Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров може покинути посаду і очолити облраду

Про таке повідомляє блогер Віталій Глагола, зазначаючи, що Олексія Петрова на посаді голови ОДА може змінити Анатолій Полосков, директор «Шато Чизай».

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров може покинути посаду і очолити облраду

Зі слів блогера, А. Полосков уже зараз проходить спецперевірку, як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА.

"Наскільки мені відомо, що відповідне рішення можуть прийняти на засіданні Уряду вже у середу, 25 листопада.

Нагадаю, що кандидатуру Анатолія Полоскова вже розглядали на посаду голови Закарпатської ОДА півтора роки тому, але тоді вирішили призначити Ігора Бондаренка. Він протримався на цій посаді 5 місяців.

Нинішній голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, найімовірніше, очолить Закарпатську обласну раду. Але ще питання - чи вийде зібрати голоси під це рішення", - повідомляє В. Глагола.

23 листопада 2020р.

Теги: посада, Петров, облрада

Коментарі

Зак 2020-12-02 / 13:46:56
А як Вам таке? Сама чесність!)
https://bihus.info/sbushnik-iz-zemleyu-v-bukoveli-privatizuvav-gigantsku-sluzhbovu-kvartiru/

Олесь 2020-11-25 / 14:30:18
Петров продав область ОПЗЖ і пішов в облраду, молодчинка

Копча 2020-11-24 / 20:18:02
Петров обіцяє щедрі бюджетні вливання в область. Тим само намагається купити лояльність депутатів та їхніх хазяїв. Але ж ми усі знайомі з Закарпатською рисою наобіцяти а потім н@єбати

Павло 2020-11-24 / 15:53:59
всякі руські, тільки невирховинець який

три гички 2020-11-24 / 15:13:06
щурь вася 2020-11-24 / 11:22:06 Єдиний здравий комент у словесному поносі озабочених прошедшими виборами ужгородців (поїзд поїхав). Генерал-губернатор ментовський - не рівня генерал-губернатору СБУшнику. Видно нараз - для кого офіцерська честь се пустобрехливі балачки на телешоу, а для кого життєва константа.

петро 2020-11-24 / 14:17:48
Петоров молодець

щурь вася 2020-11-24 / 11:22:06
шкода відпускати таку людину, з його допомогою багато чого зроблено в Закарпатті, це вам не Гена фестивальщик який лем фестивалив і пиячив пропиваючи областний бюджет,

Роман 2020-11-24 / 10:40:15
Так,как ПЕТРОВВВ,не один губернатор,а у нас их было доста,,,не прогибался на выборах-тьфу,позорище!!!Куда мы катаемся!

777 2020-11-24 / 10:35:44
Петров возвращайся в Кировоград,как нибудь без тебя,там полезнее будешь-МОЖЕТ!

злий 2020-11-24 / 01:38:01
Глагола перестав бути журналістом, а перетворився на маніпулятора, організатора вкидів.

Петров як голова облради - це, наразі, лише хотілка його, Петрова, і довколишніх глагол. Наразі у них не зростається.

матюкливому "До ужгородця15.5646" 2020-11-24 / 01:02:44
Серйозно? :) Завжди? :) Закарпатці? :))
Львів'янин Бандровський був закаратцем? Чи буковинець Москаль? Чи кримський Бондаренко? :))))
Навчися раз, неборе, писати без помилок і матів, а пак поговориме :)

До ужгородця15.5646. 2020-11-23 / 20:26:42
Ти дебіло.д , такий же Ужгородець , соросятина. Закрий свою пильку та не .изди . Усіх пришлих на Схід. Самі розберемось! Хто такий сьогодні голова ОДА ? Звичайний прихвостень слуг тільки не народу. Навідь не знаешь ,що головами ода завжди були Закарпатці, !

До ужгородця 2020-11-23 / 16:02:23
А чому вами правлять? Тобою тоже:)!

ужгородець 2020-11-23 / 15:56:46
Закарпатцю ти не можеш обрати собі мера нормального та достойного, а щось там про голову ОДА лопочеш.
Може дійсно Павлова, Ступачку або Данацка очільником краю обрати, це ж істинні закарпатці.
Ви гризете один одному горлянку, а про достоїнство лопоните. Хустські би зжерли мукачівських, мукачівські - свалявських, виноградівці- берегівчан, а ті іршавчан, а ужгородці один одного.
Тому вами чужинці і правлять уже років 25.

Закарпатець 2020-11-23 / 15:05:07
Не треба нам Петрових,Що нема достойним Закарпатців?

ужгородець 2020-11-23 / 14:07:07
Дійсно правда "доста" Треба було Павлова, або собаку Павлова на мера висунути. Ці би точно перемогли.

Доста 2020-11-23 / 13:42:08
Раз прийшли на вибори 28 відсотків, значить це свідомі громадяни, а розпинатися про легітимність мера нема шо! Факт той шо Андріїв мер! І не самий гірший, хоть усріться. Питання в другом, як могла влада в особі Зеленського, Петрова зробити ставку на сіру миш, вічного холуя, який привик мати господарів, Щадея? Невже не було достойної людини? Чи може це спецом такого вибрали смолоша бестолкового? Якшо так то на якого фраса нам Петров треба на голову облради? Шо він зробив? Ліг під Горвата на виборах, перед тим побігав мусор позберав на річці, попіарився і останні два місяці на бігбордах фіолетових Щадея рекламував. Се рівень губернатора? Губернатор в смартфоні:)

до останнього 2020-11-23 / 13:41:53
Молодець. Чиста правда.

пенсіонер 2020-11-23 / 13:20:10
Та ото і такі результати виборів. 12880 містян обрали 125 тисячному місту мера.
Агов, пане Андріїв, ви себе вважаєте легітимним? Лише не розказуйте мені казки про виборчий кодекс.
Ви себе будете відчувати комфортно на посаді мера з 10% голосів містян ?

Читатель 2020-11-23 / 12:57:37
Не хотелось бы, но... Насчет Андреева. Извините, а кто мэров выбирает? Общество! Я не вижу настоящей активности избирателей. Даже раньше, когда было всё очень грязно и нецивилизованно - какая-то активность была. Было рвение хоть какое-то.

А сейчас? Кого выбирать было? Кроме Андреева, увы, выбирать некого было. Я бы поучаствовал в выборах и выбрал бы другого! Но, не было ярких, настоящих лиц.

НОВИНИ: Політика

00:02
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 1
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 7
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
/ 1
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА