок того,що Киретів примусив написати висновок ще не звільненого підлеглого а краще нехай цей підлеглий розповість про свою порядність а за одно і вашу .........

Лоці 2012-04-30 / 09:27:59
Шановні захисники Киретів Василя Васильовича, не пишіть різну дурницю на захист цього хабарника, бо в колективі Виноградівського СЕС всі знають як Киретів В.В. заставив підлеглого написати неправдивий висновок на придатність приміщення (встановлення кабінету комп’ютерної діагностики) до роботи, що підтвердили працівники обласної СЕС контрольним огляд. І підлеглий кервника СЕС якому загрожує звільнення Вам шановні захисники розповість про порядність останнього....

ваня 2012-04-29 / 21:14:06
давно знаю етого человека он не взяточник!

знаючий 2012-04-29 / 20:44:42
паскуди подставили чесного чоловіка чекайте івас то жде.

про 2012-04-29 / 20:38:56
так ім треба зажерлися

555 2012-04-29 / 19:38:16
знаете может он и виноват но разве в нашем городе он самый злостный взяточник!!! вы посмотрите что кругом творится в центре города под самым носом у милиции аппараты это они не видят .в больницах и поликлиннике пока не дашь деньги то до тебя дела никому нет причем берут там все подряд даже санитарки.что бы ребенка устроить в садик (если хочешь бе6сплатно ) то бежать записываться надо сразу же после зачатияа про разные службы ( пенсионный налоговая ЖЕК) так это вообще 7 кругом ада.может наша власть сначала бы этим занялась

аноним 2012-04-29 / 19:18:55
В принцыпе пытаются внушить о его "высоко моральных" ценностях.А пишет еще водитель на троне.

555 2012-04-29 / 18:59:05
для анонима.Никто и не говорит что он святой,но по крайней мере не был он таким взяточником как сейчас его нам пытаются представить

анонім 2012-04-29 / 18:28:52
Ви тільки не робіть з Василя Васильовича святого. Він прочитає і не повірить. Це всьо син пише, чи хто?

ХТО підставив? 2012-04-29 / 11:28:30
Мені теж цікаво "кому цей трон сниться"? Якщо маєте якісь дані, то напишіть, хай всі знають ЦЮ ПАДЛЮКУ в лице!!!! Не можна так поступати з нормальними людьми, такими , як Киретів!

вова 2012-04-29 / 11:17:53
Одна чесна людина у виноградовi i ту пiдставили ганьба ментам.

Подстава 2012-04-29 / 09:26:42
Подстава 100%.Показательное шоу...

ПРАВДА В ОЧИ 2012-04-29 / 00:25:58
КИРЕТИВ МУСИВ ЗБИРАТИ АБО ИТИ НА ПЕНСИЮ НО ВИН ХОТЯБИ БУВ БОЛЕЕ МЕНЕЕ ЧЕЛОВЕКОМ А ЗАРАЗ ПОБАЧИТЕ ЯКИЙ УЛЮДОК ПРИЙДЕ.БУДЕТЕ НОСИТИ КУЧУ ГРОШЕ И ИЩИ БУДЕ ХУЖЕ

ПРАВДА В ОЧИ 2012-04-29 / 00:20:12
да ще половина кафе у севлюши робочи без справоки мед.у другои куплени дякуючи на.шим мед. сестрамам а ви хоть раз задумалися над ти якшо ваша дитина випе кофе и заразиться сифилисом .що тоди скажете.а гепатитом.бардак у поликлиници це №1.судди№2менти пошиваки3

нло 2012-04-29 / 00:13:10

ПІДСТАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДЛЯ ГАЛОЧКИ ПРАВООХОРОНИМ ОРГАНАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хтось отримає ПІДВИЩЕНННЯ!!!!!!!!!!!! *****СЬКА І ДИБІЛЬНА ДЕРЖАВА "УКРАЇНА-ГОНДУРАС"!!!!!!!!!!!

правда в очи 2012-04-28 / 23:11:46
неприязни сношения це вже не злочин.ой будуть вас бити прокурори .вы сикливи продаженци .чого мовчите коливас унижавуть прокурори .

НОВИНИ: Кримінал

02:40
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 4
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 26
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 6
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями
23:31
/ 1
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 4
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 8
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем