ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW Polo та авто поліції

Сьогодні, у неділю, 24 січня, ввечері на вулиці Собранецькій в обласному центрі Закарпаття сталася дорожньо-транспортна пригода: зіткнулися Volkswagen Polo та службове авто патрульної поліції.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW Polo та авто поліції

Поліцейський автомобіль саме їхав із увімкненими проблисковими маячками на виклик про грабіж, коли зіткнувся на зустрічній смузі з Volkswagen-ом.

24 січня 2021р.

Теги: ДТП, Ужгород, поліція

Коментарі

васік 2021-01-27 / 14:07:11
Та що ви хочете від цих скотиняк, які звуться ОСЛОМУСОРА? Дідо ту взагалі не винуватий, коли за кермосядяться ці скотики :(

Ужгородець 2021-01-25 / 15:37:54
Ще не всі селфіки потрепали Прімуси? :))) Хто тим ковдошам дає в руки кермо? А платимо ми з вами, сплачуючи податки, щоб ті ідіоти трепали автівки

комент1 2021-01-25 / 08:14:31
Сергійови подяка, що поїхав-показав з обох боків!
VW прийняв вправо - далі нікуди! - зробив по правилах. Поліцай явно винний, най ремонтує обидві - пересадіть його на біціглі!
А дідо на Поло сміявся, бо побачив натурального лоха. Перебачьте, преЗЕдента, ну, самі знаєте.

12345 2021-01-25 / 08:01:08
Поліцай винуватий бо врізався у Поло на обочіні водій якого не міг вже куди деватися
Не треба дозволяти сідати водіям поліцейських авто со стажем менше 10 років
Стаж 1-2 років та практики 0
Вкільки таких у поліції ? Думаю більше половини

коментар 2021-01-25 / 01:03:13
та кому дідо потрібен,молодого копа жалко - пішов на роботу,щоб сім"ю прокормити,а тут таке попадалово

комент 2021-01-25 / 00:40:15
Ну, як ще й ржав - то забрати у нього права і закрити діда!

коментар 2021-01-24 / 23:24:18
65-річний дідо за кермом поло,який ще й ржав після аварії,взагалі неадекватний ні як водій,ні як людина

Марина 2021-01-24 / 22:52:38
Яке право має редакція друкувати матеріал, констатуючи «факт» винуватості водія поло? Він прийняв максимально в право, на скільки це було можливо!!! А патрульний автомобіль не впорався з керуванням! І не треба нікого ображати, шановні коментатори!

Так зроблять щоб поло був винуватим. А з грабежем що буде? 2021-01-24 / 22:24:29

Василь 2021-01-24 / 22:08:38
Я проходив там і все бачив після ДТП !! Копи вдарили ПОЛО прямо на краю обочини , при йьому зрізавши грубо поворот на вул Митну перед сфітофором і виіхавши на зустрічну смугу прямо фольсвагену !!!!! ПОЛО немав куди навіть зіхати , і місця там багато було щоб проіхати селфікам калікам

Сміх 2021-01-24 / 20:58:15
Поліція їхала з увімкненими маяками чи поворот чи що нечув? Мали місце проїхати? Вони їхали на виклик баран виїхав і все, так само швидкі непропускають , наш народ немає поваги ні до кого від такого осла права забрати. Мовжі добре каже

Talisman 2021-01-24 / 19:49:42
Я вижу з фото, що місця для проїзду патрульної машини хватало. Сам проїжджав після інциденту і бачив ситуацію з машинами.
Чому копи думають, що ідучи по зустрічній, із-за повороту не виїде ніяка машина? Навіть ненавмисно!
За поворотом ніхто не бачить що робиться. І чекачи зустрічної в лоб - ніхто не буде.

Іван 2021-01-24 / 19:48:49
Селфіки

мовжі 2021-01-24 / 19:19:12
від цих козлів слід відбирати посвідчення навіки.якщо вже швидкі та поліція страждають- що казати простому водію.

НОВИНИ: Кримінал

14:57
У Виноградові затримали чоловіка, що заліз у чужий будинок і пограбував пенсіонерку
14:20
/ 1
На Тячівщині водій ВАЗу наїхав на двох хлопчиків на веслоипеді, а сам перекинувся у кювет
13:04
Для водія з Мукачівщини, що спричинив "п'яну" ДТП з неповнолітніми постраждалими, в апеляції призначено 3 роки тюрми
14:03
/ 4
У ході обшуків на Берегівщині виявлено безакцизні сигарети на 2,5 млн грн
13:52
Підприємця з Мукачева звинувачують у спробі контрабанди деревини на понад 300 тис грн
11:42
У Мукачеві 17-річний юнак обікрав фермерське господарство, а викрадене – перепродав
11:30
Судитимуть мукачівця, що зі спільниками, погрожуючи зброєю, пограбував склад підприємства на понад пів мільйона грн
04:21
Мукачівцю, що на електросамокатіі призвів до травм велосипедистки, "світять" 5 років тюрми - поліція
17:43
За спробу контрабанди отруйних речовин до ЄС закарпатець відповідатиме перед судом
17:02
У Мукачеві оскаржують заставу підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерку
15:57
Мешканця Рахова, котрий порізав чоловіка і 6 років переховувався за кордоном, затримали й помістили до ІТТ
15:18
На Закарпатті виявили незаконні фінансові махінації на майже 1 мільйон гривень
13:29
На Закарпатті на митниці у чоловіка, що повертався з Італії, вилучили незадекларовані одяг, взуття та аксесуари
12:31
На Закарпатті у пасажира "нетверезого" Renault знайшли 2 згортки з метамфетаміном
09:56
У горах Закарпаття прикордонники пострілами зупиняли чотирьох алжирців-нелегалів
09:40
/ 10
На Закарпатті затримали митника, що за хабар у 4000 доларів обіцяв сприяти контрабанді сигарет
04:28
/ 1
Наслідком вечірньої ДТП в Ужгороді став понівечений мікроавтобус посеред вулиці
16:20
/ 2
Мешканцю Іршави, котрий дельтапланом переміщував через кордон сигарети, оголосили підозру
13:53
Підозрюваний у торгівлі метамфетаміном мешканець Перечинщини перебуватиме під вартою
13:08
У Чопі чоловік підпалив будинок родичів, у яких жив
05:14
/ 30
ДБР підозрює СБУшників з Тячева у "підставній" операції з контрабанди наркотиків через КПП "Вилок"
17:41
/ 2
Двом митникам МП "Солотвино" на Закарпатті повідомлено про підозру в хабарі за оформлення атівок
17:24
/ 1
За підозрою у торгівлі галюциногенами у курортному селищі на Закарпатті мешканця Донеччини взято під варту
16:49
Двоє неповнолітніх берегівців намагалися пограбувати будинок, в якому саме перебувала жінка з двома малолітніми дітьми