УБЕЗ затримав головного лікаря Закарпатського обласного онкодиспансера

24 червня працівники закарпатського УБЕЗ затримали головного лікаря Закарпатського обласного онкологічного диспансеру Андрія Русина та директорів трьох комерційних підприємств Ужгорода.

УБЕЗ затримав головного лікаря Закарпатського обласного онкодиспансера

За попередньою інформацією, слідчий скористався статтею 115 Карного розшуку, яка дає право затримувати підозрюваних у скоєнні злочинів осіб до рішення суду на термін до 3 діб. Затриманих підозрюють в розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.

24 червня 2011р.

Теги: онкодиспансер, підозрюваний

Коментарі

Иван (Ужгород) 2016-01-18 / 02:50:59
Конечно порядочный! В 90-х годах занимался рэкетом в составе банды Сергея Андриканыча....

Кот 2015-08-04 / 21:09:03
Русин Андрей - это порядочный человек. Кто его знает лично - все подтвердят. Обращался несколько раз к нему - никогда не отфутболивал, денег не брал., хотя я предлагал, честно говорю. Респект ему и уважуха!

Уважний 2011-06-28 / 22:39:00
Що від нього хочуть? Щоб посаду звільнив, чи на старого хочуть тиснути?

Аня 2011-06-28 / 21:45:00
Слава Богу, що відпустили! Ми,онкохворі, молилися за те, щоб його відпустили. Хай Бог благословить його розум і руки , а ангел-охоронець хай допомагає йому. Андрій Васильович лікар від Бога.

борис 2011-06-28 / 21:24:00
відпустили

Уважний 2011-06-28 / 14:40:00
Хто знає, чи випустили Русина з СІЗО? Три дні уже минули... Чи будуть тримати доти, поки тато-Русин не відмовиться від дакої власності?

Аня 2011-06-27 / 12:42:00
Мені дуже шкода, повірити не хочеться. Андрій Васильович лікар з "великої букви", дякувати Богу, що в нас, на Закарпатті, є такий талановитий лікар, як Андрій Васильович. Від нього залежить, як професійного онколікаря, подальше моє життя і не тільки моє.......

горец 2011-06-25 / 21:54:00
А ЗакДУ не хочете перевірити? Чи там уже все проплачено? Всі менти уже з вищою освітою, чи ще хтось в черзі на диплом?

Збирач фольклору 2011-06-25 / 00:17:00
Яка держава - такий і цирк і клоуни. Якщо вже правохоронним органам було відомо про зловживання, то могли провести перевірку, а потім уже до суду. Так - ні: маски шоу у почоті.

2011-06-25 / 00:06:00
Прізвища - в студію! Борис, не інтригуй! А то дуже схоже, що ця інфа реально скинута тільки для того, щоб підмочити репутацію Русинів та "замочити" незговірливого лікаря. Якась дивна і вибіркова у нас "демократія" виходить.

борис 2011-06-24 / 23:43:00
директори товариства яке безпосередньо виконувало роботи.вони відомі в області. там дуже цікаві факти які згодом будуть оприлюднені і вони не відмажуться бо кожен винен по своєму, але цікаво як були розподілені між ними кошти які мали піти на ремонт

Знавець 2011-06-24 / 23:20:00
І яка була потреба "закривати" наррод? Невже тікати збирались? Цілком згідний з коментарем "Местный", 18.38

2011-06-24 / 23:20:00
Злив щю інфу Мецеряков! є інша інфа, що задержали лише двох.

Знавець 2011-06-24 / 23:18:00
п.Борисе, якщо ви такі "обізнані", то може доповните інформацію що це за три директори, які затримані разом з Андрієм Русиним? Нікого не дивує, що тільки одне прізвище дивним чином було злито в "і-нет"?
P.S. А щодо того що обласна онколікарня, дійсно, приведена в людський вигляд за час керування П.Русиним - факт незаперечний. Напевно в нашій державі краще нічого не робити, сидіти склавши руки і скиглити "немає коштів".
P.P.S. А ремонт на стоматфакультеті ніхто ще не перевіряв? Там можна багато цікавого знайти, якщо з рулеткою обміряти все.

борис 2011-06-24 / 22:34:00
заказухи нема, пыдписали документи 3-э чоловіків і несподівано зникло 1200000 бюджетних коштів на ремонт диспансеру

катя 2011-06-24 / 22:22:00
Козли вони,видно вже дуже комусь мішає,а Русин класний пацан.

John Doe 2011-06-24 / 20:43:00
Заказуха на головного лікаря, хтось хоче на його місце. А шкода, онкослужба тільки при Русині піднялась

русін 2011-06-24 / 19:01:00
Ізась Русина задиржали! Сесе діксрімінаційа Русінув! Украйинци переслідувут Русінув! Караул!

местный 2011-06-24 / 18:38:00
ну да, "підозрюють" и в СИЗО на уик-энд: это чтоб "осознал" и в понедельник жена "кое-чё" в торбе принесла следователям?

обурений читач 2011-06-24 / 18:18:00
Але чому затримали перед вихідними і на три дні? Що перевірять за три вихідні? Це заказуха чистої води?

НОВИНИ: Кримінал

23:31
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 3
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 7
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем
12:51
Під час обшуків в оселі мешканця Свалявщини виявили та вилучили партію сурогатного алкоголю
10:36
/ 2
В Ужгороді оскаржують тендер, яким допустили до реконструкції пам’ятки архітектури фірму без відповідної ліцензії
10:25
/ 2
В Ужгороді невідомі облили фарбою авто депутата Щадея, поклавши на дах похоронний вінок
09:24
На Виноградівщині шахраї під виглядом газовиків виманюють у людей гроші під приводом "невідключення"
09:11
Погоджено підозру наркоторгівцю, затриманому в Ужгороді за збут метамфетаміну
22:47
У Мукачеві п'яного водія доганяли з погонею
17:05
/ 4
В Ужгороді затримали чоловіка, що, прикриваючи лице маскою, намагався викрасти з гіпермаркету продукти на майже 2 тис грн
13:24
На Закарпатті проведено обшуки у рамках справи про викрадення 2,5 млн грн з банківських рахунків
13:01
В Ужгороді затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок і грабежів
10:23
/ 1
В Ужгороді розшукали чоловіка, котрий напав на жінку та, погрожуючи фізичною розправою, відібрав у неї гроші
02:17
/ 8
Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто