В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Трохи менше години тому біля відомого ужгородського торгово-розважального центру Leon (вул. Льва Толстого, навпроти Закарпатського облмуздрамтеатру), на останньому, верхньому поверсі якого знаходиться одна з найпрестижніших ужгородських дискотек "Панорама", підірвали авто.

В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Як стверджують очевидці, що знаходились неподалік місця події, потужним вибухом пошкоджено седан бізнес-класу Lexus GS власника закладу Олександра Клопотаря. Вибухом також вибито шибки у вікнах прилеглих будівель. Жертв немає.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

За інформацією Закарпаття онлайн, підставою проблеми можуть бути "бізнесові" "розборки", пов'язані з боргуванням великої суми грошей. Як повідомили в міліції, вибуховий пристрій знаходився під  самою автівкою власника.

30 вересня 2010р.

Теги: Lion, вибух, Lexus

Коментарі

ember 2010-10-04 / 22:07:00
Dva zamechanija:
1. Pochemu sledovateli raboptajut bez perchatki?
2. Kroe Svobody mozhno bylo dolgo videtj i vyvesku: Zina 00-24. Khoroshie kadry dlja Zsoltányi!

Я 2010-10-01 / 20:21:00
Все це дуже дивно, схоже на піартехнологію. Та й оператор тут з “Нового Закарпаття” від Ратушняка. Якось швидко відреагували...

Льоня 2010-10-01 / 10:11:00
сам заткнись

Льоне 2010-10-01 / 10:10:00
заткнись

льоня 2010-10-01 / 10:09:00
Клопотар - друг Балоги, так что за этим стоит Балога 100%. А иначе зачем Балога встречался с Клопотарьом несколько дней назад в Дасторе???

милиция 2010-10-01 / 10:07:00
Сам же хозяин и подорвал

Версія від Кнута 2010-10-01 / 09:21:00
Підрив автомобіля відбувся малим зарядом, тобіш це був фарс. За короткий час це вже другий підрив бізнесменів в Ужгороді.
За цим стоіть Ратушняк.
Ціль - ввести в Ужгороді продаж сім-карт по паспортам.
Для чого це потрібно? Зареєстровані сім-карти ( а отже й телефонні номери ужгородців) необхідні Ратушнякови для проведення виборчої компанії. По телефону можна пригрозити виборцю, можна підкупити його шляхом поповнення рахунку, можна СМС просто його агітувати.
Після підриву житла одного із бізнесменів цю брудну технологію Рата вже розпочав, але не реалізував до кінця. Підрив "Лексуса"- останній довод голого короля!

читач 2010-10-01 / 09:19:00
Вперше чую про такого Олександра Клопотаря. Хто він і звідки взявся?
А кадр із газетою "СВОБОДА" на землі - супер!

István 2010-10-01 / 09:15:00
Та газета "Свобода" на видео - тонкий намёк??

Lexus 2010-10-01 / 00:43:00
Ратушняк никак не успокоится...

Рома 2010-10-01 / 00:22:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Молодцы 2010-10-01 / 00:20:00
Хорошее видео

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:27:00
2Кнут: ну вибух не те шоб аже дуже сильний, але шибки повибило,

мене не зачепило і не могло;), бо я проїжжав вже після вибуху (в час вибуху приблизно повернув з кільця на толстого на світлофор) і зрулив потім направо за фокстрот і порушуючи (опля) вимоги знаку в*їзд заборонено залишив машину біля ліка

Сявa 2010-09-30 / 22:22:00
Кому як а для мене це подія.Не кожен день підірваний Лексус побачиш.Мені сказали і я пішов подивитись.Цікаво так,міліція кругом(зате по самому місту їх як вітром здуло).І головне народ так тішиться ніби всім зарплату підняли.Я не виняток.

випадковому свідку - Кнут 2010-09-30 / 22:12:00
А що, такої великої сили був вибух? Вас незачепило?

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:08:00
до Кнут: я сам мало не вср**ався... а шо вже про козаків говорить...

Кнут 2010-09-30 / 21:51:00
Во, що робиться в бандитському Ратограді!
А куди козаки дивляться? Попіарилися й по хатам?

випадковий свідок 2010-09-30 / 21:44:00
це не джип... це легкавушка тіпа сідан

. 2010-09-30 / 21:40:00

Олег то Lexus GS, це едан а не Джип!


Виправили. Дякуємо. Адмін

бодя 2010-09-30 / 21:38:00
яка влада такі і реалії

НОВИНИ: Кримінал

18:48
/ 3
Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн
17:00
У Мукачеві затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти житло 89-річної жінки
11:27
/ 1
Після святкування Дня села у Соломонові, на Ужгородщині затримали юнака з наркотиками
11:18
/ 1
Унаслідок зіткнення скутера з легковиком на Ужгородщині одному з потерпілих ампутували ногу
09:40
На Берегівщині затримали жінку, котра під час побутової сварки вдарила ножем співмешканця
17:20
У Бене на Берегівщині жорстко зіткнулися ВАЗ та Volkswagen
17:14
На Закарпатті пострілами зупиняли нелегалів з Ємену, що прямували до Угорщини
11:20
/ 2
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що разом із товаришем зрубав у природному заповіднику 30 буків і дубів
10:39
У мукачівця, що більше року розшукувався судом, вилучили шприц із наркотиком
09:19
/ 3
Українсько-словацький патруль затримав на Великоберезнянщині двох палестинців
08:29
На кордоні з Угорщиною затримали контрабандистів із 4900 пачок сигарет
05:16
/ 1
На Берегівщині за розбещення 6-річної дівчинки затримали 43-річного чоловіка
02:22
/ 3
Закарпатська митниця відзвітувала про вилучення на "Лужанці" 392 банок пива
19:08
/ 18
Ексголова Перечинської РДА Олефір, засуджений до 7 років тюрми за вбивство п'яним двох жінок, наразі звільнений з-під варти - прокуратура
18:54
Справу ужгородця, який минулого тижня з ножем пограбував працівницю бару, направлено до суду
09:04
На Закарпатті затримали трьох нелегалів з Іраку, що мали намір незаконно потрапити до ЄС
16:44
Вихователю та медсестрі дитячого притулку у Батьові, на Берегівщині погоджено підозру
12:53
П'ятьох нелегалів із Афганістану та двох переправників затримали неподалік кордону на Закарпатті
11:40
На Закарпатті з'ясовують, у який спосіб п’ятеро нелегалів пробралися до Угорщини
10:30
Завдяки повідомленню містян неподалік Ужгорода затримали двох ліванців, що планували нелегально перетнути кордон
02:16
/ 11
Ужгородець, що звинуватив владу Ужгорода в розтраті 12 млн грн, написав заяви в НАБУ, Нацполіцію та Держаудитслужбу
23:46
На Воловеччині внаслідок зіткнення Skoda й вантажівки травмовано 3 людей
23:13
/ 3
Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ
17:55
До 10 років тюрми засудили чоловіка, котрий на Хустщині убив дружину і підірвав будинок, намагаючись приховати злочин
12:38
/ 2
Один із постраждалих у ранковій ДТП на Мукачівщині помер дорогою до лікарні
» Всі новини