На об’їзній біля Ужгорода байкер загинув, врізавшись в Volkswagen Touareg (ФОТО)

На об’їзній дорозі біля Ужгорода, прямо на роздоріжжі від мікрорайону Шахта до Ужгородського коньячного заводу трапилася смертельна ДТП – мотоцикл на швидкості врізався в автомобіль Volkswagen Touareg. Про це Закарпаття онлайн повідомив один з читачів.

На об’їзній біля Ужгорода байкер загинув, врізавшись в Volkswagen Touareg (ФОТО)

Бригаді швидкої допомоги, що прибула на місце події, не залишилося нічого іншого, як просто констатувати смерть байкера.

Тіло загиблого лежало на самому роздоріжжі, де, очевидно, і трапилася трагедія. А от мотоцикл без свого власника знаходиться метрів 100 вище по трасі в бік словацького кордону. На Volkswagen Touareg, який став учасником ДТП – вм’ятина на дверцятах. За кермом авто, стверджують очевидці, сиділа жінка.

19 березня 2012р.

Теги: байкер, мотоцикл, Volkswagen Touareg

Коментарі

Василь 2020-08-10 / 10:31:35
Там уже давно треба робити круг, як у Мадярщині. Тоді й швидкість усі будуть скидати, і виїзд буде безпечний як з Джерельної, і з Шахти. Про перевищення швидкості усіма, хто їде з боку кордону взагалі мовчу.

Цильо 2012-06-03 / 10:44:20
У цюй ситуазіїї нихто не виноватий. Виновата страшна система, і даї, котра захлинаєся у взятках на тулько, шо не хотять даже їздити по вулицях та дивитися за порядком. Гаїшники роблять не на профілактику а лем на бабло. Бо виручку трибало здавати кождий динью\.

123 2012-03-28 / 09:32:43
кого виноватим зробили??? і коли суд??

Байкер 2012-03-25 / 14:04:02
Где хоть одна фотка Таурега ?))) небось уже двери поменяли на нем )

Baiker 2012-03-25 / 14:00:20

Да что тут говорить.... ребята я падал с мотоцикла при скорости 120 км... по сле етого мот пе подлежал ремонту... так его потрепало... а тут 150 и в машину удар ГАИ пусть ********т лохам.... СУКИ мажорки насосали или подарили машины а вот на права не сдавали.

Ak 92 2012-03-23 / 15:52:06

Так я знаю що в минулому році він теж збив людину на смерть!!! І цому ні*** небуло, а все тому що в цій державі все продаеться і все купується, яка держава такі і люди, Депутати суууууууукі, ********, коли вам грошей вистачить!!! А ті хто чмирять байкерів **********... Пацикі на моциках, педекі на мопедиках!!!! Я того хлопця незнаю, але коли тіло лежить так на асфальті то стпє моторошно, на його місці міг бути кожен((( тож поважайте його!!! Вічна йому память...

райсер 2012-03-23 / 15:32:28
ей не должно все сойти с рук!!!если понадобится надо устроить протест!!!

А111 2012-03-22 / 14:32:46
для нее это как кошку переехать дочь пидааара

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:30:58
СЖЕЧЬ ПАРУ ТАКИХ ТУАРЕГОВ И ПЕРЕСТАНУТ ЛЮДИ ТАК ТУПО УМЕРАТЬ

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:29:18
И ЕЕ ПАПИКА ТОЖЕ КОЗЕЛ ПОРЯДОЧЬНЫЙ

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:28:06
ПОДЖЕЧЬ КОРОВУ!

Невідомий 2012-03-22 / 14:18:21
якби вона вміла дивитися по сторонам то такого б не сталося!!!!цей хлопець мені дуже відомий він вмів їздити!!!хай він трошки перевищив швидкість про те це не зчачить що з неї потрібно зняти провину!!!хто по ТРАСІ їде менше ніж 90????він їхав по головній а вона виїжджала!!!чрму її не зупинив знак СТОП????просто вона хотіла проскочити але не розрахувала!це коштувало йому життя!його вже не повернути((((((

АК 92 2012-03-22 / 13:31:10
Так ви подивіться, життя на митику це дуже круто цо свобода, а він зараз лежить там((( сука, страшнішого немає!!!

АК 92 2012-03-22 / 13:27:32

Байкери рулять!!! А от за ту дівчину я чув багато((( вбивати таких мажорів треба!!! Наскільки я знаю вона вина((( треба просто ростріляти і все !!! Всі хто на залізних конях РУЛЯТЬ!!! най акуратніші водії це байкери і далекобійники такщо негоніть ****** на них, *******8!!!

ANS 2012-03-21 / 15:33:04
Так, мото навіть не перекинувся, просто проїхав на одному боку.
Я на 35 від п’яного гандона кувиркався разом з конем. А тут 150 (!) І мот акуратно лежить
Що й казати. Аргументи ДАІшників розраховані на безмізких баранів

321 2012-03-20 / 20:39:27
Тормозного пути у мотоцикла нет. Как определили скорость мотоцикла 150 км\час?
Свидетели сказали? А почему не 90км\час? Почему не 260км\час?
Кто сказал 150 км\час? Сержант-радар в кустах нужду справлял?
Это написано для смягчения вины убийцы. Жертва как всегда сама все нарушила и погибла от рук регионов. Ё баные санитары леса, ехал чувак на мотоцикле, поперек дороги, со второстепенной вываливает хозяин жизни на тауреге и убивает мотоциклиста.
Всё, жертва не такая. Жертва слушала рок-н ролл. Жертва купалась голой с девками в реке. Жертва ездила по дороге и препятствовала проезду регионов.
Закон для нас, а для них его нет.

вот 2012-03-20 / 20:30:32
Куйня это всё ребята, уже сразу пошёл отмаз шлёдры которая была за рулём авто!!!
Но судите сами, откуда взялась фиксация скорости 150 км в час, шо гайцы радарами
зафиксировали, или стрелка спидометра заклинила на 150 км.????
дальше у меня свояк разбился, правда не насмерть слава богу, кстати тоже на
Кавасаки, из за не убранной боковой подножки, успел разогнаться до 70 км.
но куски споллера по всей дороге разлетелись! А тут типа целых 150 км. в час и
мотык на фото целёханький лежит, от как это объяснить???

повтор 2012-03-20 / 20:24:55
И у меня возник такой же вопрос,если нет тормозного пути,то кто и как измерил,всвесил,посчитал скорость мотоциклиста.А то здесь специалисты утверждающие,что неустановленое превышение скорости оправдывает установленое нарушение ПДД с летальным исходом.
Вот и верь потом ГАИ и совсем безкорысным комментаторщикам

123 2012-03-20 / 20:23:34
На сколько можно судить по фото, то при отсутствии тормозного пути на скорости 150 км мото как то замечательно сохранилось. После кувыркания на более "демократичной" скорости мотоциклы после аварии выглядят как помятая пачка сигарет. А этот имеет великолепный вид, даже зеркало не пострадало.

рокер 2012-03-20 / 20:22:26
Нема гальмівного шляху! Як вони визначили швидкість байкера? Можливо це припущення на користь мажорки, аби їй була пом'якшуюча обставина?

НОВИНИ: Кримінал

11:35
На Ужгородщині двоє чоловіків викопали на подвір'ї місцевої церкви 12 деревцят туї
10:02
/ 3
В Ужгороді 23-річна нетвереза водійка врізалася в дерево, загинула 19-річна пасажирка
09:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленим документом
09:14
Завершено слідство стосовно затриманих у Хусті влітку "рекетирів"
21:04
/ 8
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 2
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
12:57
В Ужгороді затримали крадія, котрий виламав вікно у торговому павільйоні та викрав товар на 50 тис грн
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
» Всі новини