На Міжгірщині обговорили проблеми створенням нових робочих місць

Цими днями у відповідності до плану роботи відділу внутрішньої політики Міжгірської РДА відбулось чергове засідання "круглого столу" з керівниками політичних партій та громадських організацій району.

На Міжгірщині обговорили проблеми створенням нових робочих місць

На ньому згідно з попередніми домовленостями було розглянуто такі питання порядку денного: “Підготовка та працевлаштування випускників-спеціалістів Міжгірського професійного ліцею” та “Соціально-економічний розвиток, створення нових робочих місць у районі”, з інформаціями з яких відповідно виступили заступник директора профліцею Олена Александра та начальник відділу з роботи з роботодавцями РЦЗ Олена Чепара, начальник управління економіки РДА Володимир Попович, зав. відділом праці та зайнятості УП та СЗН РДА Михайло Вегеш.

Опісля виступу О. Александри з характеристикою можливостей працевлаштування випускників ліцею, зокрема, у 2009 році, всі дійшли єдиної думки, що кращому на теренах Срібної землі навчальному закладу необхідна посильна допомога у цій справі. З приводу цього слушні пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу, а також підготовки висококваліфікованих спеціалістів у ліцеї висловили очільники райпартосередків Володимир Сморчков, Ярослав Мандель, заступник голови райради Володимир Голодняк, заступник голови РДА Іван Ледида, голова просвітницького фонду ім. О. Духновича Володимир Шемет, громадські діячі Верховини Василь Мандзюк та Михайло Юрик, сільський голова Ізок Степан Савчур.

В ході обговорення другого питання порядку денного засідання “круглого столу” своє бачення майбутнього соціально-економічного розвитку Міжгірщини висловили начальник управління економіки РДА Володимир Попович, завідуючий відділом праці та зайнятості УП та СЗН РДА Михайло Вегеш, керівник райпартосередку Тиберій Когутич, Іван Ледида, Володимир Голодняк та інші учасники “круглого столу”. Через їх виступи червоною ниткою проходила необхідність посилення контролю за створенням нових робочих місць у районі та легалізацією таких у ряді бізнесових структур різних форм власності. Адже за цим криється доля багатьох верховинців, зокрема, у справі їх подальшого пенсійного забезпечення.

Оскільки координатор роботи районної ради політичних партій і громадських організацій Василь Галиця практично самоусунувся від цієї справи, за чого щоразу менше й менше учасників беруть участь у роботі даного важливого заходу, тож постало питання щодо обрання нової людини, яка б сумлінно виконувала обов’язки голови ради, спрямовувала діяльність парторганізацій та громадських об’єднань на розв’я-зання низки проблемних питань соціально-економічного розвитку Міжгірщини. Відкритим голосуванням майже одноголосно учасники даного зібрання проголосували за кандидатуру на цю посаду на громадських засадах знаного патріота краю, відомого на теренах Міжгірщини громадського діяча Михайла Юрика.

Підсумки засідання “круглого столу” підбили Іван Ледида та Володимир Голодняк, наголосивши на необхідності більш серйозно готуватись до обговорення проблемних питань розвитку краю, а не очікувати від влади переліку тих чи інших проблемних питань та визначення шляхів і можливостей їх усунення. Бо ж тільки по-справжньому ділові пропозиції, зауваження можуть знайти безумовне втілення в життя.

Василь Белень, "Верховина"
18 червня 2010р.

Теги: РДА, робочі місця, круглий стіл, нарада, соціаьні проблеми

НОВИНИ: Соціо

01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 6
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 8
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6
Найпопулярнішим рейсом Укрзалізниці в 2019-му був поїзд Ужгород - Лисичанськ
18:09
З понеділка у закладах освіти Мукачева відновлюється навчання
16:49
В Ужгороді за 11,5 млн грн відремонтують фасад СБУ та сквер Героїв Майдану
16:38
Ще на тиждень продовжили карантин у школах Чопа
16:04
/ 6
В Ужгороді ізолювали громадянина Китаю, що самостійно звернувся до інфекційної лікарні
15:53
/ 1
В Ужгороді перевіряли, як водії реагують на спецсигнали поліцейських та "Швидкої"
15:38
У ЦНАПі Мукачева вже надають понад 300 адмінпослуг
15:10
Ужгородські школярі ще тиждень перебуватимуть на карантині
12:57
/ 8
У напрямку Закарпаття курсуватимуть два нових поїзди: Херсон-Ужгород та Миколаїв-Рахів
12:48
Із 17 лютого у Берегові відновлюється навчальний процес у школах
12:45
/ 3
На Закарпатті, попри епідемію туберкульозу, збираються закривати тубдиспансери
12:35
Понад 10,6 млн грн податку на нерухомість сплачено до місцевих бюджетів Закарпаття
» Всі новини