У прес-центрі «Закарпаття» «Гудаки» розкажуть про себе і свій концерт в Ужгороді

У понеділок, 25 жовтня, о 15.00, в прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція фольк-гурту «Гудаки» з села Нижнє Селище.

У прес-центрі «Закарпаття» «Гудаки» розкажуть про себе і свій концерт в Ужгороді
Учасники топового закарпатського фолькового музичного колективу розкажуть про розвиток гурту в останні 2-3 роки, про домашні та закордонні гастролі – зокрема участь в одному з найбільших музичних фестивалів Центральної Європи "Сіґет" (Угорщина), а також проанонсують свій концерт, який відбудеться в Ужгороді 5 листопада.
 
Із журналістами зустрінуться учасники гурту:
 
Ольга Сенинець
Володимир Короленко
Юрґен Крефтнер
.
 
Зустріч відбудеться в приміщенні прес-центру "Закарпаття":
м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Початок о 15.00
 
 

Прес-центр "Закарпаття"

Ужгород, вул Другетів, 60

E-mail: press-centr@zakarpattya.net.ua

Телефони: 63-05-63, 050 140 56 78

Контактна особа: Зоряна Попович

Сайт: Закарпаття онлайн

 

22 жовтня 2010р.

Теги: Гудаки, гурт, Нижнє Селище

Коментарі

2010-10-25 / 18:05:00
Орос не озиватся - видко, готовит нову статтю - про недолугого онука австрійського фінагента. Тот докоплеся, не бійтеся нич!

Provokator z Ungvara 2010-10-25 / 17:53:00
Русин - бачу що ви далі не вмієти писати на кирилицю. Але з вашими оригінальними тезамии про мене, ніколи не скриєти ваше авторство. Чи не уже вам пора перейти до нової ґвардії на закарпатті яку очолюють нове братство Жалива і Орос, 'Лицарі Русино-Арійці'?? Вони все шукають нових
талановитих членів? :-)

2010-10-25 / 09:32:00
Читачу, п. Орос уже сказав, хто це: "... се г(гіі)вно на прізвисько КК лем гавкає про любов з-за океану до рідної земельки, а толку з нього... нич..".

читач 2010-10-25 / 08:01:00
КК - це хто? Просвітіть, будьте такі ласкаві.

Янко 2010-10-24 / 04:00:00
Блин уроды, да не стебитесь хоть под этой новостью! Единственный коллектив, который лабает не народную попсу, брысь отсюда, если сказать нечего!

KK 2010-10-22 / 23:29:00
До Ороса

Бачу що уже пізно у Києві, і уже трошки напилися якогось палинки. Люлі вам
люлі мужний борець Арієць!!!:-)

ярослав орос 2010-10-22 / 22:45:00

дуже шкода, що се г(гіі)вно на прізвисько КК лем гавкає про любов з-за океану до рідної земельки, а толку з нього... нич... таки жалива-староста мені смердить "смачніше"... усі ми тут "свої" у зграї... КК - засунь писок у глибокий колайлер, або повертася сюди... не ****** більше... там - борися за волю украйни-мать перед дзеркалом... тут, уніфікований ***********, геть не цікаво тебе слухати... вистачає своїх... вивчи хоча б на двійку українську мову... та й передай моє слово там своїм ************...

KK 2010-10-22 / 19:32:00
Жалива - твій нянйо Ледида зараз страждає і потребує твою підтримку, а ти знов знаходиш часу для фіглів?? Сам себе хоть раз назвав правільним 'лінивим' :-)

Микола Староста (Жалива) 2010-10-22 / 15:07:00
А викласти відео, для лінивих... адміну лінь :))

бодя 2010-10-22 / 13:10:00
він лінивий

*** 2010-10-22 / 12:24:00

Де саме буде концерт?


А клікнути на відповідне гіперпосилання в тексті анонсу - лінь?:) Адмін

НОВИНИ: Культура

10:18
/ 2
Провідного актора Закарпатського муздрамтеатру удостоєно звання "Заслужений артист України"
22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
15:38
Завершується прийом творів на Конкурс малої прози імені Івана Чендея
12:11
/ 1
Дерев'яні церкви Закарпаття – національна спадщина
16:04
Вийшов друком четвертий випуск наукового щорічника "Етніка Карпат"
02:23
/ 4
Не тільки Україна повинна вшанувати Уласа Самчука
11:33
Закарпатки, що проживають нині в Будапешті, влаштували поетичний флешмоб до дня народження Ліни Костенко
09:25
Письменниця Тетяна П’янкова презентувала в Ужгороді роман "Чужі гріхи"
11:11
Через карантин Мукачівський драмтеатр транслюватиме свої вистави онлайн
15:04
/ 2
В Ужгороді представлять нові видання про Карпатську Україну
11:36
У Зняцеві на Мукачівщині представлять книжку до сторіччя Юрія Гойди
02:51
Зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов везуть в Ужгород "Кармен-сюїту" і "Шехерезаду"
14:05
"Максимум хітів" презентували в Ужгороді
09:36
Виставу "Думи мої, думи" до Шевченківських днів показали в Ужгороді
09:23
Концерт до Міжнародного жіночого дня відбувся в Ужгороді
01:03
Ще п'ятеро закарпатських письменників стали членами НСПУ
02:56
У Виноградові відкрилася виставка художниці Гелени Матій
13:02
Дмитро Кешеля презентував школярам в Ужгороді свою нову книгу "Весільна феєрія"
10:44
/ 1
Закарпатську шевченкіану на сцені Закарпатського муздрамтеатру продовжить вистава "Думи мої, думи..."
09:16
В Ужгороді відкрили фотовиставку "Вона"
09:20
До ювілею Ужгородської дитячої музичної школи ім. Чайковського викладачі влаштували "весняний" концерт
18:06
206-у річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили сьогодні в Ужгороді концертом "У нашім раї на землі”
11:42
У скансені в Ужгороді відкрилася "весняна" виставка "Заквітчані"
11:17
/ 1
В Ужгород із концертом завітає Народна артистка України Людмила Марцевич
03:59
/ 1
В Ужгороді звучала "Весна на вулиці Волошина"
» Всі новини