Читачі Закарпаття онлайн підказали особу п’яного ДАІшника (ФОТО)

Читачі інтернет-видання Закарпаття онлайн у коментарях до інформації про працівника Державтоінспекції, якого 22 грудня п’яним зняли на відео за кермом іномарки на Православній набережній в Ужгороді.

Читачі Закарпаття онлайн підказали особу п’яного ДАІшника (ФОТО)

Йдеться про особу Мазара Юрія Миколайовича, котрий на сайті Управління ДАІ УМВС України в Закарпатській області значиться на посаді начальника ВДАІ АТІ. Щоправда, там він записаний ще у званні капітана, тоді як на відео на погонах видно майорські зірочки.

Фото міліціонера вдалося знайти в інтернет-версії газети "Берегово". Схожість – і справді майже очевидна. Істину мало би встановити керівництво закарпатської міліції, яке вже пообіцяло розібратися в інциденті, відео якого вже встигло облетіти майже всю Україну. "Цей ролик вже передивилося керівництво закарпатської міліції і вже шукають відповідно дані на цього працівника міліції. Якщо він дійсно служить в органах внутрішніх справ, якщо він не звільнений, я думаю, після проведення службової перевірки він служити не буде", – переконаний речник ГУ МВС України Володимир Поліщук, цитує його ТСН.

Як повідомляється у вступній частині до зазначеного газетного інтерв’ю з Юрієм Мазаром, виконуючим обов’язки начальника відділу державтоінспекції та автотехінспекції з обслуговування Берегівського району ВДАІ УМВС України в Закарпатській області його було призначено 1 липня 2010 року, а 7 вересня він став повноправним керівником відділення.

До берегівського “відрядження”, повідомляє газета, пан капітан працював старшим інспектором з особливих доручень відділу адмінпрактики, оформлення матеріалів ДТП і дізнання обласного ВДАІ ГУМВС України. На цій посаді набув неабиякого досвіду, закріпивши теоретичні знання, здобуті в Харківському університеті внутрішніх справ, де вчився стаціонарно і закінчив з відзнакою в 2003 році.

У сторінці Юрія Мазара у соціальній мережі Фейсбук значиться, що він у 1999-му році закінчив школу в с. Великий Бичків на Рахівщині. Тут  же – улюблене гасло "героя" – "Никогда не бойся кардинально поменять свою жизнь!"

23 грудня 2011р.

Теги: міліціонер, Мазар

Коментарі

Пппп 2021-04-23 / 20:17:16
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBZ3UYo7zfgUEFx-w_Al8P5WhEgx3sm0HXlQ&usqp=CAU

саша 2012-01-06 / 20:36:02
Хто знімав той дурак і по голосу чути що тоже трошки синій. Шкода Юру чогось добився в жітті а якиїсь у,,,од все зпоганив но нічого бог на небі.

Ужгородець 2011-12-28 / 14:32:37
Народ!!! Він буянив десь? Чіпав когось? ..... Випила людина трохи, ну з ким не буває, а тим більше професійне свято. Себе згадайте..... Ліг проспатися трохи, тут "праведники" піар собі вирішили зробити і роздути на всю країну....

Юрий 2011-12-27 / 21:24:47
Виноват в том, что был в жо...у пьяным, и самое главное - в форме сотрудника МВД. Это недопустимо!

Іванка Басарада 2011-12-26 / 22:52:40
хто знае Юру ніхто не повірит,Юрко дуже хороша людина НАРОД,знайдутся хороші люди які допоможуть тобі)

оксана 2011-12-26 / 21:23:42
нічого страшного в цьому відео не має А той хто знімав Спілберг хренов

цензор 2011-12-26 / 10:57:03
Вопрос. В чем он виноват - если внимательно посмотреть видео? Нарушал ПДД - невидно. Оскорблял кого-то - нет, нарушал общественный порядок - нет, управлял автомобилем в нетрезвом состоянии -невидно. В чем его обвиняют. Время снятия видео - далеко не рабочее. В чем конкретно смысл этой сенсации. Ведь увольнять его будут на основании этого видео, там ничегонет такого, за что можно уваолить. Конечно можно запинать мента, но главное чтоб было за что. Учтите, каждому не приятно когда его снимают без его ведома, но самое неприятное когда его еще в чем-то обвиняют.

Стасіку 2011-12-25 / 21:37:26
"Оскоплять", а по-нашому хорошати треба такого колонізатора як Стасік

Стас 2011-12-25 / 19:05:44
28 лет живу на Закарпатье, люблю свой край, но народ, который его населяет, этот дебильный менталитет просто ненавижу. Таких уродов, что на видео показан надо оскоплять привселюдно, а тут ещё находятся дураки, которые его жалеют! Это идиотское понятие кумовства и "своих" просто бесит...

женя 2011-12-25 / 12:56:06
тот що знімав, недобрий чоловік

ХХХ 2011-12-24 / 23:37:20
ШКОДА ЧОЛОВІКА, ВСЬОТАКИ МУЖИК, А З КИМ НЕ БУВАЄ...

xxx 2011-12-24 / 22:14:08
ви обережно із прізвищами розкидайтесь,читачів багато.

Борис Бритва 2011-12-24 / 21:33:29
Ды-к, может отдельную тему создить, гы, и викторину обьявить: найди пьяного мента - получи мороженку!
Очередное позорище в погонах...
Хотя у самого есть парочка видео где ГАИшники в Ужгороде грубейшим образом нарушают правила. Может резонанс как-то дисциплинирует.

Р.s. Недавно в одном милицейском управлении видел обьявление на дверях, что-то тип того: Всем сотрудникам, которые имеют водительские права явится такого-то числа, такого-то времени на инструктаж. При себе иметь тетради для конспектов.
А я и думал "ЗАЧЕМ?" Ржака...

андрюха 2011-12-24 / 18:45:56
ви гайналі нигрузіт на юрка він суперовий ібуде далі працювати .

Максим Кожум’яка 2011-12-24 / 13:05:21
Закарпаття онлайн — ви дійсно круті! Гарно зроблена робота!
А пацанчіка ніфіга не шкода. Най знає, бидлота.

Юрий 2011-12-24 / 11:39:51
Бойчук то його криша, відмаже. Гуцули правлять в Закарпатському ДАІ

мент 2011-12-24 / 11:06:51
яцканич іще сам не успів ся випутати з історії з аварйов, як туй має з дюрьом нову суєту. Штось му не фартить

11 2011-12-24 / 10:46:46
Міліціонери - не "олов''яні солдатики"
http://zakarpattya.net.ua/Blogs/91146-Militsionery---ne-oloviani-soldatyky

panpersuk 2011-12-24 / 10:22:43
шкода што устиг поудалятися із соц-мереж,уже го ниє нігде,як би у хлопця подающого приклад високого морального обличчя даї багато було гостів і оцінок.Сидить дома сердешний і комп боїться включити,і на улиці упознавати го довго будуть.Треба го не уволити а зробити простим інспектором і покласти на дорогу,оби воділи кожні 10-15 хв му напоминали ош я вас по телевізору видів.

76 2011-12-24 / 09:02:51
Шкода хлопця! на вигляд -- добряк

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35