Колишній заступник Ратушняка Володимир Симулик отримав 5 років тюрми

Колишній заступник міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка, екс-головний лікар Ужгородського міського перинатального центру, а потім - радник Ратушняка Володимир Симулик засуджений до пяти років ув'язнення. Такий вирок виніс сьогодні Ужгородський міськрайонний суд.

Колишній заступник Ратушняка Володимир Симулик отримав 5 років тюрми

Нагадаємо нашим читачам, Володимира Симулика було затримано 21 жовтня 2009 року спiвробiтниками УБЕЗ при отриманнi хабара у розмiрi 500 доларів США.

За інформацією ВЗП

17 листопада 2010р.

Теги: Симулик, хабар, ув'язнення, тюрма, перинатальний

Коментарі

Reply: Получил- проавильно, но МАЛО! 2010-11-23 / 16:29:00
«Не лечи бесплатно, ибо тот, кто лечится бесплатно, рано или поздно перестает ценить свое здоровье, а тот, кто лечит бесплатно, рано или поздно перестает ценить результаты своего труда»
Гиппократ (III-IV ст. до н.э.)

анонім! 2010-11-21 / 09:36:00
а как тогда его на взятке поймали от члена семьи роженицы,раз он такой святой и ничего не делал,не оперировал,роды не принимал???
поражает отсутствие логики некоторых сограждан

2010-11-20 / 14:29:00
Я просто в шоці від такого "справедливого в суду" Такий термін дають за хабарі у особливо великих розмірах, а не за таку дрібноту.

Врачь 2010-11-20 / 14:04:00
Что вы ересть тут несете!!! Ето явно подставили и убрали что б не мешал там хазяйничать! он не оперировал и роды не принимал, ему пациенты не платили! а бабки там гребут гинекологи которых он хотел приструнить с таксами! вот поетому и подставили! не тех сажают!! собственно у нас так все в стране! Жалко Симулика, он то как раз там порядочный с них всех и был!

2010-11-20 / 01:06:00

От *****************!!!!! якщо по 1 року за 100 баксів дають, то депутатам та іншим високопосадовцям строк в мільйонах років буде вираховуватись! Шо, знайшли козла відпущення??? Лікарі їм завинили, а хто знає яка зарплата в того лікаря? Чи можна прожити на 800 - 1200 грн. та ще й прокормити дітей на ці гроші? Щиро шкода людину, бо попав під колеса політичних розборок та переділ влади. Ось вам нате і перші прояви бєспредєлу нової влади! За шо боролись на те і напоролись. Тепер хай кожен чекає до себе в кабінет УБОЗ з наручниками. Козли!!!!!

2010-11-18 / 16:00:00
Є такий термін: "призначати йому покарання (...) роки позбавлення волію". Та другий: "звільнити його від відбування призначеного йому покарання з випробуванням, якщо він протягом (...) іспитового строку не вчинить нового злочину." - це означає, що "условно".

Istvan 2010-11-18 / 14:08:00
Это не значит однозначно тюрму.

До Istvan 2010-11-18 / 11:18:00
Istvan, 18.11.2010 10:49
Условно или действительно??
-----------------------------------------------------
Читайте уважно: "засуджений до пяти років ув'язнення", а це значить що покидька засадили в буцегарню на нари! :)))

Istvan 2010-11-18 / 10:49:00
Условно или действительно??

ember 2010-11-18 / 09:41:00
Jesli vsekh posaditj, kto berjot vzjatki, u nas ne ostanetsja (pochti) ni odnovo vracha:)

Получил- проавильно, но МАЛО! 2010-11-18 / 07:31:00
МАЛО!!! И даже не за взятку . ПОГОЛОВНО берут. КОРСАК в области, врачи в поликлиниках ст. сестры утром сначала в парикмахерскую за 150 гр. прическа, а потом на работу и не переодеваясь, в палаты и назначают тарифы. Такие,от которых голова кругом и без стыда и совестим....М АЛО! ведь и так не отсидит

Василь 2010-11-17 / 21:17:00
Ха-ха, а Косівсько-Полянський сільський голова 2 вересня 2010 р. був затриманий при отриманнi хабара у розмiрi 1200 доларів США. І знову обраний на посаду голови і проситься в партію регіонів, заплативши за це 15 000 доларів США одній людині в секретаріаті Президента.

*** 2010-11-17 / 21:14:00
Ну що значить підставили? Йому силою ті 500 уйе в руки впихнули?

Марина 2010-11-17 / 21:11:00
Ужасно.Як можуть люди,які підставили Симулика,тепер спокійно спати.А взагалі не копай яму другому,бо сам у неї впадеш,що і чекає Руслана Михайловича,крісло похитнулось,,,,

*** 2010-11-17 / 20:01:00
По-перше, ОГО! По року за кожні сто баксів!
По-друге, відчуваю гнівну замітку на кліпньюз про те, як банда Погорєлова власноруч сажає неугодних до тюрми

НОВИНИ: Кримінал

17:41
/ 4
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 3
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 1
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 13
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 68
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1