Уряд погодив звільнення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова і погодив на посаду Анатолія Полоскова

Кабінет міністрів погодив запропоновані президентом кандидатури на посади голів ОДА у Закарпатській і Харківській областях.

Уряд погодив звільнення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова і погодив на посаду Анатолія Полоскова

Це стапло відомо з засідання уряду у середу

Уряд погодив призначення головою Закарпатської ОДА директора виноробної компанії "Шато Чизай" Анатолія Полоскова. Під час своєї доповіді він розповів, що не має досвіду роботи на подібній посаді, але готовий навчатися.

Водночас, уряд погодив звільнення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова .

23 квітня 2020 року президент Володимир Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Олексія Петрова, якого звільнив з посади начальника Управління СБУ в Кіровоградській області.

25 листопада 2020р.

Теги: посада, голова, Петров, Полосков

Коментарі

Мойша 2020-12-05 / 11:37:41
Підтримую Эстер і Эланору, в нас набагато є кращий із царських родів тобто на губернатора Закарпаття, Бог світу газда, і чудеса Господа відкриють всім очі що миром править Господь Г-сподь да благословил і постановил, назначити і призначити, нашого губернатора, тобто царським родам царський пристол !

Яків 2020-12-02 / 15:27:01
Нарешті СБУшника Петрова звільнили!

Эстер 2020-11-30 / 15:36:26
Я думаю там маэ бути призначений наш чоловік із царських родів , а ті всі ротареви і гутманеви, мають мати терпіння і почекати, разом із ротарем і гутманем.

Эланора 2020-11-29 / 12:52:36
Йовшко непросто умничка, а просто молодец наших треба в нас э набагато кращі розумні відповідальні губернатори, які нетільки порядочні до своїх українців закарпатців, а які просто вміють реалізувати свою відповідальність і порядність, до рідного краю, і рідних жителів Закарпаття !!

Арпi 2020-11-27 / 00:23:37
Петров,давай досвиданья!!!Go to Kirovograd!!!

Йовшко 2020-11-26 / 18:21:11
То як цирк,як у калейдоскопі,міняють губернаторів як штримфлі,не дають не одному проробити хоть 2 роки,реалізувати якісь свої ідею,програму.Це несолідно для банкової.А може варто подумати про губернатора з місцевих,може довше буде триматися.ато в нас останній час були уродженці Буковини,Криму,Росії,тепер знову Росії..

Імре 2020-11-26 / 14:37:56
А шо там Петров каже? Ош лишаться в Закарпатті, бо воно для нього рідне? Ну да, як може бути чужим кряй де тілько границь, много схем тконтрабандних? Для СБУшниа не може така тема бути чужою, лем рідною:)

Людям це не цікаво 2020-11-25 / 23:08:19
Яка х..р радниця хто там сидить у тому модному кабінеті, люди думають як і за що жити, а хто буде у кормушки це не цікаво
Для чого взагалі це підбирати і висвітлювати

Давайте 2020-11-25 / 23:05:30
Но давайте виноградаря на голову ода,сись пудуйде,бо виноград є і даже в туристичному гербі закарпаття

Юра 2020-11-25 / 22:08:07
Саша, він тобто Полосков немає нічого до єврейства і близько, там голова із верху щирока очі малі хитро подлі

Петро 2020-11-25 / 21:54:35
Він фінансував правий сектор, сонечко, які стріляли в 2015 в Мукачево. Навіть після Мукачівської стрілянини, він заганяв на Чесного гроші....

Шоумен 2020-11-25 / 21:20:23
доданки помiняли, а сума та ж сама

саша 2020-11-25 / 21:19:26
Євреі розтавляють своі кадри, наверноє Ровта чоловік, щи коли йшов Бондаренко говорили за нього, але тоді ще боялися що з Росіі, а зараз вже все пофіг, бо бюджет пустий і вірус звірствує ....

Angel 2020-11-25 / 20:19:48
в юридичному університету імені Ярослава Мудрого всі сепари. Он на уззскою морду венідіктової подивітся.

Olexander 2020-11-25 / 20:14:31
Ахмєтов рулить?Після заяви про боротьбу з будівництвом ВЕС на Боржаві?

Яро 2020-11-25 / 19:44:06
Монголо - татара вигнали.
Прийшов рузськ...й міііір.

пенсіонер 2020-11-25 / 19:22:15
Що теж на три місяці. Якійсь у нас скороспілі губернатори.

Хустянин 2020-11-25 / 19:19:02
Родом із Архангельська,Росія...а 30 років живе в Закарпатті,закінчив юридичний факультет університету імені Ярослава Мудрого....

Щур 2020-11-25 / 17:48:24
купивго з топанками Міжгірщина петрова.

злий 2020-11-25 / 17:35:49
Поки писав в перемішку з перекушуванням бутербродів, Копча тут написав по суті те саме

НОВИНИ: Політика

00:02
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 1
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 7
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
/ 1
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
15:04
/ 19
Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова
» Всі новини