Юним переможцям конкурсу малюнку про майбутнє Закарпаття вручили нагороди біля обласної ялинки

Нагороди переможцям обласних конкурсів дитячого малюнка та шкільних і студентських робіт, присвячених розробці Стратегії розвитку Закарпаття, вручені біля Новорічної ялинки перед початком сесії обласної ради.

Підведені підсумки обласних конкурсів дитячого малюнка «Я і майбутнє Закарпаття» та шкільних і студентських робіт «Майбутнє Закарпаття – очима молодих».

Кілька місяців тому конкурс оголосили Проект партнерства Канада-України «Регіональне врядування та розвиток», який сприяє широкому залученню громадськості до розробки Стратегії розвитку Закарпаття, та управління освіти і науки Закарпатської ОДА.

Підведення підсумків конкурсів та вручення нагород їх переможцям приурочені до проведення 28 грудня 2006 року сесії обласної ради, яка вперше в своїй історії розглядала і прийняла проект «Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року».
Як відомо, Проект партнерства Канада – Україна обрав Закарпатську і Запорізьку області в якості пілотних для передачі передового світового досвіду стратегічного планування територій. Проект уже більше 1,5 року діє на Україні і, зокрема, на Закарпатті та здійснюється Канадським інститутом урбаністики за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку.

Надіслані на обласний конкурс «Я і майбутнє Закарпаття» дитячі малюнки кілька днів тому оформлені у яскраву виставку навкруг новорічної ялинки у холі обласної ради. Перед початком сесії обласної ради нагороди переможцям усіх трьох обласних конкурсів, яких визначили компетентні журі, вручив заступник голови обласної ради Василь Брензович. Конкурсантам вручені спеціальні сертифікати переможців та грошові премії.

Переможцями конкурсу дитячого малюнку у віковій категорії до 10 років стали: Мишко Анатолій (м. Ужгород) - перша премія, Дранчак Іван (м. Ужгород) – друга премія, Туряниця Марія (с. Горонда Мукачівського району) – третя премія; у віковій категорії 11-14 років нагороди за кращі і змістовні малюнки вручені: Ковачу Данилу(м. Ужгород) – перша премія, Маковецькій Мар’яні (м. Іршава) – друга премія, Лабик Міладі (м. Ужгород) – третя премія.

В конкурсі шкільних робіть нагороди вручені: Кобаль Марині (с. Великі Ком’яти, Виноградівського р-ну) – перше місце, Попфалуші Діані (с.Приборжавське Іршавського р-ну) – друге місце, Герді Марині (с. Тростник Виноградівського р-ну).
Вручені нагороди і переможцям серед конкурсу студентських робіт «Майбутнє Закарпаття – очима молодих ». Перше місце і нагороду виборола студентка 3-го курсу економічного факультету УЖНУ «заочне відділення» Ковач Марина з роботою на тему «Закарпаття – 2015: успішно реалізована стратегія розвитку як результат цілеспрямованого поєднання внутрішніх ресурсів громад та зусиль бізнесу і влади». Нагороду за 2-не місце отримала студентка 2-го курсу природничого-гуманітарного коледжу Закарпатського державного університету Матіцо Інна з роботою «розвиток вищої освіти на Закарпатті». За 3-є місце вручено нагороду студентці 5-го курсу інженерно-технічного факультету УЖНУ Міщенко Олександрі, яка представила роботу «Екологічне землеробство як одна з підвалин розвитку Закарпаття».

Всі визначені студентські роботи вирізняє патріотизм до рідного Закарпаття, глибина розуміння стратегічних цілей розвитку краю та наявність конкретних пропозицій по їх досягненню.

Оголошені раніше обласні конкурси по розробці логотипу (емблеми) та девізу стратегічного планування розвитку Закарпаття вирішено продовжити до кінця січня наступного року.


Олег Лукша, Регіональний експерт проекту
28 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:15
Мер Ужгорода Андріїв публічно звітуватиметься перед містянами
10:33
В УжНУ презентували книги про закарпатців-жертв політичних репресій
09:45
/ 1
В Ужгороді рекомендували зняти з обслуговування понад 50 морально та технічно застарілих автобусів
09:21
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував перетнути кордон, запхавши у перегородки вікон 320 пачок сигарет
09:17
Усі держлісгоспи Закарпаття за результатами діяльності 2019 року є прибутковими
02:17
ВІДЕОФАКТ. "Закарпатські" леви і тигри чудово почуваються у снігах Міжгірщини
01:28
Тячівська ОТГ посідає третє місце у рейтингу громад
18:18
/ 3
Маршрут поїзда Миколаїв-Івано-Франківськ буде продовжено до Рахова
18:05
Чопський прикордонний загін відсвяткує День частини
17:10
В Ужгороді відкриють креативний медіацентр для учнів міста
17:03
У "Паланку" в Мукачеві навесні на туристів чекає нова історична вистава
16:03
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" водій "Шкоди" з пасажиром залишили 57 пляшок алкоголю, 3 телевізори та ігрову приставку
13:33
У Мукачеві публічно представили інформацію про виконання бюджетних програм місцевого бюджету-2019
13:12
В Ужгороді презентують другий воркшоп "Втілити спонтанне, уявне" в рамках проєкту "Бібліотека єднає людей"
11:35
На Закарпатті станом на 1 лютого нараховувалося 5,3 тис безробітних
11:31
Мешканці сіл Закарпаття можуть вирішувати земельні питання у сільрадах
11:26
Сіль Солотвина, яку ще можна повернути
11:07
/ 3
Закарпатець залишив на митниці 90 кг кукурудзи, джинси та 135 банок ікри, що віз з Угорщини
10:50
УжНУ – серед учасників міжнародного проєкту з реалізації заходів енергоефективності
09:38
/ 3
Поліцію Закарпаття очолить нинішній заступник начальника поліції Київській області Шляховський – журналіст
09:27
/ 1
До остаточного перспективного плану Закарпаття увійшли 64 ОТГ
09:18
При перетині кордону на Закарпатті у ходових колесах та запасці автіки іноземця знайшли безакцизний та акцизний Compliment
17:48
/ 4
В Ужгороді під час перевірки в центрі міста склали 1152 постанови за порушення правил паркування
17:22
/ 8
На конкурс на посаду директора міської поліклініки Ужгорода документи подала лише 1 претендентка – Мирослава Брецко
17:13
/ 2
У Мукачеві школярі флешмобом відзначили День Державного Герба та Героїв Небесної Сотні
» Всі новини