У Києві ветеран АТО побив циганок з Закарпаття, що вкрали гаманець у жінки з трьома дітьми (ВІДЕО)

Рік тому на залізничному вокзалі той самий чоловік вже вступився за поліцейського, на якого напали цигани.

У Києві ветеран АТО побив циганок з Закарпаття, що вкрали гаманець у жінки з трьома дітьми (ВІДЕО)

У Києві, на Майдані Незалежності, чоловік фізично покарав закарпатських циганок, які вкрали гаманець у жінки з трьома дітьми. Злодійок він впіймав на місці злочину.

Відео з місця події в соціальній мережі Фейсбук опублікував Слава Масонський.

Як стало відомо з коментарів до цього посту, чоловіком, який покарав циганок за крадіжку, є ветеран АТО і, як видно зі світлини, колишній військовослужбовець полку "Азов" Макс Ярош. 

Близько року тому він також заступився за поліцейського, на якого цигани напали на залізничному вокзалі Києва.

Злодії циганської народності почуваються у столиці України абсолютно безкарно та навіть, як уже повідомляло Закарпаття онлайнна камеру признаються, що обкрадають киян.

При цьому вони вказують, що за це їх затримували не раз, але жодного разу не притягли до відповідальності. Як стверджують активісти, злочинці завжди відкуповуються у корумпованої столичної поліції.

Обережно, на відео - ненормативна лексика:

03 вересня 2020р.

Теги: цигани, злодійки, Київ

Коментарі

йой 2020-09-03 / 23:34:35
Женщина, серед циган е кілька, дуже не багото нормальних людей, а більша частина, то паскуди і паразити суспільства, яких треба знищувати.

Глог 2020-09-03 / 23:09:00
Тих афроукраїнців було не лише бити, а з продавати як Бог черепаху.
Так Закарпаття ніхто не принижує як копчені.

Крук 2020-09-03 / 21:39:01
Ужгород,калап долу.Тільки так.Всі разом...

Ужгород 2020-09-03 / 20:41:15
Це тільки початок. Дай Боже, щоби циганота крала в Клнчезаспівських маєтках, особливо мафіозі-авакяна та квартальщиків-бездарів. Тоді можливо зрозуміють, що з циганотою потрібно наводити порядок. А доти - самим портрібно слідувати прикладу АТОвця и п%ти цю нехарь на кожному кроці.

Крук. 2020-09-03 / 19:23:32
Уважуха воїнові.Малинько ровчив циганську бидлоту,побільше таких.Так мала би поліція трепати сволоту за такоє...

Циник 2020-09-03 / 15:20:17
Респект, аплодирую стоя!Молодец!
Хотя конечно,все равно их воровать не отучить...

Анатолій 2020-09-03 / 13:54:54
Підтримую! З ними тільки так і потрібно вести розмову!

Женщина 2020-09-03 / 13:27:25
С Matvey не согласна. Среди цыган есть много работящих и хороших людей. Не надо всех под одну гребенку. А преступников и воров и среди наших хватает.Но тут Макс дал по делу.Не возражаю.

Женщина 2020-09-03 / 13:18:07
Молодец!! А то только их начинают наказывать,пусть даже так, тут как тут их активисты и рассказывают, что бомжатство, грабежи, воровство, продажа наркотиков - это их цыганские обычаи и традиции.

Читач 2020-09-03 / 12:44:37
Вимагаю преміювати цього чоловіка!!! Старі люди розповідали, як за часів Австро-Угорщини жандарі виховували палицями циганоту!!! З одного боку в село заходило два жандаря, а з другого боку вже усі цигани тікали з села!!! У ті часи і при тій владі циганоту ніколи не вважали за цивілізованих нормальних людей. Не буде цього нажаль ніколи. 90 % цього народу - це злодії! Така реальність!

Lemak 2020-09-03 / 12:02:02
Дай Боже, здоров'я цьому чоловікові.

Юрий 2020-09-03 / 11:32:38
Вот таких людей нам нужно в руководство страны,вместо нынешних чмошников.

Matvey 2020-09-03 / 11:20:50
Правильно сделал но мало их нужно уничтожать безжалостно притом всех.

Марія 2020-09-03 / 11:04:36
Молодець!!! Великий уклін таким людям, тому що чекати на нашу владу і поліцію марно. Цигани живуть за наші кошти, так ще і нас обкрадають, б'ють, тому що з ними ніхто не наводить порядок і не хоче.

Верховинець 2020-09-03 / 10:15:15
Підтримуємо ветерана АТО, бо інакше порядку з тими циганами не буде. Такого як він треба в правоохоронні органи.

вася 2020-09-03 / 09:10:08
на Ужгородському вокзалі теж цигани ходять ворують. Моїй дружині зараз в сумочку залізли, а поліцію там нигда не видів

Михайло 2020-09-03 / 09:02:39
Молодець.Тільки так можна навчити і виховати.....

рем 2020-09-03 / 08:53:28
Якщо відсутні державні інститути, які захищають правопорядок, то виникає самосуд. Фекальність цієї держави і є причиною даного інциденту.

Пак Іршава 2020-09-03 / 08:32:06
Молодчина вояка.честь і велика подяка йому.Дай йому Боже здоровлячко.Якби всі,а в першу чергу,поліція так присікати ту нечить,був би порядок з циганотою.МОЛОДЕЦЬ.

Василь 2020-09-03 / 08:28:02
Трошки перегнув!!!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини