На сайті "Закарпаття онлайн" відкрився ФОРУМ

24 березня на сайті "Закарпаття онлайн" відкрився ФОРУМ. Подія давно очікувана, оскільки рубрика коментарів сайту Закарпаття онлайн, яка є найбільш відвідуваною серед усіх закарпатських ресурсів, по-суті давно переросла власні суть і можливості.

На сайті "Закарпаття онлайн" відкрився ФОРУМ

Відтепер в усіх відвідувачів сайту Закарпаття онлайн з'явилася додаткова можливість обмінюватися думками і новинами - як за регіональним принципом (на ФОРУМІ передбачено форуми окремих районів Закарпатської області), так і тематичним.

"ФОРУМ інтернет видання Закарпаття онлайн - абсолютно вільна трибуна. Але, аби він не перетворився в хаос, "помийну яму" чи політичну трибуну для окремих політичних партій чи осіб, на ньому діють ті ж самі строгі правила. що й в рубриці коментарів Закарпаття онлайн. Для флуду, флейму і тролінгу тут також місця не буде, " - каже головний редактор сайту Олег Диба.

У всьому іншому редакція розраховує на розуміння і підтримку і, безумовно, доброзичливу критикуку збоку своїх читачів.

14 квітня 2011р.

Теги: форум, флуд, флейм

Коментарі

Таня 2014-07-08 / 12:24:09
Привіт.Хто знає за скільки розтаможують авто з Словакії 2005р.Будь-ласка напишіть

Сергій 2014-07-03 / 10:17:03
УВАГА!
(Всім не байдужим)

У цю суботу, 28.06.2014р. приблизно 21:00 сталася ДТП по Ужгородській трасі, біля повороту на с. В.Лази, за участю BMW 520 чорного кольору(постраждала сторона), винуватець втік з місця скоєння аварії. Відомо, що він був на новому сріблястому Volkswagen (Passat чи Jetta). Також, напередодні аварії, його бачили навпроти кафе на в’їзді в с.В.Лази у компанії жінки (блондинка). Прохання всіх не байдужих, які могли бачити їх, чи, можливо, передивитися свій відео реєстратор, якщо ви проїжжали в той час по Ужгородській трасі, за матеріальну винагороду, повідомити будь яку інформацію щодо цього чоловіка чи жінки. Конфіденційність гарантуємо.

Тел. (066) 243-11-72 Сергій

Одесса 2014-06-30 / 11:42:27
Хотели отдохнуть в Закарпатье, но напугали, что "москалей" не принимают, высаживают из транспорта из-за русского языка, хамят..... Единая Украина - или...?

Одесса 2014-06-30 / 11:37:06
nostrovska777@mail.ru

2011-03-26 / 22:14:00
Rusyn Val, 24.03.2011 17:15
(с)Вас в магазині обслуговують не залежно чи ви націоналіст,чи демократ. Хоча продавець може мати погляди кардинально відмінними від ваших.

А ви спробуйте ковбасу вимагати у взуттєвому магазині) Обслужать... санітари. Так і на сайтах буває)

местный 2011-03-25 / 17:43:00
2Микола Староста (Жалива) ("кажись ВЫ меня имели ввиду:"Вот обрадуется некоторые известные нам люди - сбылась их мечта...", или я ошибаюсь:) - ага, не ошибаетесь :) ну ведь правда?

"Проблема була в вашій першій помилковій спробі авторизуватися..." - у меня та же байда была :) ну сейчас зарегистрировался.

Адмін 2011-03-25 / 11:42:00
"Сервер запросил неподдерживаемый метод аутентификации имени пользователя". - что бы это значило... попытка блокировки пользователей?

Проблема була в вашій першій помилковій спробі авторизуватися, де ви вказали електронну адресу з помилкою. Тому ваш нік "висів" на авторизації з неправильною електронною адресоюі, відповідно, числився як зайнятий.

Микола Староста (Жалива) 2011-03-25 / 10:10:00
местный.. кажись ВЫ меня имели ввиду:"Вот обрадуется некоторые известные нам люди - сбылась их мечта...", или я ошибаюсь:)

По поводу блокировки посетителей, то "Мукачеву - нет" яркий пример, что не надо делать, посещаемость сайта падает, одну тему держат на главной неделю, а просмотров 500 штук. Они умудрились блокировать даже провайдеров, чтоб избавится от критических коментов, хотя есть способы обойти блокировку (через прокси), но они копают яму сами под себя. Притормозив сайт, они лишились и других посетителей. Можете ратовать на УА-Репортер, что вам душа желает, но по моей последней тему уже более 1200 просмотров. Думаю О.Дыбе придется выбирать, между посещаемостью и политической ангажированностью.. у меня был "Русинский Форум", честно признаюсь, у меня не хватало времени "чистить" всякую грязь.

@Сервер запросил неподдерживаемый метод аутентификации имени пользователя.

2011-03-25 / 10:07:00
"Сервер запросил неподдерживаемый метод аутентификации имени пользователя". - что бы это значило... попытка блокировки пользователей?

Faust 2011-03-24 / 19:00:00
Вітаю Вас, пане Диба, з дуже добрим ділом для людей! На "Rusyn-вали" та хитромудрих "местных" не звертайте, нехай тріщать, адже на щось добре інше у них не вистачає... Ще раз вітаю Вас, пане Олеже!

Олег Диба 2011-03-24 / 17:38:00
местный, 24.03.2011 17:10
уважаемый пан Диба, ...сразу нужно быть готовым к худшему :)

Та не лякайте вже так)))

Олег Диба 2011-03-24 / 17:30:00
Rusyn Val, ви знову пробуєте мене вчити жити. Не треба цього робити. Я роблю свою справу так, як вважаю за потрібне. Думаю, що якісно - і авторитет цього сайту є цьому підтвердженням. Ви ж погоджуєтеся або не погоджуєтеся з правилами, які тут існують. От і все. Не робіть проблему там, де її не існує...)))

Rusyn Val 2011-03-24 / 17:15:00
Я працюю троху в іншій сфері.І надаю іншу службу.І я не ангажуюся в політиці.
На форумах спілкуююся.Але ваша однобока модерація переходить всі межі.Ви старанно не помічаєте одну сторону,і ціленаправлено "ріжете" іншу.Розумію ваші націоналістичні погляди,але особисте з професональним змішувати не годиться.Вас в магазині обслуговують не залежно чи ви націоналіст,чи демократ.Хоча продавець може мати погляди кардинально відмінними від ваших.

местный 2011-03-24 / 17:10:00
уважаемый пан Диба, я тему "Русинство" точно открывать не собираюсь - Ваш Админ не даст соврать: я на этом сайте несколько лет и несколько лет я вообще никак не ввязывался в "русино-срач" (пока не достали совсем уж наглой брехней).

а насчет модерации форумов - посмотрите другие сайты. просто рук не хватит это делать... т.е. сразу нужно быть готовым к худшему :)

Олег Диба 2011-03-24 / 17:07:00
Rusyn Val, "не учите меня жить, лучше помогите материально"...)))

Хочете навчити мене працювати, краще покажіть це на власному прикладі - створіть впливовий "русинський" ресурс і на ньому активний форум...

Rusyn Val 2011-03-24 / 16:40:00
Хороший форум - п.Диба буде цензорем."Русинство - в межах однієї теми.У відділі культура."Буде те саме як і на коментарях - п.Диба буде преферувати то що йому по нутру,і "різати" всю решту.
Та без "рисинських",мадярських а так далі тем, ви зачахнете.Бо ми в Закарпатті.Тут ці "теми" ми зустрічаємо кожний день.
Завжди вважав "форум" демократичним місцем для спілкування.Бан за мат і нацизм-шовінізм вважаю доцільним.П.Диба хоче його перетворити у "карманне" доповнення до основного сайту.Ну на прикладі модерації коменртарів це бачимо.
Цікаво - як довго цей комент повисить,п.Дибо?

Олег Диба 2011-03-24 / 16:03:00
Ні, не передумав. Русинство буде виключно в межах однієї теми. Можете відкрити її власноручно під відповідною назвою. бажано - на підфорумі по культурі.

местный 2011-03-24 / 15:52:00
Ха! Ур-р-р-р-а-а-а-а-а! Админ, великий и ужасный, прислушался к моему мнению. Сразу вопрос: как создать тему "Срач" с подтемами "угро-срач", "укро-срач", "русино-срач"?
Вот обрадуется некоторые известные нам люди - сбылась их мечта...
"аби він не перетворився в хаос, "помийну яму" ...на ньому діють ті ж самі строгі правила. що й в рубриці коментарів ... Для флуду, флейму і тролінгу тут також місця не буде, " - каже головний редактор сайту Олег Диба" - уважаемый пан Диба, не хочу Вас расстраивать, но на любом инет-форуме это отследить гораздо сложнее... Для этого потребуется гораздо больше времени, сил и здоровья... Вот так. Не передумали?

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову