Забезпеченість ліжок, виділених для хворих на коронавірус на Закарпатті, становить 50%

Наразі ситуація з поширенням коронавірусної хвороби є досить напруженою. Протягом останнього тижня спостерігається поступове збільшення кількості хворих.

Забезпеченість ліжок, виділених для хворих на коронавірус на Закарпатті, становить 50%

До прикладу, станом на 27 жовтня, тобто за останню добу, виявлено 226 нових випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. З урахуванням такої ситуації, відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, відбулося нове зонування по Закарпатській області: Перечинський район потрапив на «червоний» рівень епідемічної небезпеки, всі інші адміністративно-територіальні одиниці на «помаранчевому» рівні з відповідними обмеженнями, як це передбачено постановою №641 КМУ.

"Ми щоденно моніторимо ситуацію, і відповідно до наших даних, на жаль, ще декілька адміністративно-територіальних одиниць у нас наближаються до «червоної» зони: місто Ужгород, Берегово, Ужгородський та Великоберезнянський райони", - повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

"Тому я хочу ще раз наполегливо звернутися до всіх суб’єктів господарювання, до всіх громадян. Щоденний моніторинг ситуації показує, що не всі громадяни належним чином відповідально ставляться до виконання тих обмежень, які передбачені Постановою. Особливо це стосується відвідування храмів, де практично жодна особа. яка не має маску, не дотримується соціальної дистанції. Тому саме напередодні великого храмового свята 1 числа – Дня всіх святих, – коли люди поминатимуть своїх померлих близьких, дуже велике й наполегливе прохання щодо дотримання усіх коронавірусних вимог, оскільки насамперед ріст захворюваності відбувається саме через недотримання зазначених вимог", - зазначив заступник голови ОДА.

Оскільки Перечинський район потрапив на «червоний» рівень епідемічної небезпеки, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС встановлені певні обмеження. Це заборона відвідування освітніх закладів, заборона функціонування торговельно-розважальних комплексів, закладів громадського харчування (виключно навиніс), розважальних закладів, кінотеатрів та ін.

Водночас відповідно до цього рішення Державної комісії ТЕБ та НС, напередодні засідання відбулися консультації з представниками Регіональної комісії, де було надано пропозицію щодо певного обмеження і застосування цих обмежень відповідно до Постанови. Розуміючи те, що дуже багато мешканців Перечина, Перечинського району працюють у м. Ужгороді і в тих підприємствах, закладах, які розташовані поблизу Ужгорода. Щодо дозволу функціонування транспортного перевезення, то була проведена додаткова нараду з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють транспортні перевезення мешканців Перечина та Перечинського району. Ще раз було наголошено на необхідності дотримання усіх карантинних вимог. 

На даний момент виділено 1270 ліжок для ковідних хворих. Із них 50% уже зайняті хворими, 13% – особами, які перебувають у досить непростому становищі, але мають підозру на COVID-19. Ще немає результатів підтвердження COVID-19 шляхом полімеразного ланцюгового тестування. Заповненість ліжок передбачає кисневе супроводження. Наразі його вистачає, і відповідно до рішення Кабінету Міністрів додатково для Закарпатської області було виділено 29 276 000 грн. які вже за погодженням з бюджетною комісією обласної ради і розпорядженням голови обласної державної адміністрації розподілені по тих 16 закладах охорони здоров’я, які надають допомогу ковідним хворим.

На даний момент забезпеченість тих ліжок, які виділені для хворих на коронавірус, становить 50%. Проте тих коштів, які було виділено, достатньо для досягнення 80%-ого рівня, як це передбачено розпорядженням КМУ, запевняє О. Коцюба.

28 жовтня 2020р.

Теги: коронавірус, забезпеченість, ліжка

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:24
За добу в Ужгороді виявлено 92 нові випадки коронавірусної інфекції, 1 людина померла
09:06
247 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 2 пацієнтів померло
17:49
Заповненість ліжок на Закарпатті становить 69%
09:49
У Хусті горіла Skoda Fabia
09:47
Унаслідок зіткнення VW та Ford-а на Хустщині травмовано водія та пасажирку
09:19
/ 10
365 випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за добу та 3 пацієнтів померло
09:09
За добу в Ужгороді виявлено 92 нові випадки коронавірусної інфекції
10:37
Надвірні споруди, літні кухні та хліви горіли впродовж вихідних на Закарпатті
10:31
В Іршаві на пожежі в багатоповерхівці чоловік отруївся чадним газом
10:28
Під час пожежі у надвірній споруді на Перечинщині чоловік отримав опіки рук
09:17
За добу в Ужгороді виявлено 50 нових випадків коронавірусної інфекції, 3 людей померли
09:15
/ 1
170 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 пацієнтів померло
10:41
В Ужгороді на ранок 22 листопада виявлено 44 нові випадки коронавірусної інфекції, 2 людей померли
10:34
203 випадки COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті та 6 пацієнтів померло
10:41
У ДТП на Іршавщині загинув водій позашляховика
10:26
За добу в Ужгороді виявлено 93 нових випадки коронавірусної інфекції, 2 людей померли
10:23
/ 2
338 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, 3 пацієнтів померло
01:10
/ 2
Лікарні Закарпаття забезпечені киснем всього на 30%
09:20
За добу в Ужгороді виявлено 106 нових випадків коронавірусної інфекції, 3 людей померли
09:17
/ 3
364 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 5 пацієнтів померло
03:59
На Іршавщині авто злетіло з дороги та перекинулося
14:21
На Тячівщині асоціальна жінка, курячи в ліжку, спровокувала пожежу
09:49
Гараж, літня кухні та житловий будинок горіли на Закарпатті
09:46
На Тячівщині у Солотвині гасили пожежу у будинку та прибудові
09:14
317 випадків COVID-19 зареєстровано на Закарпатті за добу, 7 пацієнтів померло
» Всі новини