Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Головного лікаря Закарпатського онкодсипансеру Андрія Русина судом визнали винним у халатності щодо державних коштів. Йдеться про розкрадання 1,2 мільйона гривень. Проте А. Русин підпав під дію закону про амністію, тому звільнений від покарання.

Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Про це сьогодні, 20 квітня, на своїй прес-конференції повідомив прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня.

"Його дії кваліфіковано як халатність. Судом застосовано акт амністії, тому кримінальну справу закрили за "нереабілітуючою обставиною", – сказав прокурор.

Стосовно 2 інших двох фігурантів справи триватиме суд.

Водночас А. Русин відшкодував збитки, завдані його незаконними діями – 400 тисяч гривень.


 

Ужгород.нет.уа

21 квітня 2012р.

Теги: онкодиспансер, амністія, розкрадання

Коментарі

до д.Менгеле 2012-04-23 / 10:15:44
Я своїй дитині можу сказати, що пенсію залишила в дікарні, і другої чекаю, щоб сходити знову до лікаря?

Знаток истории 2012-04-23 / 00:14:46
Как говорил Гиппократ: "Всякий, от императора до нищего, должен помогать лекарю не думать о хлебе насущном.

Доктор Менгеле 2012-04-23 / 00:09:40
Сильно сказав: "а мають це робити за чисте щире дякую"...
Ти розкажи це моїй дитині, яка чомусь хоче їсти кожен день. За квартиру я теж "щирим дякую" маю платити? А ще одягнутися у "щире дякую" і ним же заправити машину. От коли ти, розумник, мені поясниш, як прожити на 1500 гр на місяць, тоді і я стану жити на саме "щире дякую".

Міша 2012-04-22 / 23:39:31
Кому відшкодував? Петруні або Русину? Чи обом?

Штольц 2012-04-22 / 23:24:09
все тільки тема про хабарів то лікарі сразу.а Ви хіба в інших системах не платите нічого хіба?державний апарат і т.д.безкоштовно все робить громадянам?лікарі теж хочуть жити і мають сімї як і всі остальні,а належної зарплати ж нема?

Aня 2012-04-22 / 12:08:54
Ви, знаєте. не повірите. я дякую! А Ви знаєте чому я дякую, тому що Андрій Васильович сказав мені, що не дай Бог комусь давати грошей,правда томографію безплатно не можна зробити. там платити ОБОВ"ЯЗКОВО, і не малі гроші. Не думайте, що зовсім не плачу. але великих грошей не даю! І Ви не давайте!!! Нічого Вам не буде, лікувати повинні, а якщо ні, то зараз є можливість куди звертатися, а впершу чергу до головного лікаря. Не знаю, чому Ви так про А.В., але від хворих він грошей не бере і операцію не тільки безкоштовно робив мені, а і іншим хворим, хто лікувалися зі мною разом.Хворі між собою спілкуються і "такси" у кого які всі знають.... Думаю створити громадську організацію..., щоб хоч якось помогти таким як я...від лікарів"хабарників"

ще раз до Ані 2012-04-22 / 11:50:09
Аня не дай лікарю нічого, а просто щиро подякуй, і подивися йому в очі. Тобі навіть буде соромно дивитися- це якби ти йому зарплату не виплатила, а щире дякую вже означає "пішов Ти"...

до Ані 2012-04-22 / 11:43:23
поперше Аня ніхто не знає чи ти не його родичка, а якщо і ні то скажу так: працює в цій лікарні лікарями одне бидло. Лікувалася знайома царство їй Небесне (грошей не мала-бідна) випускала їй лікарка воду з живота і капнула собі на дорогі черевики (сама лікарка)...Обматюкала пациентку з ніг до голови бо як так... А вся суть в тому що бідна не мала грошей платити. Може ти Аня принесеш якиїсь магорич і з тобою вже поіншому говорять, а мають це робити за чисте щире дякую бо лікарь це не робота аба бізнес як вони думають - це "ПРИЗВАНИЕ"

Аня до Миколи 2012-04-21 / 21:26:44
Шановний Миколо! У мене таке враження, вибач мене, що ти недоумок. Просто ти не попадав у онкодиспансер і не консультував тебе Русин, і Слава Богу. А якщо б ти там був, то ти таке точне не писав би, а кланявся Андрію Васильовичу і дякував йому за кожну прожиту СЕКУНДУ, а не день. Вибач мене, Миколо.Боляче таке читати.

Аня 2012-04-21 / 21:21:11
І Слава Богу, що все вирішилося:) Такого Фахівця , як Русин треба пошукати,і берегти таких лікарів, а не сажати!

Ухо 2012-04-21 / 21:19:18
Откуда у него 400 000 гривен при такой зарплате+откупной прокуратуре????

Микола 2012-04-21 / 19:20:31
Цими аферистами всюду повно, і завжди виходять сухими з води. Що старий, що синочки недоумки

Istvan 2012-04-21 / 08:42:10
Это также, как и Куцина.

НОВИНИ: Кримінал

16:00
/ 1
На Закарпатті засудили екс-рятувальника, що у статусі в.о. заступника начальника управління вимагав 21 тис грн хабара
13:34
В Ужгороді за "гарячими слідами" затримали чоловіка, що пограбував перехожу
13:20
В Ужгороді затверджено підозру нападнику на медійника
11:39
/ 1
В Ужгороді нетверезий водій намагався на очах у патрульних проковтнути згорток з наркотиками
18:23
/ 1
На Виноградівщині за удаваним договором незаконно використовуються 33 га сільськогосподарських земель
15:42
/ 6
СБУ розшукує уродженця Закарпаття, що в 2014 році виїхав на окуповану територію та приєднався до терористів "ЛНР"
12:40
На Закарпатті літаком доправили фігурантку майнового злочину, яка переховувалася від суду у Празі
18:09
Раніше судимому ужгородцю, затриманому за підозрою в убивстві, затверджено обвинувачення
16:52
Під час "операційного" огляду складу в Ужгороді вилучили партію алкоголю вартістю понад 2 млн грн
16:05
На Закарпатті двох нелегалів примусово повернуто до країн походження
15:14
За повторну крадіжку, вчинену під час іспитового строку, мешканця Берегівщини засуджено до 3,6 років тюрми
14:33
/ 4
Затриманий за продаж харчів із військової частини прапорщик "заробив" на них трохи більше 6 тис грн
13:09
/ 1
Прихований у мікроавтобусі мотоцикл виявили на кордоні на Закарпатті
11:15
/ 5
Суд у справі мера Ужгорода Андріїва щодо розкрадання під час реконструкції "Совиного гнізда" відкладено
00:22
/ 3
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
/ 1
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 5
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 25
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
» Всі новини