365 випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за добу та 3 пацієнтів померло

Протягом минулої доби, 23 листопада одужав 261 пацієнт (загалом - 12 123).

365 випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за добу та 3 пацієнтів померло

1040 зразків біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 365 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них - 7 медиків та 21 дітей.

Загалом 21 903 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 1 841  медики та 1 152  - діти.

За добу, що минула, померло 3  хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії - померли 510 пацієнти з діагнозом COVID-19).

24 листопада 2020р.

Теги: випадки, коронавірус, пацієнти

Коментарі

Тим хто коментував аноніму 2020-11-25 / 15:07:00
Доки я лежав у лікарні під киснем бізнес накрився, колектив пішов на карантин з якого лише дві людини повернулися, інші знайшли нову роботу. Життя важливіше грошей, буде здоров'я відкрию новий.

Аноніму 2020-11-24 / 23:59:34
Заходи влади у ЄС виправдані і обумовлені, а у нас, з одного боку, гроблять бізнес локдаунами, а з іншого вишиковують людей у черги до виборчих дільниць чи урн, бо хочеться влади.

Ще раз: введіть нормальний локдаун на 2 тижні, і не дримбайте мізки отими безглуздими карантинами вихідного дня.

Аноніму 2020-11-24 / 23:56:27
Є й жадібність, не заперечую.

Але ти пробував виживати з бізнесом, коли і так все складно в карантин, і ти готовий відсидіти в повному (ДЛЯ ВСІХ!) локдауні, який би справді дав результат, а через оці локдауни вихідного дня те, що ти напрацьовував роками, вмирає - розходяться по інших роботах люди, яких ти навчав місяцями або й роками, бо їм треба за щось жити, а ти не можеш платити, бо не працюєш, псуються продукти, втрачаються клієнти і т.д. і т.п.

Ти точно бюджетник. Який має гарантовану, незалежну від карантину зарплату, але зажерся і забув, звідки вона береться.

Марія 2020-11-24 / 20:29:14
Я знаю,що хворих набагато більше, ніж є по статистиці. Чому такий обман.

Правда 2020-11-24 / 15:50:14
Підтримую аноніма на всі 100!Жадібність до грошей віднімає в них розум і здоровий глузд!

Анонім 2020-11-24 / 15:07:33
Знаєте чим мені подобається Європа, там ніхто пір'я не піднімає. Сказали локдаун сидять, сказали локдаун вихідного дня всі тихо, бо розуміють наскіль небезпечна хвороба. І лише тут хаос!!!жадібність до грошей більша за смерть. Але якщо шось хто винен міністр або влада!!!

злий 2020-11-24 / 14:17:51
У чому полягає "дія" локдауну вихідного дня, якщо спаду захворюваності нема?
Про його дію у вигляді вбивання підпприємництва я не говорю

Степан Крук - Петро 2020-11-24 / 10:34:46
Дякую, що розумієте це! І не волаєте про "порушення" Ваших прав і свобод... Але таких, як Ви не багато

Петро 2020-11-24 / 09:50:45
Карантин вихідного дня працює !!!!! Не можна його відміняти !!!! І байдуже що маршрутки забиті людьми які дихають один одному в рот , бари забиті і їздять рейсові автобуси .... Головне бабла виділити побільше на нікому непотрібні речі

Степан Крук 2020-11-24 / 09:29:23
Блін! Ніякого спаду епідемічної напруги нема, а вчорашня статистика із відносно низьким показником - це всього лиш результат того, що на вихідні дні ПЛР-тести не проводилися.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:58
В Ужгороді горів VW Golf
15:31
/ 2
На горі Красія вчора травмувалися під час катання на лижах троє дітей
13:54
У Новоселиці на Тячівщині горіла сауна бази відпочинку "Валило"
10:49
За добу в Ужгороді виявлено 35 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла
10:36
Протягом минулої доби на Закарпатті у 141 пацієнта підтверджено коронавірус, померли 5 хворих
13:54
У Центрі реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті ведмеді почали залягати в сплячку
13:32
В Ужгороді ціла родина з чотирьох людей – в реанімації з важким отруєнням чадним газом
10:13
За добу на Закарпатті горіли 2 житлових будинки
10:04
На Свалявщині після зіткнення легковика та "Еталону" автобус перекинувся на бік, двоє пасажирів – у лікарні
09:54
/ 1
За добу в Ужгороді виявлено 42 нові випадки коронавірусної інфекції, 1 людина померла
09:48
/ 1
147 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, троє пацієнтів померло
03:45
/ 1
Туриста зі Львова, що заблукав в горах на Рахівщині, знайшли пошуковики-волонтери
15:12
/ 1
На Рахівщині продовжуються пошуки туриста, що заблукав під час проходження маршруту
12:08
На Воловеччині, поки господарі спали, загорівся будинок
10:13
4 житлових будинки горіли на Закарпатті впродовж доби
10:09
На Воловеччині горіла вантажівка
10:07
/ 2
На Рахівщині відучора шукають туриста зі Львова, що заблукав під час проходження маршруту
09:37
В Ужгороді за добу виявлено 36 нових випадків коронавірусної інфекції
09:34
За минулу добу на Закарпатті у 100 осіб підтверджено COVID-19, троє пацієнтів померло
13:26
На Міжгірщині горів ресторан
12:39
Дорожники очищали понад 900 км автошляхів на Закарпатті, а рятувальники направили на перевали великоваговий транспорт
11:41
/ 1
У Мукачеві зіткнулися позашляховик та вантажівка, жінку й чоловіка забрала "швидка"
11:35
У Мукачеві гасили пожежу в будинку
10:28
2 дроварні згоріли за добу на Тячівщині та у Великому Березному
10:07
На Рахівщині пожежа пошкодила приміщення сауни в будинку
» Всі новини