Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Такий висновок можна зробити зі слів начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина, що прозвучали на його вчорашній прес-конференції.

Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Щодо боротьби з корупцією, то, як повідомив головний міліціонер Закарпаття, він націлює своїх працівників на виявлення серйозних хабарів — на суму не менше 3000 гривень. Бо нещодавно міліція задокументувала факт отримання хабара в сумі 1800 гривень завідувачем кафедри університету, а прокуратура відмовила в порушенні щодо нього кримінальної справи, бо сума хабара замала для цього. Хабарник відбувся адмінпротоколом про корупцію…

Ці слова Віктора Русина наводить СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

14 грудня 2011р.

Теги: хабар, прокуратура

Коментарі

Законодавство 2011-12-19 / 09:01:11
Хабарем вважається сума, що перевищує 60грн. :(

я 2011-12-18 / 16:13:38
Русин дурницю якусь верзе, що 3000 не хабар, яка різниця яка сума чи 100 чи 50 гр, все одно хабар !! мабуть п. Русин обкурився, або прикидуеться ДУРАЧКОМ , як Черновецький космонавт, так і він !!! п, Русин не ганьбіть свої пагони, із за таких як ви і недовіра до міліції !!!!!

Підкарпатський Русин 2011-12-18 / 11:43:54
Для них це не хабар, а разочок на шашличок в сауні зїсти...а для людини яка важко працює в умавах, які звісно не порівнюються з кабінетами у яких великі зірки... 3000 грн не малі гроші, а ще коли власній дітині на свята подарунки потрібно купувати... (звичайно їх це не болить)

Сергій 2011-12-17 / 20:30:09
Русин особисто того хабарника випустив щоб іще брав та других агітував!!!

Антон 2011-12-17 / 19:41:50
pfr, я зі схожого приводу скаржився щодо дій посодових осіб ОВІРу (УГІРФО) в прокуратуру. Моїх свідчень їм недостатньо. Чи Ви згодні разом зі мною свідчити? Якщо так, зв'яжіться зі мною, будь ласка: as525@cam.ac.uk.

pfr 2011-12-17 / 12:43:17
тепер будуть брати лише 2999 грн. І то частинами. До речі, якийсь такий Русин у облОВІРІ мені сказав 400 грн принести за паспорт. Тіпа, це офіційна доплата за дозвіл на другий паспорт. Але квитанцію дав на 60 грн. :)

Палінкаш Іван 2011-12-16 / 21:29:54

Флуд. "Правилами коментування" заборонено розміщати коментарі, що не мають відношення до теми коментування. Коментар видалено. Адмін

Анатолій 2011-12-16 / 16:15:34

Правильно не лише одна Фабіанка хабарниця на днях на хабарі "погорів" кандидат економічних наук ****** ****** ******* із ЗакДу

пом.прокурора 2011-12-15 / 09:24:19
У Петруні такса по таким "мілким" справам 5000дол.США.

ембер 2011-12-14 / 21:18:00
не ганьбіт погони!!!

Бубашваба 2011-12-14 / 21:08:48
Цікаво а яка такса у Русина? там напевно ціле "меню".

спостерігач 2011-12-14 / 16:31:38
А може Фабіанка та Кубашка зробили "доборовільний внесок" на прокурорський монумент?

Vereckei 2011-12-14 / 16:23:16
Nu a Kubas Nina, tozhe bere habariv, i vze vona tozhe pracjuje dalse v onkologiji. Ganba!!!

Тупому 2011-12-14 / 16:07:01
Уважаемый, "соромно" и коррупция - это вещи которым наплевать одному на другое. "Соромом" коррупцию не уничтожить. Пойман - вор. Коррупция должна быть наказана. Попалась - значит должна ответить. В тюрьму значит. А посадят одну,может парочка других,которые не попались, боятся начнут и перестанут деньги отмывать на руководящих постах. Так вот. Кто не согласен?

Корупція 2011-12-14 / 16:02:13
От вам і корпція. Наша славна своїми подвигами прокуратура теж корумпована. І не боїться ж. З людей дурнів роблять. Вже кілька місяців історія тягнеться, і сума хабара фігурувала 800 у.о. Всі студенти знають, що Фабіанка завжди брала від 500 долларів і до тисячі. Цікаво, хто від схеми нагрівся? І міліція,і прокуратура. Це ж треба було всім дати , щоб цю схему втілили: підмінити свідчення, підмінити акти, всі папери - і от чарівна магія, хабар перетворився з 800 у.о. на 1800 гривень. І оступившийся нещасний декан Національного універстету, посадова особа, людина чесна, білесенька немов кришталь. Бридко.

Тупим 2011-12-14 / 14:53:09
Ви тупі? В Україні всі беруть. ВСІ!!! А ви залізли всі на одну Фабіанку. Тіпа - давайте її бити за те, щоб нас не схопили... У нас країна хабарників. І всім має бути соромно з цього приводу.

Тарас 2011-12-14 / 14:26:16
Не треба брехати щодо Фабіянки:не 1500 гривень, а баксів!Це міняє справу, а в вас вона ходить як невинна!Хабар-є хабар!
Якщо з кожного студента тільки по 1000 грн.- ЩО Ж ВИХОДИТЬ? Викладач-ХАБАРНИК буде жити заможніше за Русина? А БЕРУТЬ МАЙЖЕ ВСІ, ЦЕ ВСІ ЗНАЮТЬ!

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 11
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1