Закарпаттю онлайн - 5 років

Рівно п'ять років тому – 22 лютого 2006-го року – на сайті Закарпаття онлайн з'явилася перша інформація. Тобто, цей день є днем народження нашого ресурсу.

Закарпаттю онлайн - 5 років

З кількох перших відвідувачів, які першими – мабуть випадково – потрапили тоді на щойно створений інформаційний сайт, аудиторія відвідувачів Закарпаття онлайн виросла до нинішніх щоденних 4-5 тисяч. Це – наші друзі.

Щиро вітаємо усіх, хто був причетний до створення Закарпаття онлайн, хто працював на сайті колись і працює на ньому нині, всіх, хто заходить на сайт,   з цією святковою датою.

Це наше спільне свято.  Щастя і удачі – усім!

22 лютого 2011р.

Теги: Закарпаття онлайн, день народження, свято

Коментарі

І 2011-02-26 / 13:39:00
Ви ж пишете багато дурниць. Ніякої індивідуальносты тільки копыювання з інших сайтів.
Поміняйте кольорову гамму

Faust 2011-02-26 / 00:23:00
Щиро вітаю З.О.! Так Вам і требі - будьте файні і здорові, живіть багато-багато років. Поки Ви є, будемо і ми!

Світлана 2011-02-25 / 15:59:00
Хто входить у творчий колектив закарпаття онлайн???

1 2011-02-25 / 09:49:00
Жахлива газета. Відстійна кольорова гамма. Не правельне тебелювання новин. Жахливий метод коментування. Навіть не хочеться заходити сюди.
Фуй

Парада 2011-02-24 / 15:39:00
Щиро вітаємо творчий колектив "Закарпаття онлайн" з днем народження!!! Щиро бажаємо творчого натхнення, постійного пошуку, переконливого успіху, шаленої популярності...

Редакція порталу «Мукачево.net» 2011-02-23 / 09:32:00

Колеги, вітаємо з 5-річчям.





Побільше власних новин, змістовних дискусій та кліків, безперебійного з'єднання з Мережею та натхнення у роботі.


 

Денис 2011-02-22 / 22:45:00
....ТАК ВАМ І ТРЕБА !!! І ЩЕ МАЛО БІЛЬШЕ ...:))))

KK 2011-02-22 / 17:57:00
Сайт почався регіональним, а уже як бачите, інтернціональним! Дай вам всім доброго здоровля і многая, многая літа!!!

Андрій Ребрик 2011-02-22 / 17:48:00
на многая літ!

местный 2011-02-22 / 17:45:00

2Пан Баклажан ("5 років, фігассє! Мені здавалося, З-О існує роки так три") - как по разному для нас течет время. А я, наоборот был уверен, что "Закарпаттю онлайн" лет 10 минимум :)

Твите-фейсо-блого-сайтер 2011-02-22 / 12:20:00
Наилучшие поздравления! Без вас было бы уже не то.

Пан Баклажан 2011-02-22 / 12:09:00

5 років, фігассє!


Мені здавалося, З-О існує роки так три...


Ну то побажаю залишаться сайтом нумер один на Закарпатті, із широкими перспективами не лиш для редактора, а й для дописувачів і навіть завзятих коментаторів, без яких сучасне цифрове ЗМІ вже важко уявити :)

местный 2011-02-22 / 11:55:00
Хэппи бёздэй! :)
Дальнейшего развития "вширь и вглубь"!

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 5
Завдяки громадськості влада Ужгорода звернулася до правоохоронців через зрізані у Боздоському парку дерева
18:11
/ 2
У Берегові готуються до 17-го Міжнародного фестивалю вина
18:07
Форум активних громадян проходить сьогодні в Ужгороді
17:44
В Ужгороді обговорили готовність медзакладів міста до чергового етапу медреформи
17:26
У Хустській міськраді готуються стати центром потужної Хустської міської ОТГ
17:23
Із понеділка, 24 лютого, у школах Ужгорода відновлюється навчання
15:15
/ 8
У Воловці протестували проти бездіяльності голови РДА Рогової
14:56
Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді
13:55
/ 1
Лідери та "лузери" децентралізаційного процесу на Закарпатті
13:45
В Ужгороді чиновництво "офіційно" вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні
13:12
У Мукачеві схвалено Стратегію розвитку до 2027 року
12:56
На Закарпатті прийнято на роботу 13 215 працівників
12:52
Закарпатські рятувальники відкрили онлайн-реєстрацію для туристів, які зібрались у гори
12:50
У Мукачеві на оновлення водомережі виділять понад 13 млн грн
10:19
У Мукачеві влаштують масовий "гітарний" флешмоб на підтримку актора драмтеатру
09:13
/ 1
Понад 9 тис грн сплатили до бюджету міста власники сіті-лайтів у центрі Ужгорода
02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 16
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 13
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
/ 1
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
/ 1
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
» Всі новини