Співробітники УСБУ затримали депутата Ужгородської міськради

Сьогодні, 6 вересня, співробітниками Закарпатського УСБУ спільно з їх одеськими колегами було затримано депутата Ужгородської міської ради від Ужгородської міської організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина», директора КП «Парк «Підзамок», президента Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Тараса Румянцева.

Співробітники УСБУ затримали депутата Ужгородської міськради

За непідтвердженими даними, депутат підозрюється у торгівлі зброєю.

Проводяться обшуки.

06 вересня 2011р.

Теги: депутат, УСБУ, Румянцев

Коментарі

эксперт 2011-09-10 / 00:43:00
ничтожные методы Вы выбираете, господа! Для того,чтобы обвинять человека , - нужно иметь основания, а не слухи ( люди всегда говорят) , помните про это! Кто знает Тараса Румянцева, понимают ,что это "заказной" трюк , фальшивка, за которую еще денег заплатили, а на самом деле чушь ничего не стоящая! Ты никогда не пройдёшь и половины своего пути, если будешь останавливаться, чтобы бросить камень в каждую тявкающую собаку....... Действительно хорощо сказано , особенно истинно , ибо всем недоброжелателям не запретишь нести эхинею . политика-это игра, а в ней побеждают честные политики, а не дешевые популисты.

Васильови 2 2011-09-08 / 15:53:00
Відразу відчутно обмежену людину, яка бачить дуже куций відрізок інформації, і вішає тупі ярлики на людей, яких вона можливо ніколи і не бачила. Покажи, на скільки твоє обличчя інтелігентне, Василю.

Васильови 2011-09-08 / 09:37:00
А ти своє фото покажи, най бачимо морду небандитську

василь 2011-09-07 / 23:03:00
ну й морда бандитська !!! всі БЮТІВЦІ так як їх лідерка злодії !!! а тепер кричать про якісь політичні репресії , політики хренові до чого довели ці ЛЮБІ ДРУЗІ країну ! Всю розікрали разом з їх Тимошенчихою, їх місце на нарах !!!

перехожий 2011-09-07 / 11:39:00
Не варто робити наклепи на людину, поки не доведено реальність його вини, хоча якщо цим займається сбу, та ще й одеські та закарпатські співробітники, то це досить серйозно і очевидно має реальні підстави. Жаль, Румянцев загалом непогана людина.

Історик 2011-09-07 / 09:39:00
Дуже цікаво коли хтось робить висновки по те хто чесний чи ні грунтуючись на плітках про ніби то торгівлю зброєю чи препаратами чи ще чимось. Ви ніколи не чули про презумпцію невинуватості. Я нікого не захищаю абсолютно, але не треба вішати на людину ярлики, якщо нічого не відомо достеменно. І до речі на скільки я знаю, він виграв мажоритарку а не по списках пройшов за гроші, тобто люди з якими він живе поряд його поважають і навіть обрали депутатом, по моєму це важливий фактор, який треба врахувати перед тим як розказувати про чесних і не чесних.

Люди 2011-09-07 / 08:52:00
Регионально-балоговская власть запустила каток политических репресий в Ужгороде. Бютовцы - не сдавайтесь и не прогибайтесь под власть!

Міклуш 2011-09-07 / 08:37:00
Детство шарика закончилось началась собачья жизнь !!!

Роман 2011-09-07 / 08:05:00
Думаю, що політика тут абсолютно ні до чого.

Ужгород 2011-09-07 / 07:50:00
Якось так випадково виявляєтья, що він належить до "Батьківщини". А може просто зачищають політичних конкурентів?

Цікаво, чи його затримали би, якби він виявився "ригоналом"

Роман 2011-09-07 / 07:11:00
За попередньою інформацією, його затримали за торгівлю забороненими препаратами для бодебілдерів.

2011-09-07 / 00:17:00
Оце так новина! Я так візуально його знаю, думав що такий чесний хлопець, спорцмен! Даааа і подумати навіть не міг!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності