В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Трохи менше години тому біля відомого ужгородського торгово-розважального центру Leon (вул. Льва Толстого, навпроти Закарпатського облмуздрамтеатру), на останньому, верхньому поверсі якого знаходиться одна з найпрестижніших ужгородських дискотек "Панорама", підірвали авто.

В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Як стверджують очевидці, що знаходились неподалік місця події, потужним вибухом пошкоджено седан бізнес-класу Lexus GS власника закладу Олександра Клопотаря. Вибухом також вибито шибки у вікнах прилеглих будівель. Жертв немає.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

За інформацією Закарпаття онлайн, підставою проблеми можуть бути "бізнесові" "розборки", пов'язані з боргуванням великої суми грошей. Як повідомили в міліції, вибуховий пристрій знаходився під  самою автівкою власника.

30 вересня 2010р.

Теги: Lion, вибух, Lexus

Коментарі

ember 2010-10-04 / 22:07:00
Dva zamechanija:
1. Pochemu sledovateli raboptajut bez perchatki?
2. Kroe Svobody mozhno bylo dolgo videtj i vyvesku: Zina 00-24. Khoroshie kadry dlja Zsoltányi!

Я 2010-10-01 / 20:21:00
Все це дуже дивно, схоже на піартехнологію. Та й оператор тут з “Нового Закарпаття” від Ратушняка. Якось швидко відреагували...

Льоня 2010-10-01 / 10:11:00
сам заткнись

Льоне 2010-10-01 / 10:10:00
заткнись

льоня 2010-10-01 / 10:09:00
Клопотар - друг Балоги, так что за этим стоит Балога 100%. А иначе зачем Балога встречался с Клопотарьом несколько дней назад в Дасторе???

милиция 2010-10-01 / 10:07:00
Сам же хозяин и подорвал

Версія від Кнута 2010-10-01 / 09:21:00
Підрив автомобіля відбувся малим зарядом, тобіш це був фарс. За короткий час це вже другий підрив бізнесменів в Ужгороді.
За цим стоіть Ратушняк.
Ціль - ввести в Ужгороді продаж сім-карт по паспортам.
Для чого це потрібно? Зареєстровані сім-карти ( а отже й телефонні номери ужгородців) необхідні Ратушнякови для проведення виборчої компанії. По телефону можна пригрозити виборцю, можна підкупити його шляхом поповнення рахунку, можна СМС просто його агітувати.
Після підриву житла одного із бізнесменів цю брудну технологію Рата вже розпочав, але не реалізував до кінця. Підрив "Лексуса"- останній довод голого короля!

читач 2010-10-01 / 09:19:00
Вперше чую про такого Олександра Клопотаря. Хто він і звідки взявся?
А кадр із газетою "СВОБОДА" на землі - супер!

István 2010-10-01 / 09:15:00
Та газета "Свобода" на видео - тонкий намёк??

Lexus 2010-10-01 / 00:43:00
Ратушняк никак не успокоится...

Рома 2010-10-01 / 00:22:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Молодцы 2010-10-01 / 00:20:00
Хорошее видео

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:27:00
2Кнут: ну вибух не те шоб аже дуже сильний, але шибки повибило,

мене не зачепило і не могло;), бо я проїжжав вже після вибуху (в час вибуху приблизно повернув з кільця на толстого на світлофор) і зрулив потім направо за фокстрот і порушуючи (опля) вимоги знаку в*їзд заборонено залишив машину біля ліка

Сявa 2010-09-30 / 22:22:00
Кому як а для мене це подія.Не кожен день підірваний Лексус побачиш.Мені сказали і я пішов подивитись.Цікаво так,міліція кругом(зате по самому місту їх як вітром здуло).І головне народ так тішиться ніби всім зарплату підняли.Я не виняток.

випадковому свідку - Кнут 2010-09-30 / 22:12:00
А що, такої великої сили був вибух? Вас незачепило?

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:08:00
до Кнут: я сам мало не вср**ався... а шо вже про козаків говорить...

Кнут 2010-09-30 / 21:51:00
Во, що робиться в бандитському Ратограді!
А куди козаки дивляться? Попіарилися й по хатам?

випадковий свідок 2010-09-30 / 21:44:00
це не джип... це легкавушка тіпа сідан

. 2010-09-30 / 21:40:00

Олег то Lexus GS, це едан а не Джип!


Виправили. Дякуємо. Адмін

бодя 2010-09-30 / 21:38:00
яка влада такі і реалії

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Суд залишив під вартою підозрюваних у ймовірному вбивстві у Виноградові Василя Гоблика
16:21
Двох іноземців, які перебували в міжнародному розшуку, поліцейські Закарпаття передали правоохоронцям Угорщини
14:29
/ 2
"Чарівне" взуття з метамфетаміном виявили у пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті
00:50
/ 1
ФОТОФАКТ. У Великому Березному розтрощене авто опинилося на узбіччі
00:39
В Ужгороді п'яний водій намагався відкупитися від патрульних доларами
23:53
У ПП "Тиса" в стінці мікроавтобуса "Мерседес" виявили 254 пачки контрабандних сигарет
23:50
Закарпатець намагався ввезти з Угорщини згорток з метамфетаміном
17:46
На Воловеччині затримали п'ятьох нелегалів із піврічною дитиною, яких намагався переправити до Словаччини вихідець із Азії
14:50
/ 6
На Мукачівщині чоловік виростив у горщиках кущі конопель
14:48
/ 1
У Порошкові на Перечинщині жінка розрахувалася в крамниці за товар фальшивими грошима
14:42
/ 5
Мукачівців, підозрюваних у наркоторгівлі, взято під варту та призначено домашній арешт
12:02
/ 8
Керувати Рахівським лісгоспом призначили звільненого в березні за незаконні рубки очільника Ясінянського ЛГ
11:57
В Ужгороді на вулиці затримали молодика, котрий продавав марихуану
03:17
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Чехії згоріло авто закарпатця, що голодував за права заробітчан
02:27
На Мукачівщині виявили в кюветі "Мазду"
17:50
/ 2
На Рахівщині встановлюють походження деревини, яку перевозили на підставі підроблених документів
17:45
/ 2
У Мукачеві 17-річний юнак викрав із магазину канцелярії ноутбук
17:28
/ 9
СБУ не допустила провокацію на Закарпатті, спрямовану на порушення територіальної цілісності України
11:07
/ 14
На Закарпатті затримали групу наркодилерів, які торгували наркотиками у різних куточках області
10:50
/ 1
Через приховані 254 пачки сигарет українець залишив на митниці на Закарпатті мікроавтобус
10:38
/ 4
На Закарпатті затримали строковика, який за хабар пообіцяв "зливати" контрабандистам інформацію про переміщення прикордонних нарядів
02:01
ВІДЕОФАКТ. У Сільці на Іршавщині авто перекинулося на дах
13:58
/ 5
Кримінального "авторитета" "Діда", затриманого на Закарпатті, видворили з України
10:53
/ 1
Буковинець намагався перетнути кордон на Закарпатті, везучи в мікроавтобусі старовинні ікони та картини
10:28
/ 2
Ужгородця, що намагався повернути борг, стріляючи в Минаї в боржника, затримали до ІТТ
» Всі новини