На Закарпатті відбулося чергове засідання сесії Великоберезнянської районної ради

Цими днями відбулося пленарне засідання ХV сесії Великоберезнянської районної ради V скликання, на якому розглянуто 26 питань. Серед запрошених – керівництво райдержадміністрації, сільські голови.

Насамперед відповідно до чинного законодавства голова районної ради Василь Канюк звітував перед депутатським корпусом про роботу ради за період, що минув від пленарного засідання 11 сесії районної ради.

Відтак у порядку контролю було заслухано інформацію заступника голови РДА Василя Шіпоша "Про хід виконання рішення ІV сесії районної ради V скликання № 121 від 29 грудня 2006 р. "Про районну Програму запобігання забрудненню навколишнього природного середовища стічними водами і обмеження їх шкідливого впливу на довкілля на 2007–2009 роки".

Депутати, обговоривши це питання, рекомендували райдержадміністрації, сільським, селищній радам активізувати роботу щодо виконання зазначеної Програми, зокрема, стосовно вирішення завдань щодо попередження забруднення водних об’єктів, будівництва, підвищення ефективності та надійності функціонування локальних систем водовідведення, а також удосконалення системи очистки стічних вод, створення ефективних умов для залучення інвестиційних ресурсів з метою оснащення об’єктів усіх форм власності системами глибокої очистки стічних вод.

Потім райпарламентарі затвердили низку районних програм: з енергоефективності та енергозбереження на 2009-2012 роки, житлового будівництва на 2009 рік, оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді на 2009-2013 роки, фінансової підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати – Україна" на 2009 рік.

На сесії розглянуто кілька фінансово-бюджетних питань, з яких інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Ярина Ватраль. Зокрема, у звіті про виконання районного бюджету за минулий рік наголошувалось на виконанні доходів і видатків бюджету по загальному та спеціальному фондах відповідно у сумі 52679034 та 53186987 грн.

Ухвалено рішення "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2009 року", відповідно до якого виконання доходів бюджету по загальному та спеціальному фондах – 13132382 грн, що становить 106,1 відсотка до уточненого плану на звітній період, а також виконання видатків бюджету по загальному і спеціальному фондах у сумі 12 788 729 грн, що становить 87,3 відсотка.

Народні обранці внесли також зміни до рішення райради "Про районний бюджет на 2009 рік". Таким чином, збільшено обсяги доходів бюджету на 1994100 грн та розподілено їх між головними розпорядниками коштів; затверджено розподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів району та інші субвенції з обласного бюджету на суму 1178300 грн; спрямовано частину вільного залишку коштів районного бюджету головним розпорядникам коштів у сумі 31500 грн і ін.

Із переліком майнових питань ознайомив депутатів райради завідуючий відділом по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Володимир Саєнко. Ці рішення стосувалися договорів оренди нежилих приміщень спільної власності територіальних громад району з приватними підприємцями та їх розірвання, переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району на приватизацію шляхом продажу через аукціон в 2009-2010 роках, передачі у власність територіальної громади села Забрідь першого корпусу будівлі колишньої Забрідської ЗОШ І-ІІ ст. тощо.

Також депутати прийняли рішення щодо створення комунального (неприбуткового) підприємства "Великоберезнянська Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції" та призначили його директора. З цього питання інформував Василь Риган – заступник начальника управління економіки райдержадміністрації.

На сесії погоджено клопотання про надання у користування надр місцевого значення в урочищі "Домашинський кар’єр" за межами населеного пункту села Домашин Великоберезнянського району та внесено зміни до районної Програми охорони і підвищення родючості ґрунтів на 2008–2015 роки.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

А.Мегіц, Закарпатська обласна рада
14 травня 2009р.

Теги: Великий Березний, сесія, райрада, бюджет, охорона довкілля

НОВИНИ: Соціо

17:57
У Закарпатській ОДА розповіли, як розподілили вантаж тестів, захисних костюмів та респіраторів
16:45
Подорожувати Ужгородом тепер можна і онлайн
16:28
Майже 5 млн грн виділили з бюджету Ужгорода на надбавки медикам
14:37
В Ужгороді для забору матеріалу для проведення тестування на коронавірус до пацієнтів виїжджатимуть мобільні бригади
14:23
На Закарпатті розпочався "сезон тиші"
13:13
Для лікарні Мукачева закупили автоматичний аналізатор газів крові
12:36
Ужгородців просять повідомляти про необґрунтоване завищення цін до територіального відділення Антимонопольного комітету
12:35
В Ужгороді на стерилізацію безпритульних тварин виділили 50 тис грн
09:37
Затверджений Статут Мукачівської ОТГ прописує нові можливості для громади
09:27
/ 1
"Карантинне" закриття ринків на Закарпатті сильно вдарило по місцевих виробниках ранніх овочів
16:45
/ 1
У Мукачеві анонімний благодійник передав для малозабезпечних кілька ящиків з медикаментами
13:16
/ 1
В Ужгороді на публічних консультаціях визначили 2 варіанти, з-поміж яких обиратимуть туристичний логотип міста
11:42
Ужгородська швейна фабрика – одне з перших підприємств, яке перепрофілювалося в умовах карантину
09:16
Лікарі та медичний персонал Мукачева отримали премії від 50 до 100%
22:44
ФОТОФАКТ. У Виноградові освоїли пошив захисних костюмів
18:28
В Ужгороді донори можуть взяти участь в "карантинному" розіграші подарунків
14:57
У пунктах пропуску Чопського загону продовжують пропуск громадян України, що повертаються з Євросоюзу
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
12:27
Мукачівська райлікарня отримає 4 апарати ШВЛ та аналізатор крові
12:20
Із 1 квітня на Свалявщині – "сезон тиші" у лісах
16:48
/ 2
Юна мукачівка сьогодні буде змагатись у "Голосі країни" за вихід у прямі ефіри
13:01
/ 2
Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА шукає "протитуберкульозного" фінансового мененджера на 645 тис грн
11:53
/ 3
"Жить" – ужгородський гурт "4исла" презентував нову пісню
11:42
/ 6
Закарпатська митниця оголосила тендер на понад 8,5 млн грн на реконструкцію туалетів у ПП "Тиса"
16:17
/ 1
На усіх пунктах пропуску на Закарпатті черг немає
» Всі новини