Закарпатська ДАІ обіцяє прояснити ситуацію з п’яним ДАІшником за кермом (ВІДЕО)

Депутат Ужгородської міськради Іван Волошин виклав у своєму профілі на Facebook відео, зняте 22 грудня в Ужгороді на Православній набережній. На ньому повністю п’яний міліціонер сидить за кермом дорогої іномарки з чеськими номерами і не здатний відповісти на найпростіші запитання.

Закарпатська ДАІ обіцяє прояснити ситуацію з п’яним ДАІшником за кермом (ВІДЕО)

Як повідомило джерело в ужгородській міліції, п’яний міліціонер є працівником Управління ДАІ в Закарпатській області. 

Прес-секретарка УДАІ в Закарпатській області Анна Трофімчук цю інформацію не підтвердила, однак і не спростувала. «Ми наразі не даємо жодних коментарів, офіційну інформацію про інцидент розповсюдимо завтра», – сказала пані Трофімчук.

23 грудня 2011р.

Теги: ДАІ, міліція

Коментарі

Ваня 2012-01-04 / 17:37:32
Подставили парня-ето ясно!Какое и чье нафиг дело лезьть в чужую машину и снимать?!Вроди нормальный Мент, что он в форме не значит что он на службе может его машина стояла около его частного дома. И какое дело Лезть в в машину и снемать.

Юрий 2011-12-27 / 21:28:19
Виноват в том, что был в жо...у пьяным, и самое главное - в форме сотрудника МВД. Это недопустимо! И никакие судовые позовы ему не помогут. Такое могут советовать только глупые люди.

Коментар 2011-12-26 / 19:07:05
Така СВИНЯ лише у ДАІ може робити!!!

а 2011-12-26 / 18:58:19

село 2011-12-26 / 18:14:03
буде ще один адвокат

іля 2011-12-25 / 13:23:23
мабуть просто вася також мент якщо так його захищае я теж раніше був інспектором і можу заявити що дпс це огаізована злочинна банда ці люди ящо їх можна так назвати хуже гітлерівців настоящі єсесівці можуть відібрати останне

Анонімний користувач 2011-12-25 / 03:02:54
Ох, як заворушилися захисники майорчика взяточника. Це нахабне рило вже нічого не боялось і прямо говорило скільки потрібно дати аби зняти шраф з бази... Кричать мабуть такі самі ментюки, страшно собацюрам-бо стало доступно простому люду засняти їх на відео, от і сруть зо страху))) Бо вони через день такі "гарненькі" їздять у лівих автівках. А звільнили мабуть його ще до появи відео))) Вони це вміють))) Ну гидота, їй богу. Ще б до купи виложити відео Шляхти бідла, як воно в одній із Баранинських баньок валялося обльоване і пяне в дупу. На жаль не збереглось-гидко було таке в телефоні тримати. Знімайте і викладуйте, може хоч так пару дебілоїдів зникне з міліції.

Просто Вася 2011-12-25 / 01:43:24
Подставили парня-ето ясно!Какое и чье нафиг дело лезьть в чужую машину и снимать?!!Етот мент что,-угрожал кому-то,ездил как сынки-"мажорные",понтовался как гопники?!!Оператора бы "напрягти" для кого и зачем этот явный "заказ" на одстранение опытного специалиста(этот парень закончил С ОТЛИЧИЕМ И НЕ ЗА БАБКИ!!!Харьковскую Академию,а там совсем не дураки учились и учатся!!!)Я бы на месте этого майора взял оператора конкретно за яйца в виде судебного иска и "обул" по полной!...Во-первых:он сидел в машине,которая стояла не ясно где-может во дворе частного дома!Во-вторых:то что он в форме совсем не значит,что на службе (это регламентируется записью в журнале и сдачей табельного оружия).Фактов видимых нарушений как езда,хамство,превышение полномочий,вымогательство взятки и т.д. из сюжета не наблюдается,а по сему можно смело сказать-майора "заказали",а "оператор" отважный пацан,если взял на себя риск выложить ето видео в сеть,тем самым разрушив жизнь и карьеру молодому человеку!...Скажите-Вам всем никогда небыло стыдно за свое пьяное поведение,вы никогда не "творили и вытворяли" когда в вашей крови было больше промили алкоголя,никогда не просили Бога,чтобы он Вам память о вчерашней вечеринке лучше не возвращал???!!!!!!!!!!Парня мне искренне по-человечески жаль а оператору бы в харю плюнул от души,ибo не уверен,что он завтра ко мне или к Вам через окошко не будет снимать Вашу спальню а то и туалет!...Фу блин как противно с таких блин "папарацци"!!!!!

Баска 2011-12-24 / 19:49:31
Тепер в Бичківській "бригаді" Льоні Медведя буде на одного мєнта меньше. Але братва "свого" не дасть в обіду,і отомстить депутату.

Коля Рембо 2011-12-24 / 19:48:15
Та він не лише п"яний,а ще і нанюханий. Це видно по розширених зрачках. Оце так майор міліції.... Ганьба Закарпатській міліції !!!!!!!!

11 2011-12-24 / 10:48:16

Міліціонери - не "олов’яні солдатики" http://zakarpattya.net.ua/Blogs/91146-Militsionery---ne-oloviani-soldatyky

miki 2011-12-23 / 23:13:00

tak vuglyadae Yuruko kolu ne pyanuj. http://*************/6644

Льоня Медвідь 2011-12-23 / 21:59:43
Та це на відео Юра Мазар з В.Бичкова.
Так йому,клаповухому бідалахови і треба.
Допонтувався мусор.)

ярослав орос 2011-12-23 / 21:19:39
у мене склалося враження, що в ужгороді правлять бал монголоїдні на чолі з лотом смереки...
тримайся, Уже, вузькоокі прийшли... і придурки з гір...
алла хаятова руліт мужиками дебіла... х-а-а! вуйко в сраці... алла на спині...

металлист 2011-12-23 / 21:17:56
Надо было нассать на него

бодя 2011-12-23 / 21:12:58
і жалко пацана, бо молодий і добьрий, і не жалко - мєнт напиватися не має. а фільмєц зашибісь

)))) 2011-12-23 / 20:33:49
Круто, блін!

sisooooo 2011-12-23 / 16:46:29
da ce hanjba dlja nasoji miliciji.ce i je nas zakon!

НОВИНИ: Кримінал

01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
22:57
/ 1
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 24
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
15:38
Депутату сільради на Хустщині повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть пішохода
14:15
/ 1
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 2
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
/ 9
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан