Депутати Хустської райради обрали кандидатуру на посаду голови райдержадміністрації

У понеділок, 26 березня, відбулася чергова сесія Хустської райради, участь в якій взяли 48 із 52 депутатів. Серед інших розглянули й пропозицію щодо кандидатури на посаду голови райдержадміністрації.

Депутати Хустської райради обрали кандидатуру на посаду голови райдержадміністрації

Нагадаємо, 21 березня цього року Глава держави звільнив з посади голови Хустської РДА Федора Турчина. Хустська районна рада запропонувала Кабінету Міністрів України для подальшого призначення головою Хустської районної державної адміністрації Липчея Михайла Степановича, депутата Хустської районної ради, заступника директора Закарпатського лісотехнічного коледжу, члена Народної Партії. За відповідне рішення проголосувало 40 депутатів, що становить більше двох третіх депутатського корпусу.

Цього ж дня голова Закарпатської обласної ради Іван Балога звернувся з телеграмою до голови Верховної Ради Володимира Литвина. «Закарпатська обласна рада підтримує рішення Хустської районної ради, за яке проголосувало більше двох третіх зі складу депутатського корпусу, по кандидатурі Липчея Михайла Степановича, рекомендованого Президенту України для призначення на посаду голови Хустської районної державної адміністрації.

Вважаємо, що Липчей Михайло Степанович має достатній досвід, авторитет та підтримку депутатів рад усіх рівнів для здійснення повноважень голови Хустської районної державної адміністрації», - йдеться в телеграмі. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі облради.

26 березня 2012р.

Теги: Хуст, райрада, голова

Коментарі

Хустятнин 2012-05-02 / 21:57:31
Правду пише лісоруб.У тих справах замішаний і Губаль Василь Іванович.Останій хоче повністю встановити свою власть

Хустянин 2 2012-03-28 / 10:19:19
Адмін! Чому не відповів Хустянину 2?

Мудрий 2012-03-27 / 15:36:14
Исе всьо лиш депутатська дурна болтовня,а правильне рішення прийме президент,які нахрен Липчеї

Хустянин 2012-03-27 / 14:41:48
Нічого доброго втакий спосіб не робиться.Можливо,депутати імають право право висловити свою думку,скоріше мають,Але хіба це робиться так,тихо,швидко і таемно.Жителі Хусщини такого заслуговують?Треба у спокоі вирішити це питання і Хустська районна рада повинна показати приклад.І ще одне,районні депутати.За ту авантюру,яка сталася,не забутьте спитати з Вашого голови - Губаля В.І.

за липчия 2012-03-27 / 13:39:35
такого там в Хустську РДА і треба (ЛИПЧИЯ МИШУ) коби тих любок .ленделів дубиїв і прочу нибрязь викинули на ринок роботи коби таких успішних управлінців узяв до себе робити

продящий 2012-03-27 / 13:17:56
міша попович до відома обсиральників там самий нормальний, чотири созива депутат , і ко пише що міша бере гроші за штось най не бреше ,а там є народ який досих пор нерозуміють що вони там роблять ,питання до турична. горби, чому довили так що ПР упала на Хустщині ниже плінтуса ,де губернатор ,де деркач ,та їх коментарі з цих дії

Хустянин 2 2012-03-27 / 10:27:27
Адмін!А де подівся мій коментар перед депутатом з села?

Депутат із села 2012-03-27 / 10:22:28
Шановні! Ви що дурницю пишете. Ви що були на сесії. Той имудак депутат бородатий який обіцяв подати у прокуратуру на незаконну сесію сам ворюга. Він голова комісії по призиву громадян на строкову службу, так от від ухилення від військової служби треба заплатити 1000-1500 доларів. А тот старий пердун який виступив на сесії і сказав що на нього вже підписав подання голова закарпатської ОДА що хоче , Він уже був Головою. Хустської РДА, хоче ще нічого не робити. Треба міняти владу. і правильно зробили депутати. Хустський район 17 місці

Севлюшу 2012-03-27 / 07:58:05
Аж і напише прокурор протест ,то депутати, його скасують і рішення залишиться в силі.А може і не напише,йому ото треба? Все проголосовано законно,а ото,що заступник РДА Попович М.М. дергаєся, ото зря.При любому розкладі йому заступником не бути.А чого перший заступник не прийшов на сесію і прокуророві нич не пише? То-то і оно..

*селянка* 2012-03-26 / 20:48:39
І справді , треба щось змінити. А найперше-- "старих пердунів", що вже самі нічого не роблять, та й іншим не дають щось змінити на краще.Я вірю, що Михайло Степанович буде на "своєму місці" -- новому, впевнена.

Вуйко з полонини 2012-03-26 / 20:23:11
Но,дай боже нашому теляти вовка ізісти. Ай бо,кроме хустян іще є і ми селяне,а нас видит ми ся майбурш.Но проти Стьопи нич не маю,помагат усім, обися не звязав із партієв регіону точно би пройшов, а теперь як бог даст.

просто вуйко 2012-03-26 / 20:11:50
Кого би не клали головов РДА,всьо рувно депутатом Верховної Ради хустяни виберут Стьопу Деркача.

Вуйко з полонини 2012-03-26 / 19:47:28
Но, неборята депутати наробилисте шуму у районі.Я уже старий дідо і негоденим знати, ко ото із молодих Мигаль Липчей із Рокосова. Ай бо у тому Хуському білому домі уже давно, щось треба міняти. А ото прапори ся міняют, гімни нові співают,а фамілії на дверях усе одни.Лиш переладуют із одних двери на другі.
Вадь Турчини, вадь Горби з Кащуками. А оти клерки як Лендєл із Любком вообще вічні. Зайдеш у наш райком (тфу пропав бись,забывимся)- білий дом,после очередної такої зміни власти ,поникаш тко сидит у кабінетах,плюнеш і йдеш дому! Мало уже дуже допекти, кедь уже і наші депутати,набралися храбрости та й проголосували (хоть и таємно) за когось нового.Причому троє із партії регіону! Не біда кедь не вганули,поробит,буде видко.А як Горба мало не ревав оби не голосували за когось нового,а ліпше за нього, ото варто било чути! Но, аж наші депутати будут і надале такі принципові,мож міняти тих голов хоть каждий рік. Благо у нас у районі безработних хватає,причому доста розумних і толкових!
Депутати -вперед!

Хустянин 2012-03-26 / 19:05:14
У Хустському районі розпочалися вибори Павла Балоги до Верховноі Ради.Подібні "чергові" сесіі мають бути предметом вивчення пркуратури Хустяни - зупиніть "губалівщину" А Ви,Михайле Степановичу, думайте своею головою. До речі, ще недавно ви проривалися на посаду директора лісоколеджу,Та авантюра не послужила вам уроком?

колишній держслужбовець 2012-03-26 / 17:28:22
Михайло Степанович дійсно хороша людина. Але голова районної державної адміністрації.... Ні.... Це не його посада і воно йому не потрібне......

депутат 2012-03-26 / 17:14:16
Ну і дають!!! Його у свій час навіть на керівника лісгоспу його не хотіли обрати а тут на голову району!!! Да!!!!!!!

Лісоруб 2012-03-26 / 17:08:27
У свій час пана Михайла за "достатній авторитет та досвід" попросили з посади начальника Хустського Лісгоспу. Добре б було і обласній раді поцікавитися за що, перед тим як підтримувати. А народ добре знає за що !!!!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини