Прокуратуру Закарпаття очолить 31-річний харків'янин, дружина якого відвідувала окупований Крим - правозахисник

Йдеться про наступника Володимира Гаврилюка, який "скандально" очолював прокуратуру Закарпатської області протягом 4 років

Прокуратуру Закарпаття очолить 31-річний харків'янин, дружина якого відвідувала окупований Крим - правозахисник

Відповідно до інформації громадського правозахисника Віталія Грегора з правоохоронних органів, новим очільником обласної прокуратури має стати 31-річний харків'янин, перший заступник прокурора Запорізької області - начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Дмитро Казак.

Відповідно до опублікованих рішень Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Вищої ради правосуддя. 31 жовтня  2018 року даний прокурор притягувався до дисциплінарної відповідальності за невиконання вимог законодавства щодо контролю за якістю здійснення процесуального керівництва на стадії досудового розслідування.

Детальніше про саму кримінальну справу і небажання розслідувати тіньовий бізнес, за яку і отримав догану прокурор Д.Казак,  йдеться в публікації спеціалізованого видання "Закон і Бізнес".

Згідно зі світлинами, опублікованими в Інстаграмі дружиною Д.Казака, вона відвідувала окупований Крим в 2019 році.

Д.Казак, за одними даними, народився в Криму, за іншими - в Узбекистані. Його батько родом з Росії, наразі проживає в Криму

09 вересня 2020р.

Теги: Козак, прокурор

Коментарі

закарпатець 2020-09-10 / 22:57:19
Закарпатьску бл....у прокуратуру треба розігнати до ноги. І набрати туди людей, котрі не вспіли нагадити.
Думаю новому прокурору треба почпти з того, що розігнати увест керівний склад, тих, хто отримує і пенсію і зарплату, тиз на кого є у поліції та безпеці компра тих, про кого роками пишуть коментарі, бо диму без вогню не буває.
Якщо він це зробить, то буде робити, якщо ні - підставлять. І нехай йому допоможе ВВБ.

Правда 2020-09-10 / 21:25:56
Ви - курви із своїми бойфрендами просрали не лише Закарпаття, а й країну. Елехторат рівняєся на вас та й вибирає наверхи вам подібних, а ті призначають вам лизунчиків. Немає майбутнього не лише у нас, я й наших дітей та онуків поки знедолені раби не прозріють як румуни.Дай Боже.

Геморой на вулканi 2020-09-10 / 19:48:51
Я прийшов до вас! Не чекали?

Олександр 2020-09-10 / 18:08:32
Юсип може сміло збирати манатки і пиз...и з кумом Іваном вівчарити. Бог палицею не б'є, але зате що цей дятей разом із Демяном фактично вижив Віталія Більця із посади, порядного хлопця, йому ще прийдеться відповісти. Бумеранг не сьогодні, завтра прилетить.
Пане новий прокуроре розберіться із цим шоблом.

Олег Сидорчук 2020-09-10 / 17:36:11
Цього шмаркача Юсип грав в КДК як шпрота. Цей Козак закінчений хабарник і корупціонер. Юсип про це поросє може більше розповісти громаді

????? 2020-09-10 / 17:25:21
Коли прокурорська мамка цього свого лізуна привезе в Закарпаття на оглядини?

Невідомий 2020-09-10 / 17:22:12
Наступний прокурор буде 15-річним !

мотор 2020-09-10 / 16:53:46
а пятнадцатилетнего не было???

Павло Михайлович 2020-09-10 / 16:17:08
Лише Малинич достойний бути заступником прокурора. Вівчаря Демянчука відправте в гори овець пасти.
Прокуратурою повинні управляти розумні люди.
Віват Андрію Андрійовичу. Долу дебілів картавих.

Попередньому 2020-09-10 / 15:14:47
Ви то добре вивчили Андрій Андрійович як треба харківчанам лизати, правда?

Іван Іванович 2020-09-10 / 15:10:37
Ми подгужимося з новим пвокувовом. Мало гвошей дамо, все буде гавазд.
І з сьогоднішнього дня починаємо займатися самодіяльністю. Добре, що Бокшанка ще з нами, вона файно співала Ковбаню, заспіват і йсьому.
Лиш би ня не зняв із посади, я му за то певепишу обі свої їдальні.
Заставлю кожен ванок усіх начальників апавату зустгічати нового шефа із гаслом "Віват". Хавківчанам йсе ся любит.

печаль 2020-09-10 / 13:39:26
страна ідіотів і злодіів, тому народ і голосує ногами за кордон

Вова Корбань 2020-09-10 / 13:37:16
Ну как аборигены? Не розучились петь и плясать. Самодеятельность будем поднимать?

Манькут 2020-09-10 / 13:30:11
У цього москалика хоч вишиванка є? Москаляку на гілляку. Закарпуття це наша вотчина.

ГЕЦКО Іван 2020-09-10 / 13:29:25
Був самий нормальний це Гаврилюк. Я особисто із ним дружив поки він був на посаді нормальний цімбор.

ГЕЦКО Іван 2020-09-10 / 13:26:36
Слухайте так вам і треба довбням, не хотіли заробляти гроші коли я казав, тепер нич не заробимо із цим шнурком. Дивий який дітвак приїхав нами командувати. І ні не боюсь я його хай знає, шо про нього думаю. Я коли бандитів ловив він ще мамкину цицьку їв, шнурок

Мухін 2020-09-10 / 13:07:48
Десь був читачу, коли двадцятишестирічного Шведа призначали на Тячівський район, або тридцяти трьох річного Демянчука робили першим заступником облпрокурора, або психічного хворого Жилкіна робили Берегівським прокурором, коли бенцівську підстилку Фірку, без юросвіти, призначали на кадри?
Роззуй очі на те бидло, яке протирає штани та юбки у прокуратурі Закарпатсьької області останніми роками.
А хлопець якщо працював біля 6-7 років в Харкові, то досвіду має більше ніж увесь апарат закарпатської прокуратури. Що закарпатські прокурори бачили крім хабарів та справ про крадіжку курей циганами на Радванці.

Швед 2020-09-10 / 12:42:31
А мене не лише мама любить, ще і уйко.

Читачу 2020-09-10 / 12:38:35
Його дуже любить мама, а татко має гроші, зайдіть в прокуратуру і більше дивуватися не будете.

Читач 2020-09-10 / 12:31:30
Не знаю, який він прокурор, але в будь-якому разі як може людина в 31 очолювати обласну прокуратуру? Який у нього досвід роботи? Напевно відразу був призначений на високі посади після закінчення ВуЗУ? Навіть ті роки, які він у прокуратурі, не дають йому такого досвіду в т.ч. керівного, що дозволяє йому очолювати обласну прокуратуру!!! А скільки від посадив злодіїв взагалі? Ось вам нова ЗЕ-команда! Отримали зміни? Але ці "Зелені" як бачу усюди призначають молодих шмаркачів і нічого доброго в цьому не має, бо людина має отримати великий досвід перед тим як стати керівником!!! Тим більше не кожний спеціаліст може працювати керівником. Спеціалістом він може бути і добрим, а керівником - гівняним!!!

НОВИНИ: Політика

20:07
На Тячівщині та Рахівщині масові порушення у дільничних виборчих комісіях
10:38
/ 2
В Ужгороді на одній із дільниць недорахувалися бюлетенів
04:36
/ 3
Обвинувальний акт щодо псевдодипломата, затриманого на кордоні з сигаретами на понад 7 млн грн, скеровано до суду
16:37
/ 2
За 9 місяців закарпатці сплатили майже 226 млн грн військового збору
15:39
Ужгород політичний. Ч. 5
14:49
/ 1
Про спільні пункти пропуску, розбудову Берегівської лікарні та об'їзної дороги говорили з угорськими дипломатами на Закарпатті
13:56
Мукачівська міськрада показала бюджет на 2021 рік – капітальні ремонти, освіта, спорт, культура та соцзахист
15:08
/ 10
СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом
14:55
/ 2
Для створення виробництв і робочих місць потрібні пільги для інвесторів, - Андрій Балога
12:59