«Міс Закарпаття OPEN 2010» обрано (ФОТОРЕПОРТАЖ)

16-ти річна берегівчанка Іветта Божар представлятиме Закарпаття на конкурсі "Міс Україна-Всесвіт 2011".

«Міс Закарпаття OPEN 2010» Іветта Божар
«Міс Закарпаття OPEN 2010» Іветта Божар

Конкурс проводився на сцені амфітеатру м. Ужгород в День Незалежності України. 7 000 глядачів, які були присутні на конкурсі, були задоволені заходами, які приготували їм обласна та міська влада, а також генеральний спонсор - "Українська платформа".

Злагодженість дій, чіткість на сцені, краса та врода дівчат, виступ дуету TABU та співака Василя Бондарчука зробили свято справді надзвичайно гарним.

Організатори  "Міс Закарпаття OPEN 2010" запросили в журі дійсно найкращих, які і обрали справжініх красунь нашого краю.

Переможниця конкурсу крім того, що отримає путівку в Домініканську Республіку, представлятиме Закарпаття на конкурсі краси "Міс Україна-Всесвіт 2011", І віце-міс представить наш край на конкурсі "Топ-модель України", ІІ віце-міс – на конкурсі "Міс Словянка", а ІІІ віце-міс побореться за титул "Принцеси України".

Отож, результати наступні:

"Міс Закарпаття OPEN 2010" - Іветта Божар м. Берегово

І віце -    Олеся Скрипник  м. Хуст

ІІ віце -  Беатріса Лазорка   м. Ужгород

ІІІ віце -   Альона Тимошенко  м. Чоп

Міс Фото - Надія Ріпич. М. Великий Березний

Міс Глядацьких симпатій - Беатріса Лазорка   м. Ужгород

Генеральний інформаційний партнер конкурсу  – Закарпаття онлайн, інформаційні партнери – газета "Європа-центр", "Неділя", "РІО",рекламно-виробнича компані "Інфо-бокс",  "МСІ-Тиса" та радіостанція "Версія ФМ".

Генеральний спонсор – "Українська платформа", Офіційний спонсор - мережа магазинів "ТИСА", спонсори: "Комінвестбанк",магазин чоловічого одягу "Егоїст",  магазин елітної парфумерії "Парфум-студіо", салон краси "Батерфляй", банк "Форум", ", салон купальників "Каприз", магазин спортивного одягу "Мегаспорт"ПП "Міньяк" магазини вайс квітів, турагент "Гарячі тури", санаторій "Квеле Поляна", екслюзивне відео та фото - фотостудія "Флеш", за підтримки мера Ужгорода Сергія Ратушняка, заступника голови обласної адміністрації Івана Качура та депутата обласної ради Володимира Чубірки.

25 серпня 2010р.

Теги: Міс Закарпаття OPEN 2010, конкурс, незалежність,

Коментарі

2010-09-03 / 17:58:00
"Правда, тота, што з Чопа, має 3 місто - ну не зовсім зовні красуня" - порiвняно з «Міс Закарпаття OPEN 2010» - то i вона красуня...
А за "Міс Закарпаття" що "договорилась таможня"? Чи суддям очi повилазили... Хоча якщо переможицю було "обрано" ще ДО конкурсу, а "обирав" одноосiбно Влад, то ймовiрнiше домовився Берегiвський головний лiкар.

ember 2010-09-02 / 19:25:00
Правда, тота, што з Чопа, має 3 місто - ну не зовсім зовні красуня.
pfr: mjagko vyrazilsja:)

pfr 2010-09-02 / 16:14:00
Якість фото дійсно нікудишня. А дівчата файні. Такі наші закарпаЦькі дівкы. Правда, тота, што з Чопа, має 3 місто - ну не зовсім зовні красуня. Інтелектом взяла?

Мишка колапый 2010-09-01 / 00:37:00
Админ! Вы опять удалили мой коммент! Господа, складывается впечатление, что у критикуемых здесь товарищей прямой доступ к редактированию комментов. Ноу коммент!

Сталкер 2010-08-31 / 22:58:00
К сожалению, само понятие "конкурс красоты" в Ужгороде стараниями Влада опущено до уровня "ниже плинтуса". Любой конкурс воспринимается как дешевое, отвратительно организованное зрелище для малолеток. Вряд ли кто-то сможет в ближайшие годы сделать в этой сфере что-то на хорошем уровне. А скорее - не захочет. Очень жаль.

ember 2010-08-31 / 22:30:00
Ja sevodnja vstretilsja i besedoval s Yvettoj. Prekrasnaja, umnaja devushka. Jesli do etovo byli somnenija, oni vse ischezli. Pozdravljaju jejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

местный 2010-08-31 / 19:43:00
"не стреляйте в пианиста - он играет, как умеет" :)

ну, увы, такой уровень Конкурса "Міс Україна", как впрочем и 99% всех наших "фестов". Пока так. Может, со временем, придут другие люди и будут другие "шоу". Пока так. Не стреляйте - кто может,пусть сделает лучше!

ніколи 2010-08-31 / 19:23:00
Влад Лакатош:
а ви робите конкурси тільки тому, що їх ніхто не робить? :) хоча це не стільки питання, стільки ствердження... бо ні творчості, ні організаторських моментів на ваших "шоу" не видно... і якщо перші ваші конкурси відвідували і сприймали недоліки як перший блін комом, то зараз де ваша майстерність досвід? чи ви думаєте, що запросивши "зірку", вклавши в руки ведучого не грамотний текст, та вистроївши дівчат на сцені - це і є організація?
доречі, краще немати ніякого піару, ніж такого, можливо, коли ви це зрозумієте, то і рівень вашої роботи буде вищий...

пудкарпатець 2010-08-31 / 18:17:00
Скiльки у нас дiвок файних. А обрали "мiсс" - ну щось таке... Я не повiрю, що обирала комiсiя (або очi усiм повилазили?). це ж жах!!! на найблищу зупинку пiдiть та оберiть там "мiсс" - вона краше буде!

Влад Лакатош 2010-08-31 / 17:47:00
Мишка колапый, ніколи, слухи?
Дякую Вам всім за те, що розпускаєте такі слухи. Цим самим Ви тільки притягуєте увагу простих людей до моїх заходів. Тільки одне мені цікавить - якщо я такий поганий організатор, то коли вже я прийду на ХОЧ ОДИН влаштований ВАМИ ЗАХІД. ХОЧ ОДИН ЗРОБІТЬ. Я прийду, подивлюсь і похвалю, що Ви кращі. А до того - піарте мене!!!!

Стас 2010-08-31 / 03:12:00
Фото ужасные все. Неужели не стыдно выставлять фото да еще и подписывать.
Божар Иветта действительно красивая девушка нашел в нете её портфолио, там хоть есть что посмотреть, наверное потому что фотограф профи.
Вот ссылка на фото:
http://album.foto.ru/photos/59196/
http://album.foto.ru/photos/49496/

ніколи 2010-08-30 / 20:28:00
так нехай "главный" і платить зі свого карману за приз)))) чи слабо?)))

слухи? 2010-08-30 / 17:12:00
Свидетель рассказал мне такую историю: после конкурса, когда жюри собралось подводить итоги, "главный организатор" сказал: "я тут главный, победительницу выберу сам, ваше мнение оставьте при себе". После этих слов несколько членов жюри бросили протоколы на стол, развернулись и ушли. Ушла в том числе и директор турагенства, которое должно было спонсировать главный приз - путевку в Доминиканскую республику. Поэтому "победительница" осталась без приза. Вот такая информация.

ніколи 2010-08-30 / 12:26:00
цікаво, як довго будуть тривати такі пародії на конкурси краси? якщо не маєш організаторських здібностей, творчого підходу до роботи, то для чого взігалі лізти в цю "кухню"? шкода, що такий заробіток пана Влада (бо реально не бачу іншої причин для проведення такого рівня конкурсів краси) все нижче і нижче опускає рівень даного дійства...
щодо фото, то окреме "фе" для фотографа.. жодні виправдання не приймаються.. не вмієш, то не берися!

Мишка колапый 2010-08-30 / 10:01:00
Пане адміне! Хамства там не було! Хамство викладати такі, відверто браковані фотографії. Хамство організовувати так конкурси краси. Хамство ставити дівчат у нерівні умови. Місто мале, всі всіх знають і знають "кухню" організованих Лакатошом і фотографованих Твердохлібом заходів. Пан Адмін теж житель нашого містечка, й напевне в певній мірі залежний від згадуваних вище людей. Іншої причини блокування посту не бачу. Про шизофренію - слова не мої, а поважного ужгородського психіатра.

Мишка колапый 2010-08-30 / 00:44:00

Якщо не вмієте без хамства, то краще не пишіть, бо так коменти на Закарпатті онлайн видаляються відповідно до "Правил коментування". Адмін

Кітті 2010-08-27 / 19:12:00
Народ ...Влад молодець...і тільки через те, що він такий, богато хто хоче не дати змоги людині розвиватися дальше...(це люди, які за його рахунок зараз набагато вище ніж він, люди, які тріпають своїми язиками всяку херню,які за його допомогою мали можливість заробити нормальону суму грошей...і так тепер дякують йому, розпускаючи плітки..... )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Влад Лакатош 2010-08-27 / 17:56:00

Ирина, 27.08.2010 16:18 Влад уже себя переплюнул ****************. Когда же этот фарс закончиться.? Що сами Ви мали на увазі?

Ирина 2010-08-27 / 16:18:00

Влад уже себя переплюнул в ****************. Когда же этот фарс закончиться.?


Попередження. Адмін

Политкорректный 2010-08-27 / 07:05:00
Когда мне до конкурса человек, "вхожий за кулисы" говорил, что победительницей не будет представительница Ужгорода (дескать, областной центр и так всё на себя тащит) и по причине конкуренции с облцентром не будет девушка из Мукачева (они будут вице-мисками), я только пожал плечами - у нас же всё-таки не конкурс Мисс Вселенная, где победительницу отбирают по признакам "политкорректности" - до нас эти выверты еще вроде не дошли. А точно - победительница из Берегова, девушки из Ужгорода и Мукачева - "вице-миски".
Это так признали заслуги г. Берегово? Или её родственников (с большим влиянием и толстым кошельком)?
Ну во всяком случае точно не заслуги девушки - пусть не обижается, для любого родителя их дочка самая красивая, а сын - самый умный, но весь остальной мир с этим может и не согласиться.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині