Фотографи поглянуть на старовинний Ужгород новим поглядом

23 березня в Ужгороді відбудеться фотовиставка "Новий погляд на старовинний Ужгород".

У м.Ужгород органзізовується новий проект, призначений дати можливість молодим фотографам проявити свою творчість і зобразити Ужгород таким, яким вони б хотіли його бачити.

Короткий опис проекту: Фотографи отримують від організаторів старі фотографії місць Ужгорода, для того, щоб вони зробили фотографію теперішнього стану того місця, а також за допомогою спеціалізованих програм змінили це місце на власний розсуд.

Також запрошуються до співпраці фотографи, які бажають прийняти участь, професійні фотографи, та інші організації, готові до співпраці.

Звертатися до органзаторів заходу: Аліна Клімова 095-553-59-38, Таня Чебан 050-962-58-57

11 березня 2012р.

Теги: фотограф, фотовиставка

Коментарі

О.Д. 2012-03-12 / 20:17:42
Читатель, як на мене, ви плутаєте громадську ініціативу, намір, спробу руху до кращої якості з реальними проектами реставрації фасадів.

Психиатр 2012-03-12 / 17:31:39
Для читателя.
То, что виртуально намутили с фасадами - это пендаль для наших предпринимателей и архитекторов-псевдопрофессионалов. "По-любительски хорошо" - так оно и есть, так как эти изображения создавались не архитекторами-реставраторами. Но возникает вполне логичный вопрос - где наши архитекторы-профессионалы? Ау? Товарищи, где вы? Где ваши проекты - реальные или виртуальные? Почему строили и продолжают строить убожества, уровень которых не дотягивает даже до тех любительских фото-реконструкций?
Да и где мерило профессионализма? Какие критерии профессионализма? Чем Вы измеряете этот профессионализм?

Читатель 2012-03-12 / 16:27:50
О.Д. 2012-03-12 / 00:01:19
К сожалению, это очень плохо! Вы посмотрите на старый облик города, и очень хорошо поймёте, что создавали его образованные люди, а не дилетанты. А сейчас... Хорошо. Чего-то, виртуально намутили с фасадами. Но, это не есть профессионально сделанное. Это сделано "по-любительски хорошо", но никак не профессионально.

Читатель 2012-03-12 / 16:25:41
Для 1958.
Интересный вопрос о шедеврах! А что такое "фотошедевр" в наши дни? Фотография всё больше и больше перерождается из искусства, в технологию. Да, она уже стала такой! Точно также, как электронную музыку нельзя назвать искусством (а только качественной технологией), так и современную фотографию язык не поворачивается назвать "искусно сделанной".

О.Д. 2012-03-12 / 00:01:19
Думаю, не все так критично. ДЛя того, аби створити нову віртуальну якість Ужгорода, фотографам і дизайнерам зовсім не потрібно ставати архітекторами - http://zakarpattya.net.ua/Prourbe/91718-Fasad-istorychnoi-Korony-v-tsentri-Uzhhoroda-fantastychno-zminyly-FOTO

1958 2012-03-11 / 23:20:41
Вы выбрали по настоящему удачное сравнение. Браво! Главное честно признаться.

Рудольф Фенцик 2012-03-11 / 23:15:29
ну да раз у нас плохие хирурги, пускай операции делают сантехники, все равно хирурги плохие!

1958 2012-03-11 / 23:05:35
А что, архитекторы у нас лучше студента с мыльницей? Пример шедевра созданного за последние 50 лет в Ужгороде можете назвать?

Рудольф Фенцик 2012-03-11 / 22:59:01
А при чем тут фотографы? Какое они отношение имеют к проектированию и внешнему виду города? Это архитектурная задача. Такие конкурсы это профанация архитектуры. Теперь каждый студент с мыльницей и фотошопом будет заниматься внешним видом города?

НОВИНИ: Культура

10:18
/ 2
Провідного актора Закарпатського муздрамтеатру удостоєно звання "Заслужений артист України"
22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
15:38
Завершується прийом творів на Конкурс малої прози імені Івана Чендея
12:11
/ 1
Дерев'яні церкви Закарпаття – національна спадщина
16:04
Вийшов друком четвертий випуск наукового щорічника "Етніка Карпат"
02:23
/ 4
Не тільки Україна повинна вшанувати Уласа Самчука
11:33
Закарпатки, що проживають нині в Будапешті, влаштували поетичний флешмоб до дня народження Ліни Костенко
09:25
Письменниця Тетяна П’янкова презентувала в Ужгороді роман "Чужі гріхи"
11:11
Через карантин Мукачівський драмтеатр транслюватиме свої вистави онлайн
15:04
/ 2
В Ужгороді представлять нові видання про Карпатську Україну
11:36
У Зняцеві на Мукачівщині представлять книжку до сторіччя Юрія Гойди
02:51
Зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов везуть в Ужгород "Кармен-сюїту" і "Шехерезаду"
14:05
"Максимум хітів" презентували в Ужгороді
09:36
Виставу "Думи мої, думи" до Шевченківських днів показали в Ужгороді
09:23
Концерт до Міжнародного жіночого дня відбувся в Ужгороді
01:03
Ще п'ятеро закарпатських письменників стали членами НСПУ
02:56
У Виноградові відкрилася виставка художниці Гелени Матій
13:02
Дмитро Кешеля презентував школярам в Ужгороді свою нову книгу "Весільна феєрія"
10:44
/ 1
Закарпатську шевченкіану на сцені Закарпатського муздрамтеатру продовжить вистава "Думи мої, думи..."
09:16
В Ужгороді відкрили фотовиставку "Вона"
09:20
До ювілею Ужгородської дитячої музичної школи ім. Чайковського викладачі влаштували "весняний" концерт
18:06
206-у річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили сьогодні в Ужгороді концертом "У нашім раї на землі”
11:42
У скансені в Ужгороді відкрилася "весняна" виставка "Заквітчані"
11:17
/ 1
В Ужгород із концертом завітає Народна артистка України Людмила Марцевич
03:59
/ 1
В Ужгороді звучала "Весна на вулиці Волошина"
» Всі новини