Рок-музиканти з Мукачева кандидують на участь в The Global Battle of the Bands-2006

Фестиваль “Бути почутим!” у рамках The Global Battle of the Bands-2006 минулого четверга закінчив реєстрацію груп з усієї України.

Рок-музиканти з Мукачева кандидують на участь в The Global Battle of the Bands-2006Ця музична подія вже встигла завоювати своїх прихильників не лише серед українських гуртів, а й серед слухачів. Адже завдяки фесту наша держава відразу опинилася рівною серед рівних на Всесвітньому фіналі найбільшого молодіжного рок-фестивалю The Global Battle of the Bands у Лондоні. Так, якщо 2004 року гурт “Оркестр Янки Козир” став фаворитом лише глядачів, то 2005-го на гурт “ТОЛ” звернули увагу вже й члени представницького міжнародного журі. Нагадаємо, група посіла на “Глобальній битві” четверте місце. Активно відреагували на виступи українських команд і європейські ЗМІ.

2005 року заявки на участь подали понад 250 колективів з усіх усюд нашої країни. Натомість цьогоріч їхня кількість становить наразі лише трохи більш ніж 120. Але це, сподіваємося, найкращі з найкращих. Та й організатори фесту обіцяють цього сезону зробити відбірні концерти якіснішими та кориснішими для гуртів. Завдяки партнеру “Бути почутим!” – студії “Хот Джем Рекордз” – створено відеофільм про всі події довкола фестивалю, зокрема й про попередній музичний досвід.

Українська дирекція фестивалю отримала попередню згоду від регіональних представників з Одеси, Запоріжжя, Донецька, Сімферополя, Кривого Рогу, Чернівців, Дніпропетровська, Полтави, Мукачевого, Луганська, Харкова та Києва, з якого найбільше колективів беруть участь у події.

Схема проведення українського представництва фестивалю “Бути почутим!” у рамках щорічного світового музичного проекту GBOB складається з чотирьох етапів. На першому проводять відбірні концерти в містах, де цей фестиваль має представників. До журі входять ті люди, котрі представили своїх учасників. Кількість – не менш ніж троє суддів. Згідно з правилами, під час відбірного концерту до балів журі додають голоси глядачів за пропорцією 50 до 50.

До другого етапу виходять учасники в таких представницьких пропорціях: один гурт із кожної зареєстрованої п’ятірки. Цей етап відбуватиметься у знімальному павільйоні Національної телерадіокомпанії України, де триватиме зйомка конкурсної програми з подальшою трансляцією в ефірі. Оцінюватимуть конкурсантів за формулою: постійний склад журі + телеаудиторія.

Національний фінал стане третім етапом фестивалю. До боротьби за головний приз залучать п’ять найкращих гуртів попереднього сезону та переможців другого туру. Ну, а завершальним етапом є вже Всесвітній фінал, який відбуватиметься в Лондоні за участі гурту-переможця.

У GBOB можуть брати участь гурти, котрі грають “на живо” та виконують музичні твори, яких ніколи не використовували інші виконавці, будь-якою мовою світу. “Прафестиваль” теперішнього світового музичного дійства народився 1979 року на скандинавській землі. З 2004-го конкурс набув світового масштабу та залучив до участі Україну.

Фестиваль “Бути почутим!” дає змогу талановитим і маловідомим гуртам розвинути свою музичну діяльність, а переможцеві – погастролювати світом у пошуках слави. Фінал The Global Battle of the Bands-2006 відбудеться 10-12 грудня 2006 року в столиці Великобританії. Головний приз – світове турне на 100000 доларів 24 країнами світу.Надія Федаш, "Львівська газета"
04 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

14:33
У вересні в Ужгороді кілька днів поспіль триватимуть "Монологи над Ужем" із міжнародним представництвом
12:14
З нагоди Дня Незалежності в Ужгорді майстри представлять свої роботи на виставці "Із джерел народних"
10:10
Естрадно-духовий оркестр обласної філармонії привітає слухачів в Ужгороді із Днем Незалежності концертом
01:20
/ 1
У вересні в Ужгороді відбудеться фестиваль старовинної музики "Фортеця Унґ"
16:55
На Рахівщині бажаючих навчатимуть на майстер-класі особливостям гуцульського вовноткацтва
13:44
Назустріч Дню Незалежності України в Ужгороді представлять низку тематичних виставок
11:40
В Ужгороді "поетично" зберуться "Лицарі Карпат"
10:34
"Кольори Карпат" із Закарпаття перемогли у кількох номінаціях на фестивалі-конкурсі в Польщі
23:43
В Ужгороді відкриється виставка живопису Сергія Глущука "Нова зустріч"
10:14
Вухо, горло, ніс, ноги, тушка, хвіст
13:04
/ 1
Закарпатець Андрій Любка презентує свою десяту книжку на 10-му "Меридіані"
16:57
У вересні в Ужгороді покажуть стрічки Міжнародного кінофестивалю "Світло"
09:27
Словацький фотохудожник пропонує в Ужгороді пройти "Дорогою життя"
02:05
/ 1
Ювілейну виставку творів Івана Бондаренка відкрили в Ужгороді
13:02
Коли хобі стає сенсом життя
09:44
Іван Бондаренко представить в Ужгороді свій художній доробок
21:25
/ 1
100-річний ювілей відзначив відомий закарпатський поет і прозаїк Петро Продан
13:57
Українці Словаччини у День незалежності України пройдуть "Стежками Олександра Павловича"
09:15
Мукачівський драматичний театр презентував у Литві "Князя Корятовича"
10:29
В Ужгороді у рамках проєкту "Кримський дім об’єднує серця" кримський татарин навчав гончарству
10:45
/ 3
Бібліотекарі запрошують в Ужгороді на капуркову
09:20
Художню виставку мисткині з Чернівців запрошують оглянути в Ужгороді
12:40
На Закарпаття прямує фестиваль "З країни в Україну"
23:52
В Ужгороді відкрилася виставка українських художників угорського походження
15:35
В Ужгороді представлять художній "Ноктюрн на трьох мольбертах"
» Всі новини