Секретаркою Мукачівської ОТГ обрали Яну Чубирко, обрану депутаткою від ОПЗЖ (ФОТО)

Шляхом таємного голосування секретарем міської ради обрано Яну Чубирко, за яку віддали голоси 25 депутатів міської ради.

Секретаркою Мукачівської ОТГ обрали Яну Чубирко, обрану депутаткою від ОПЗЖ (ФОТО)

Яна ​Чубирко 1997 року народження, помічник консультант народного депутата України Верховна Рада України.

Обрана до міської ради від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ". За неї віддали голоси 675 виборців в ході місцевих виборів.

 
 
26 листопада 2020р.

Теги: секретарка, Чубирко

Коментарі

Михайло 2021-08-04 / 22:54:26
- Ну і як може розвиватися коли ним керують люди з восьмирічною освітою ! І чому досвідчені люди мають допомагати бездарі. Балоги та чубирки - це слуги медвідчука, агента фсб. Люди Ви сліпі за кого голосуєте. Хіба в Закарпатті немає молодих досвічених студентів ??? А не неучі що не в змозі навіть закінчити середню освіту.

smartcity 2020-11-28 / 10:58:50
мукачево- місто вундеркіндів

до Івана 2020-11-27 / 16:17:11
Се він мав повісти людям до виборів, що йому всерівно з ким обєднуватися та з ким доділити місто, бо 90 відсотків майна і землі уже вкрадено від містян всякими правдами і неправдами, тіпа "прозорою і чесною" прихватизацією.

Rex 2020-11-27 / 15:12:16
Добазарилися, будемо дерибанити разом

Iван 2020-11-27 / 13:58:28
Балога Андрiй зробив все,щоб рада працювала на мiсто,а хто секретар та зами - його вiдпоаiдальнiсть.Доста фiтькати !

2012 2020-11-27 / 07:22:23
Для любителів фемінітивів:
Слово секретар означає людину за її офіційною посадою (найчастіше виборною) типу секретар сільради, секретар правління і іменником секретарка не замінюється, хоч на цій посаді працює й жінка. А іменник секретарка означає дівчину або жінку, що працює технічним секретарем.

до фоми 2020-11-26 / 22:31:12
то в чубірок знань вистачить??? які там в сраку знання? балоговські штучки видно здалеку. не було якоїсь нормальної кандидатури? чи "зажиддя" набрало найбільше голосів??? продажні завидівські свинопаси((((

njksr 2020-11-26 / 22:27:58
чортів балоган(((

Фома 2020-11-26 / 19:42:00
У молодих вистачить сил та знань, щоб пришвидшити перетворення в країні, а досвідчені хай опомагають, якщо можуть.

пенсіонер 2020-11-26 / 19:24:19
Та хоть доньку Рабиновича або сина отого депутата що у Верховній раді яй...я чеше.

Микола 2020-11-26 / 16:23:51
Олеся неграмотна, її жаба задавила ...

Аня 2020-11-26 / 15:19:10
чому не пишуть якого депутата помічник чи то таємниця ?
То майже дочка Івана Чубірки? Тоді Балогови БРАВО. Ура.

ужгородка 2020-11-26 / 15:13:55


Олесю, ти відстала від змін у правописі. Прочитай про фемінітиви.


Олеся 2020-11-26 / 15:10:07
Секретарка друкуе,а секретар керуе Радою.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини