П’яного ДАІшника звільнили з роботи

Після появи в Інтернет-мережі відео з міліціонером, що сидить у водійському кріслі в майже непритомному стані, керівництво УМВС України в Закарпатській області доручило провести службову перевірку.

П’яного ДАІшника звільнили з роботи

Як повідомили Закарпаття онлайн в УМВС України в Закарпатській області, за її результатами відповідним Наказом начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина цього працівника звільнено з органів внутрішніх справ.

 

 

 

24 грудня 2011р.

Теги: перевірка, звільнено

Коментарі

стьопа лисий 2011-12-29 / 00:51:03

телефон і ******* треба було розбити , у 10 раз май дешево обийшлобися

Maximus 2011-12-27 / 10:12:13
Пусть милиция относится отвественно к своим погонам и форме как это и положено. А все кто ратует, видимо сами так частенько делают и боятся что их так же могут заснять ...

Іванка Басарада 2011-12-26 / 22:36:13
такого неможе бути Юра хороша людина зарити тих хто так підставив,не вірте в це,обовязково знайдуться хороші люди які тобі допоможуть Юрка)

стьопа лисий 2011-12-26 / 19:41:27
лох хто знімав, а юра був після роботи, мух лежати, хоч на голові стояти , так як усебе дома, а херню зробити дуже легко!

стьопа лисий 2011-12-26 / 19:41:02
оператор не правий!

... 2011-12-25 / 21:55:02
Юрка ти не глупий, ти за себе постоїш

Серий 2011-12-25 / 18:33:15
Автора відео дійсно нехороший чоловік... і на мою думку йому скоро аукнеться.......

Vasya-Cech 2011-12-25 / 17:38:56
Юрик, если ты хотя бы немного ориентируешся в юриспруденции,то должен сам понимать,что "дело" это за 100 баксов выиграет даже "чайник"-заочник,ибо сюжет етот совсем с точки зрения юрисдикции безобиден,- только морально "неустойчив"!...Надеюсь майор "устоит" и "оператора "уроет",-тем самым нас с тобой защитя от таких подлых компроматов как этот!!!Я знаю этого мента-он добр и безобиден как кусок хлеба-поверь,просто перешел дорогу "гопникам" с "большой дороги" и его за это наказали!...Это прокуратура-а с ними воевать очень сложно,ведь они "неприкостновенны" и ты сам это прекрастно понимаешь!..А Господин Бойчук М.М.
(Его "крыша" как какой-то гопник выразился),-это единственный человей в Закарпатских органах власти,к которому я бы обратился за помощью в ехтремальной ситуации,либо он единственный человек,для которого честь человека в мундире значит все!!!Клянусь,что ни Юру ни Бойчука незнаю лично,но по слухам и отзывам моих друзей(не ментов!!!),они честные люди и я их уважаю,хотя и не живу в Украине больше 20 лет!!!)

Юрий 2011-12-25 / 14:56:51
Vasya-Cech, ты не прав, и в суде ты бы ничего не доказал, а уволили мента по закону, нарушил устав, пяный, в форме, да ещё и за рулём.

ужгородка2 2011-12-25 / 10:37:48

Давайте звільнемо Погорєлого. Цей п''яний *****, будучи мером міста, серед білого дня на пр.Свободи розбив 5-ть машин. А якби там були люди, діти? Захистимо наших дітей від п''яного ******** Погорєлого.

Ужгородка 2011-12-25 / 07:57:28
А может еще и "звезду героя" этому пьяному уроду выдать, может он напился так много водки, чтоб не досталась какому-нибудь ребенку, вот "за спасение детей" и наградить его, а последователей у него итак хоть отбавляй, особенно среди ментов, прокурорских, судейских, чинуш и прочих мажориков-уродов, их итак слишком много и все "невинны как младенцы", всех отмазывают и оправдывают "соратнички", у которых и у самих "рыло в пуху". А вы спросите у тех, кто пострадал от аварий с их участием, у родственников погибших, сирот, которые никогда не увидят родителей !!!!!!!!!! Оправдывать таких пьяных уродов, которые "отдыхают" за рулем машины, могут только МОРАЛЬНЫЕ УРОДЫ !!!!!!!!!!!!!

Vasya-Cech 2011-12-25 / 02:13:47
Подставили парня-ето ясно!Какое и чье нафиг дело лезьть в чужую машину и снимать?!!Етот мент что,-угрожал кому-то,ездил как сынки-"мажорные",понтовался как гопники?!!Оператора бы "напрягти" для кого и зачем этот явный "заказ" на одстранение опытного специалиста(этот парень закончил С ОТЛИЧИЕМ И НЕ ЗА БАБКИ!!!Харьковскую Академию,а там совсем не дураки учились и учатся!!!)Я бы на месте этого майора взял оператора конкретно за яйца в виде судебного иска и "обул" по полной!...Во-первых:он сидел в машине,которая стояла не ясно где-может во дворе частного дома!Во-вторых:то что он в форме совсем не значит,что на службе (это регламентируется записью в журнале и сдачей табельного оружия).Фактов видимых нарушений как езда,хамство,превышение полномочий,вымогательство взятки и т.д. из сюжета не наблюдается,а по сему можно смело сказать-майора "заказали",а "оператор" отважный пацан,если взял на себя риск выложить ето видео в сеть,тем самым разрушив жизнь и карьеру молодому человеку!...Скажите-Вам всем никогда небыло стыдно за свое пьяное поведение,вы никогда не "творили и вытворяли" когда в вашей крови было больше промили алкоголя,никогда не просили Бога,чтобы он Вам память о вчерашней вечеринке лучше не возвращал???!!!!!!!!!!Парня мне искренне по-человечески жаль а оператору бы в харю плюнул от души,ибo не уверен,что он завтра ко мне или к Вам через окошко не будет снимать Вашу спальню а то и туалет!...Фу блин как противно с таких блин "папарацци"!!!!!

доктор Хаус 2011-12-25 / 01:37:06
нормальний,щасливий МІЛІЦІОНЕР ЮРА,трошки не розрахував дозу,з ким не буває,він спокійно сидить у своїй машині в неробочий час,ЗА ЩО ЙОГО ЗВІЛЬНИЛИ?.А автор відео ПРИДУРОК зганьбив всю міліцію,от кого треба звільнити.

я 2011-12-24 / 22:07:48
Ко фоткав тот _ нехароший человек _ а взагалі-то наглость МИНТОВСЬКА виперла вот і всьо..

хм... 2011-12-24 / 16:55:19
Слобода 2011-12-24 / 11:40:39
Шкода, що п*яного Погорєлова, який в робочий час(в минулу свою мерську каденцію) розбив на пр.Свободи п*ять машин, не зазняли на відео і не виставили в інет. Тоді Слобода витягнув мера, п*яного, як чіп, із машини і на водійське місце посадив афганця Шейдика, який усю вину узяв на себе.

Олекса 2011-12-24 / 16:41:58
Волошин молодець, що виставив відео.

schokk 2011-12-24 / 14:35:30
Respekt avtoru videa.

... 2011-12-24 / 13:52:37
Та не гоніть собі. Звільнили його по-шуріку, швидше за все з порушеннями (навмисно). Він подасть до суду, той його поновить на роботі, а далі хлоп переведеться в іншу область - тут же ж його образи і заживе як раніше. Правда гроші всі віддасть, але скоро відіб"є.

пітю11411неро 2011-12-24 / 12:59:17
Цікаво, чи збирається герой відео відомстити автору відео - адже через нього його карєрі капут. Або з другої сторони сам винен - та закрив би двері водія з тонірованими стіклами тої аудіки і закрив би ся на центральний замок, та нико би го не відів - хоч би голий там обстругався, а до рана проспався би.
Мені го чесно кажучи жалко, бо він не винен, що не знає пити, а може то в нього і позаливали колеги-доброжелателі.

бяка 2011-12-24 / 12:23:13
Оперативненько відреагували. З чим міліцію і вітаємо. На а якщо не реагує прокуратура, то її керівник рано чи пізно притягне на себе всю ту критичну масу негативу і полетить сам з посади.

НОВИНИ: Кримінал

18:48
/ 5
Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн
17:00
У Мукачеві затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти житло 89-річної жінки
11:27
/ 2
Після святкування Дня села у Соломонові, на Ужгородщині затримали юнака з наркотиками
11:18
/ 1
Унаслідок зіткнення скутера з легковиком на Ужгородщині одному з потерпілих ампутували ногу
09:40
На Берегівщині затримали жінку, котра під час побутової сварки вдарила ножем співмешканця
17:20
У Бене на Берегівщині жорстко зіткнулися ВАЗ та Volkswagen
17:14
На Закарпатті пострілами зупиняли нелегалів з Ємену, що прямували до Угорщини
11:20
/ 2
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що разом із товаришем зрубав у природному заповіднику 30 буків і дубів
10:39
У мукачівця, що більше року розшукувався судом, вилучили шприц із наркотиком
09:19
/ 3
Українсько-словацький патруль затримав на Великоберезнянщині двох палестинців
08:29
На кордоні з Угорщиною затримали контрабандистів із 4900 пачок сигарет
05:16
/ 1
На Берегівщині за розбещення 6-річної дівчинки затримали 43-річного чоловіка
02:22
/ 3
Закарпатська митниця відзвітувала про вилучення на "Лужанці" 392 банок пива
19:08
/ 18
Ексголова Перечинської РДА Олефір, засуджений до 7 років тюрми за вбивство п'яним двох жінок, наразі звільнений з-під варти - прокуратура
18:54
Справу ужгородця, який минулого тижня з ножем пограбував працівницю бару, направлено до суду
09:04
На Закарпатті затримали трьох нелегалів з Іраку, що мали намір незаконно потрапити до ЄС
16:44
Вихователю та медсестрі дитячого притулку у Батьові, на Берегівщині погоджено підозру
12:53
П'ятьох нелегалів із Афганістану та двох переправників затримали неподалік кордону на Закарпатті
11:40
На Закарпатті з'ясовують, у який спосіб п’ятеро нелегалів пробралися до Угорщини
10:30
Завдяки повідомленню містян неподалік Ужгорода затримали двох ліванців, що планували нелегально перетнути кордон
02:16
/ 11
Ужгородець, що звинуватив владу Ужгорода в розтраті 12 млн грн, написав заяви в НАБУ, Нацполіцію та Держаудитслужбу
23:46
На Воловеччині внаслідок зіткнення Skoda й вантажівки травмовано 3 людей
23:13
/ 3
Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ
17:55
До 10 років тюрми засудили чоловіка, котрий на Хустщині убив дружину і підірвав будинок, намагаючись приховати злочин