Міліція оголосила в розшук осіб, причетних до вбивства у Великому Березному (ФОТО)

УМВС України в Закарпатській області розшукує громадян, які підозрюються в скоєні злочину по кримінальній справі № 1411311 порушеній по ст. 115 ч.2 п.7 КК України ( вмисне вбивство).

За наявною інформацією, дані громадяни неодноразово виїзджали в Польщу через пункти перетину в Львівській області.

КОПЧА ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ, 22.08.1971 Р.Н., ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. НАБЕРЕЖНА 20

 
 

 

 

 

КОПЧА ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 04.07.1994 Р.Н., ЖИТ. СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 10.

 

 

 

 

 

 

ПРИСЛУПСЬКИЙ МИРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ, 14.09.1984 Р.Н., ЖИТ. СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ГОЖИКА, 8

 

 

 


 

 

СИРОХМАН ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ, 10.11.1990 Р.Н., ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА 19Б/24; ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПСТІ, РАНІШЕ СУДИМИЙ

 

 


 

КАГАНЕЦЬ ЕДУАРД ВІКТОРОВИЧ, 17.07.1983 Р.Н., ЖИТ. С. СТУЖИЦЯ, 44, В.БЕРЕЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

 

 

 


 

 

Якщо Вам відомо місцезнаходження розшукуваних осіб, прохання повідомити за адресами та телефонами:

Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. Штефаника, 5 Великоберезнянський РВ УМВС
Тел. ФАКС. ч/ч (031-35) 21-2-02, 23-4-70

Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці,13
ч/ч УМВС України в закарпатській області
(0312) 614570
м.т. 050-37-24-914
 

22 грудня 2011р.

Теги: вбивство, Великий березний, Копча

Коментарі

кеша 2014-09-16 / 14:15:37
Йому кеніс на чехах помагать

березний 2012-09-01 / 13:22:44
березнянка ти дура повна ти думаш шо пишеш може і Копча невіноватий Валєру треба завісити серед березного

березнянка 2012-08-13 / 16:50:38
Валєра не виноватий!!!

Юра 2012-06-25 / 18:12:40
Що Ви бавитеся в прядки.Ганьба і позор , що ми когось розшукуємо,коли вони ходять по нашоиу Березному.Це повний безпредєл у наших правоохоронних органах.І де дивиться прокуратура, якщо Конару купляють дом бандити.В голові не вкладується , що це діється у нас в Україні.Та цих бандюг треба розстріляти у всіх на очах.

слідчий 2012-02-04 / 14:43:39
я вам скажу їх не моше брати живими а то копча пострілять менту нахер дали наказ що живими їх не треба брати ,02.02.2012 в березному гуляє беркут бо хтось відів їх

гри 2012-01-17 / 21:45:03
шо ви кажете Каменца АВТОРИТЕТ то мусор який пише заяви бо яйця трясуться

папа 2012-01-16 / 22:30:57

Коментар видалено. Адмін

Бандера 2012-01-11 / 23:07:35
У березному ходять слухи шо Копча заставлять Сирохмана взяти на себе вину за вбивство і не тяжко ся здогадати шо буде з Валєром кіть вун ся откаже !

1111111 2012-01-11 / 23:00:44
точно точно раз копча убив одну людину може убити ще декілька !!

Репортер 2012-01-11 / 22:47:08
Минуло 3 тижні з того час як Копча убив людину і органи міліції неможуть їх знайти і невідомо живі вони чи ні ? ??

страх 2011-12-31 / 19:26:55
Страх народитися на цій планеті, а не плазувати перед собі подібними.Майте честь і гідність,думайте головою кого підтримувати а від кого відвернутися, досить боятися міліції, бандитів, сбу, влади, гроші - це папір, який завжди обесцінюється, просто в людей память коротка і забувають швидко.Кажуть Копча відкупиться, та хай сто раз відкупиться, якщо я не піду в його ресторан,дискотеку, магазин - завтра продасть все своє барахло і піде звідти.Сила у нас - у простих Березнянців.

стоп 2011-12-31 / 19:20:39
Тут проблема не лише в Копчі чи його малому,проблема у всіх нас, по-перше ми втратили повагу один до одного,друге - почали жити по двойних стандартах і крутити фактами як кому зручно.По третє, ми - жителі В.Березного постворювали собі царьків і клонимося їм в ноги забувши про свою гідність,порядність,самодостатність.Забули, що ми їм носимо гроші,вибираємо їх, а совість свою пропили.Чи не настав час бути людьми, а не рослинами.

ххххх 2011-12-31 / 01:42:44
А знаеш М. Є таке діло як Бог. І ніхто уже нічого не боїться. Хай ти помреш за свою правду, є Бог який тебе посудить по твоїм поступкам і не страшно, і нікому ніхто не буде лізти без мила, а лише шнирі. Копчу Бог посудить, як нас всіх, і за позбавлення життя в людини, бог дасть йому по заслугам. Ніхто не сильніший Бога, ні ти ні я ні Копча, ні диявол який ним керував. Бог знае.

м 2011-12-29 / 22:13:22
Як забив невинного нихто го неоправдуе але коби дороз появився в Березному босьтему в гузицю залiзли без модла.

дед мороз 2011-12-28 / 23:33:37
Давайте жыты дружно!!!!У зв'язку з світовою кризою і економією особистих збережень однією SMSкою вітаю з Новим Роком, Різдвом, 8 березня, Паскою, 1 та 9 травня, Трійцею, днем Конституції, днем Незалежності, днем Народження, Родинами, Хрестинами, Курбан-Байрамом, Весіллям, 7 листопада, Голодомором, Рамаданом і т.д.! СМС дійсна на 2010 та наступні три роки!

33 2011-12-28 / 17:29:07
пр

999 2011-12-28 / 00:49:43

***** ви тут всі придурки. Вам не ганьба ту переписуватися. Паша умер...ви представте лице Жанни кіби вна то не дай Боже прочитала. Ви всі тут егоїсти! Кончені ідіоти. То шо бажаєте один одному вернеся сторицею.!!!

бяка 2011-12-27 / 23:58:05

бандити пішли спати)) міліція і не просипалася((

1111 2011-12-27 / 18:56:50
1111розстіляти всіх або довічне увязнення

шмитд 2011-12-27 / 18:42:17
то шось наробив володю ?

НОВИНИ: Кримінал

22:57
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 22
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
15:38
Депутату сільради на Хустщині повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть пішохода
14:15
/ 1
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 2
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
/ 9
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан
10:34
На Ужгородщині водій без посвідчення намагався відкупитись від патрульних хабарем
09:45
На Ужгородщині, збираючи гриби, чоловік зламав ногу
17:37
На Тернопільщині у зіткненні з фурою загинув водій мікроавтобусу з Закарпаття
10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
» Всі новини