Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Головного лікаря Закарпатського онкодсипансеру Андрія Русина судом визнали винним у халатності щодо державних коштів. Йдеться про розкрадання 1,2 мільйона гривень. Проте А. Русин підпав під дію закону про амністію, тому звільнений від покарання.

Головного лікаря онкодиспансеру визнали винним і одразу ж амністували

Про це сьогодні, 20 квітня, на своїй прес-конференції повідомив прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня.

"Його дії кваліфіковано як халатність. Судом застосовано акт амністії, тому кримінальну справу закрили за "нереабілітуючою обставиною", – сказав прокурор.

Стосовно 2 інших двох фігурантів справи триватиме суд.

Водночас А. Русин відшкодував збитки, завдані його незаконними діями – 400 тисяч гривень.


 

Ужгород.нет.уа

21 квітня 2012р.

Теги: онкодиспансер, амністія, розкрадання

Коментарі

до д.Менгеле 2012-04-23 / 10:15:44
Я своїй дитині можу сказати, що пенсію залишила в дікарні, і другої чекаю, щоб сходити знову до лікаря?

Знаток истории 2012-04-23 / 00:14:46
Как говорил Гиппократ: "Всякий, от императора до нищего, должен помогать лекарю не думать о хлебе насущном.

Доктор Менгеле 2012-04-23 / 00:09:40
Сильно сказав: "а мають це робити за чисте щире дякую"...
Ти розкажи це моїй дитині, яка чомусь хоче їсти кожен день. За квартиру я теж "щирим дякую" маю платити? А ще одягнутися у "щире дякую" і ним же заправити машину. От коли ти, розумник, мені поясниш, як прожити на 1500 гр на місяць, тоді і я стану жити на саме "щире дякую".

Міша 2012-04-22 / 23:39:31
Кому відшкодував? Петруні або Русину? Чи обом?

Штольц 2012-04-22 / 23:24:09
все тільки тема про хабарів то лікарі сразу.а Ви хіба в інших системах не платите нічого хіба?державний апарат і т.д.безкоштовно все робить громадянам?лікарі теж хочуть жити і мають сімї як і всі остальні,а належної зарплати ж нема?

Aня 2012-04-22 / 12:08:54
Ви, знаєте. не повірите. я дякую! А Ви знаєте чому я дякую, тому що Андрій Васильович сказав мені, що не дай Бог комусь давати грошей,правда томографію безплатно не можна зробити. там платити ОБОВ"ЯЗКОВО, і не малі гроші. Не думайте, що зовсім не плачу. але великих грошей не даю! І Ви не давайте!!! Нічого Вам не буде, лікувати повинні, а якщо ні, то зараз є можливість куди звертатися, а впершу чергу до головного лікаря. Не знаю, чому Ви так про А.В., але від хворих він грошей не бере і операцію не тільки безкоштовно робив мені, а і іншим хворим, хто лікувалися зі мною разом.Хворі між собою спілкуються і "такси" у кого які всі знають.... Думаю створити громадську організацію..., щоб хоч якось помогти таким як я...від лікарів"хабарників"

ще раз до Ані 2012-04-22 / 11:50:09
Аня не дай лікарю нічого, а просто щиро подякуй, і подивися йому в очі. Тобі навіть буде соромно дивитися- це якби ти йому зарплату не виплатила, а щире дякую вже означає "пішов Ти"...

до Ані 2012-04-22 / 11:43:23
поперше Аня ніхто не знає чи ти не його родичка, а якщо і ні то скажу так: працює в цій лікарні лікарями одне бидло. Лікувалася знайома царство їй Небесне (грошей не мала-бідна) випускала їй лікарка воду з живота і капнула собі на дорогі черевики (сама лікарка)...Обматюкала пациентку з ніг до голови бо як так... А вся суть в тому що бідна не мала грошей платити. Може ти Аня принесеш якиїсь магорич і з тобою вже поіншому говорять, а мають це робити за чисте щире дякую бо лікарь це не робота аба бізнес як вони думають - це "ПРИЗВАНИЕ"

Аня до Миколи 2012-04-21 / 21:26:44
Шановний Миколо! У мене таке враження, вибач мене, що ти недоумок. Просто ти не попадав у онкодиспансер і не консультував тебе Русин, і Слава Богу. А якщо б ти там був, то ти таке точне не писав би, а кланявся Андрію Васильовичу і дякував йому за кожну прожиту СЕКУНДУ, а не день. Вибач мене, Миколо.Боляче таке читати.

Аня 2012-04-21 / 21:21:11
І Слава Богу, що все вирішилося:) Такого Фахівця , як Русин треба пошукати,і берегти таких лікарів, а не сажати!

Ухо 2012-04-21 / 21:19:18
Откуда у него 400 000 гривен при такой зарплате+откупной прокуратуре????

Микола 2012-04-21 / 19:20:31
Цими аферистами всюду повно, і завжди виходять сухими з води. Що старий, що синочки недоумки

Istvan 2012-04-21 / 08:42:10
Это также, как и Куцина.

НОВИНИ: Кримінал

10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 2
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 5
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 12
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус