Закарпатський художник подарував дитсадку дерев'яного ведмедика

До Дня захисту дітей відомий український художник-інгнеїст Євгеній Петрович Сарана подарував дитячому садочку села Розівка, що на закарпатській Ужгородщині, скульптуру дерев'яного ведмедика. Витвір паркового мистецтва встановили біля входу в дитсадок. Скульптура вирізблена з цільного дерева. Її висота сягає 2-х метрів, вага - 270 кг.

Закарпатський художник подарував дитсадку дерев'яного ведмедика

Від коментарів художник відмовився, сказавши, що хороші справи не потребують дозволів і коментарів. Доповнив, "...мені було дуже приємно, що коли встановлювали скульптуру, батьки, які приводили дітей в садочок, захоплювались, як малі діти, дякували мені за подарунок... а деякі навіть допомагали з встановленням скульптури: допомагали піднімати її, адже вага скульптури -- 270 кілограмфі".

Ведмедик не перший подарунок митця дітям. За своє життя Євген Сарана презентував дитячим садочкам більше 200 паркових скульптур. На такі добрі справи майстра надихають спомини. Коли Євген Петрович отримав важку травму і лежав без свідомості, його "пробудив" плач сусідської дитини. Тому тепер скульптор радо дарує позитивні емоції малюкам, роблячи свою улюблену справу. 

Довідка: Відомий український художник Євгеній Сарана працює над концепціями фундаментальних законів Всесвіту. Світове визнання отримав за створення нової гіпотези будови Всесвіту (відображеної також у картинах). Дві його концептуальні роботи "світова криза" та "Глобальне потепління", визнані в 2010 році самими актуальними творами в світовому образотворчому мистецтві. Євгеній створив велику кількість робіт на тему захисту і збереження нашої планети, нашої спільної домівки, живої клітинки Всесвіту, збереження нашої цивілізації.

31 травня 2011р.

Теги: Сарана, дитсадок, скульптура

Коментарі

михайло 2011-07-06 / 16:06:00
що за потвору цей сарана вирізав???? на кого цей медвідь похожий ?????

Таня 2011-06-01 / 17:33:00
Хочу добавить-Сарана показал пример закарпатскм резбарям.Ворочить и делать из 270 кг бревна . может только сильный человек,а подарить, может только добрый человек

Таня 2011-06-01 / 17:16:00
Не поленилась и поискала информацию в интернэте об этом художнике.Я думала, чо такие люди живут в Париже, Москве или в Киеве а не в Розовке. А за подарок ему огромное спасибо !

Пан Іван 2011-05-31 / 22:37:00
Сарана порядний хлоп!!! Муг продати за файні гроші а вун подарив нашим дітям Закотіть рукава ізробітьшось ане лязгайте Кіть вун справді подарив двасто скульптур дітям то ву н святий

Василь 2011-05-31 / 21:50:00
Точно фотографія не качественна, Ярано отводив малого в садик як увідів скульптуру то шось внутри у мене йойкнуло велика красива скульптура Мишка Садик нараз став солідним малий цілий вечер лем о скульптури говорив Спасібо Саранови за подарок діти ся радувуть а злопихателі пишуть гадості Сарана не про дав скульптуру якомусь олігарху а подарив нашим дітям

Пан Баклажан 2011-05-31 / 20:22:00
Справедливості заради скажу, що моїй дружині "Мишко" також сподобався.
Ну, як то кажуть, на колір та смак...

Таня 2011-05-31 / 19:59:00
Не качественная фотография,а в действительности " Мишутка " симпатичнй!

Дмитро 2011-05-31 / 19:44:00
Судячи по результатам пошуку гугла, напрям "інгнеїзм" придумав сам Євген Сарана. Таке враження, що цю статтю також він сам писав. Найактуальнішими його твори певно також є саме для нього.

сорри 2011-05-31 / 18:02:00
Ви чого на мішку ополчилися? Він також інгнеїст. Автор - інгнеїст, ведмедик - інгнеїст, і нас всіх кругом також роблять круглими інгнеїстами... :)

Kergudu 2011-05-31 / 17:54:00
Реєальна жесть. Бу-га-га. Мішку - в Бобруйськ! Нємєдлєнно...

Андрей 2011-05-31 / 17:48:00
перечитав тег і прізвище всесвітньовизнаного фундамєнталіста Всесвіту - це ж восьма казнь єгіпєцька! ги-ги

а ведмедик реально страшний - якийто олімпійський мішка потойбічний.

местный 2011-05-31 / 17:41:00
не, а чё не так? ВЕДМЕДИК яйца (ну или Ж-генеталии - хрен его знает, какого оно пола) прикрыл (оа).
ну 270 кг вес. вы чё, охренели? ну аффтар как мог (егоеёхреньпоймешь кого) и выстругал.
деточкам младшей группы - вполне.
спасибо! За медведика, прикрывающего .... перед штрафным ударом (в футболе)...

Андрей 2011-05-31 / 17:22:00
о, я вірив, шо Закарпаття багате на саєнс-фріків і крім традиційних "русіногєнєтіков" і "арійноісторіків". Так і є - вилазять на світло з мутантами медведоподібними.

Пан Баклажан 2011-05-31 / 17:01:00
Ніби й заміточка куца, а скільки питань...

Наперво, шо то таке - інгнеїст?
Ну, дякую інтернету, вже пойняв:
http://www.proza.ru/2009/02/12/522

Далі. "Світове визнання отримав за створення нової гіпотези будови Всесвіту (відображеної також у картинах). Дві його концептуальні роботи "світова криза" та "Глобальне потепління", визнані в 2010 році самими актуальними творами в світовому образотворчому мистецтві"

Яке таке СВІТОВЕ визнання? Ким твори Сарани визнані найактуальнішми?

І про ведмедя. Діточкам, напевно, і такий сподобається - "Медвєд-гідроцефал". І хто після цього ще буде Колодка критикувати?

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина