Намісник Пинзеника на Закарпатті стверджує, що його побив мер Ужгорода

В "Обком" надійшла наступна заява Закарпатської обласної організації партії "Реформи і порядок":

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк
Мер Ужгорода Сергій Ратушняк

"28 червня, близько 20 години 10 хвилин в Ужгороді міський голова Сергій Ратушняк напав на голову Закарпатської обласної організації партії "Реформи і Порядок", помічника народного депутата України Івана Береца та одного з відповідальних працівників обласної державної адміністрації. У звичній для себе манері Сергій Миколайович використав у суперечці як найвагоміший аргумент кулаки. У результаті тілесних ушкоджень отримав як голова обласної організації партії, так і відповідальний працівник ОДА.

Сергій Ратушняк, відомий своєю неадекватністю в весняно-осінній період, чомусь на початку літа "розпустив" руки, вважаючи, що в закарпатському обласному центрі ніхто не має права обганяти його автомобіль. Більше того, всі мають знати номер його автомобіля.

У зв’язку з цим Закарпатська обласна організація партії "Реформи і Порядок" змушена заявити свій рішучий протест діям місцевого князька, котрий чомусь вирішив що саме він має приймати рішення, хто порушив правила вуличного руху. Більше того, він безапеляційно переконаний, що саме він є володарем ужгородської території.

Одночасно Закарпатська обласна організація партії "Реформи і Порядок" звертається до Президента України, прем’єр-міністра України, міністра внутрішніх справ з проханням вгамувати новоявленого боксера від використання власних кулаків проти ужгородців, котрі не згідні з його "весняно-осінньою" політикою. Одночасно просимо голову Верховної Ради України Володимира Литвина ретельно звернути увагу на "особистості", котрі представляють його в регіонах".

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії "Реформи і Порядок".



 
 

ОБКОМ
29 червня 2009р.

Теги: Ужгород, Сергій Ратушняк, "Реформи і Порядок", тілесні ушкодження

Коментарі

Федя 2009-07-11 / 15:54:00
Совершенно верно!Молодец Сергей Николаевич!!! Таких негодяев как ети Береци,Гаваши и другие ихнее кенти,безпредельние

рожи!Рата это настоящий защитник города и горожан!

Дарина 2009-07-11 / 12:13:00
Не "перевелись" ещё мужики. А то всё "бла-бла, бла-бла..." - сплошная словестная белетристика, а толку никакого. Молодец, господин Сергей.

x 2009-07-08 / 08:09:00
а мусор то прибрали :)

не здивуюся, якщо вони найближчим часом почнуть вбивати один одного!

rasta 2009-07-01 / 11:04:00

****, колися! )


Прохання уникати конкретних прізвищ, якщо у вас немає достатньо підстав для звинувачень. Адмін

військовий 2009-06-30 / 23:43:00

Шановні сидить **** ,ратівський *****,і написав 20 коментів з 23 -. під різними ніками.Не вуй йому робити,так він на пару з ратою вилізують один у одного.Досить херню писати.Ратушняк гівно і так усьому місту відомо.

Гіляка 2009-06-30 / 12:19:00
І партію назвуть "НАс БьЮТь"...

2009-06-30 / 11:10:00
Биті РАТОЮ гуртуйтесь

і створюйте свою партію "Битих"

Istvan 2009-06-30 / 10:02:00
А хто це - Пинзеник?

x 2009-06-30 / 08:37:00
обоє хай ідуть мусор прибирати, а заодно й помиряться й хоч одну добру справу в своєму житті зроблять!

x 2009-06-30 / 08:36:00
добре би було, якби мер на пл.Корятовича сьогодні мусор прибрав, а заодно і на Феденця, бо базар зніс, а мусору все більше і більше, а прибирати нікому!

водій 2009-06-30 / 00:25:00
Сергій Миколайович! Спасибі Вам за те, що натовкли пику п’яному Берецу. Спочатку ця скотина нехай навчиться керувати автомобилем, а потім може сідати за кермо. Недавно мене "підрізав" на дорозі. Я ледь не вискочив на пішохідний тротуар. В результаті пошкодив диск переднього правого колеса. Таких тварюк бити треба інакше не порозумнішають. А зараз він тварюка про політику згадав

Гіляка 2009-06-29 / 22:29:00
Слизький підлабузник та зрадник Берец отримав належне... Спочатку облив брудом всіх, а тепер волає про своє побиття. На диво неприємна ця людина. А Рата хоча і не викликає у мене жодних симпатій, проте тут він дійсно цього хробака настукав по справі... Причому, дісно ж, не робочий час і не всвоєму кабінеті...

Макс 2009-06-29 / 19:50:00
Нічого дивного. Драка як драка. Можуть два чоловіка помахати кулаками. Чи то Берец прийшов на прийом до Рати в кабінет у робочий час, а Рата відірвався по повній. Мабуть - ні. Тому - це не вартує уваги. Тим більше, що невідомі обставини, які передували сутичці. Щодо Івана. Не зрозуміло - для чого виносити приватну бійку (якщо вона й справді мала місце) в заяву осередку?

читач 2009-06-29 / 19:12:00
Треба спитати у Рати - він розповість усе, як було. Чому журналісти не подзвонять Сергію і не поцікавляться про сказане і написане Берецом, а фантазують що хочуть?

предок 2009-06-29 / 17:27:00
Это надо же так партию назвать "Реформи и порядок" - РИП - RIP - rest in peace. Креативище.

мешканець 2009-06-29 / 16:31:00
Берец така людина, якій пику навтокти б варто.



Але Ратушняку - ще більше.

1 2009-06-29 / 16:29:00
Сьогодні бачив Береца. Цілий і неушкоджений, ніяких слідів насильства чи побоїв. Шкода , що не мав інформації з сайту.

Якщо і було щось, то Берец встиг накивати п'ятами.

АНЦЯ 2009-06-29 / 15:52:00
БЕРЕЦ заслужив,по за уха!

журналіст до orange 2009-06-29 / 15:33:00



Згоден з вами, що треба би розтрубіти. Хто де може, уже й трубить, до речі. От тільки, знаючи Береца, є ризик нарватися на грубу провокацію. Іван міг усе це розписати і мало вигадати, аби про нього згадали перед виборами, щоб іще заробив десь. Вірити йому, що все так і було, я би не став.

Урзус 2009-06-29 / 14:53:00
Упссс... Чи таки вперше? Може, я з Піпашем плутаю? Ну, тоді "Список Рати" поповнився. Могли б вже усі ним биті зібратись та зробити дяді Сєрьожі "тьомную" :)

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 10
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1