В Ужгороді циганські матері-одиначки протестували проти скасування соцвиплат (ВІДЕО)

Також вимагали справедливого ставлення при прийомі на роботу.

В Ужгороді циганські матері-одиначки протестували проти скасування соцвиплат (ВІДЕО)

Наприкінці липня Кабінет Міністрів України ускладнив життя матерям-одиначкам, прийнявши постанову №632 і тим самим, скасувавши грошові виплати.

Зокрема, матеріальна допомога не призначається, якщо мати не працює, не має статусу безробітної, придбала нерухомість чи оплатила дороговартісну послугу. Також жінка не може претендувати на державні фінанси, якщо проживає з чоловіком, але офіційно має статус одиначки.

Ці вимоги збурили українців, а особливо закарпатських ромок, які подекуди живуть за соціальні гроші. Вони не мають нормальної роботи, практично неосвічені і часто виховують дітей без чоловіків.

13 серпня 2020р.

Теги: матері, одиначки

Коментарі

До нижнього 2020-08-14 / 13:37:55
Яка різниця в заголовку, головне, щоби не виплачувати гроші дармоїдам, паразитам за бізнесменам від розплодження злиднів.

Віктор 2020-08-14 / 12:44:33
Соцвиплати матерям-одиночкам не скасували, а змінили умови виплати. Редакція, напишіть правильно заголовок статті

Будулай 2020-08-14 / 12:15:00
Веліка пудяка нашой влади от усей ціганской громаді за цей прікрасній закон.Ві нємного опоздалі.Тріба було прийняті єго хоть петнадцать літ раніше.А в цілому всім веліка пудяка.

Правда 2020-08-14 / 10:57:54
Це питання давно було вирішувати, Спочатку з Юлькиних рахунків оплачувати паразитам допомогу, а не вішати на нашу шию. А зараз, коли ця нечить розплодилася, можновладці прозріли. Хто підрахував, скільки наших коштів щомісяця платиться паразитам - як циганам так і іншим, які завдяки недолугості влади, присосалися до бюджету. Чи проаналізувала влада стан злочинності, що насуває на наше суспільство з боку циганоти? І хтось (типу Nana або великий правозахисник горват) буде верещати про утиски ромів??? Накінець державі потрібно грунтовно вирішувати проблему з циганами, не чекати, поки народу урветься терпець. Ярі захисники "соціально незахищених" циган скажуть, що їх потрібно називати РОМАМИ. Ми, законопослушні громадяни, тільки за це, яле спочатку вони повинні бути повноцінними громадянами України, дотримуватися законів та відповідати за їх порушення, вчити дітей у школі, працювати, а не паразитувати на наші гроші! Вони повинні заслужити повагу у суспільства.

справедливість 2020-08-13 / 22:59:35
А знаєте що найгірше за циганів ,ті люди які підтримують їх і захищають як наприклад Nana і деякі депутати в ЄС .Тому що цигани вони як тварини вони не роздумовують, живуть в дикому світі , коли їх підтримують ,прикормлюють і т. д. вони розмножаються і сміються з білих що ті раби або лохи на них працюють

Вуву 2020-08-13 / 21:37:36
Здається зовсім недавно був відосик як циган недодєланий вихвалявся крутою тачкою і зухвало сказав на камеру хочете таку мати ... "Толкайте кокс" .
Потім було відео з вибаченням і все.
І чим та справа скінчилась нас не поінформували.
Но думаю що він тоже живе з якоюсь ... яка має від нього дитину/ей і офіційно як мати одиночка отримувала фіндопомогу.
А в самого цігана в поліційі так ніхто і не спитав коли реєстрував на сєбє машину .... Ей цігане а де ти робиш і яка в тебе зарплата ?
Звідки стільки грошей маєш на таку машину ?
Ніхто з поліційі навіть і не дзвонив у відділ соціального захисту і навіть не цікавився на предмет того чи отримує його сімя державні гроші як допомогу.
В той час як в нас є стаття кримінального кодексу про неправомірні доходи і невідповідність щодо набутого майна і заробітку.
То чому такий бардак ?
Тому що міністром МВНС є Авакян
чи тому що за гроші закарпатські поліцейські тобі втпишуть і намалюють любу довідку яку ти хочеш.
І це після всеохоплючойі реформи поліційі .

мовжі дігов 2020-08-13 / 21:11:20
Господи, дай здоровя тим людям, що прийняли цей закон. а ціганям, як каже мій знайомий - стерилізація, дератизація, кремація, аннігіляція.І ще одне. слід вимагати від міжнародних грантових організацій провести аудит. Дуже багато цікавого може прояснитись відносно коштів, котрі присвоїли окремі т. зв. циганські захисники. Ніколи мені не шкода грошей для немічного, каліки, котрий не може заробити на себе, а от усілякі циганські попрошайки мають бути поза законом.

До розумної Нани 2020-08-13 / 19:02:31
Ну циганка знімає в банкоматі за раз коло 50 тисяч, щоб ви знали. А чиновникам обмежили виплати, на руки вони мають по 30 тисяч, але вони працюють і їхні діти обнюхані клеєм не лізуть у ваш дім, та і коли щось стається, то в міліцію звоните, нє?

Сміх 2020-08-13 / 18:33:01
Розумні слова, жаліти їх нетреба небрязь циганську

Паразити-2 2020-08-13 / 18:18:59
Nana, справа не у кольорі шкіри соціально незахищених (тут якраз дискриміновані білі), а у існуванні професійних соціальних паразитів, які не бажають ні вчитися, ні працювати, ні дотримуватися законів (бо у них, бачте, національні "традиції" вкладати дітей у постіль у 12 років, нічого не роботи і багато таких подібних). Ви бачили, як за останні 15 років розрослися на ці допомоги циганські поселення? Ви бачили,які суми знімають у банкоматах циганки, часто навіть не вміючи читати? Прості люди, трудівники, просто офігівають, бо їм такі гроші і не снилися, це при тому, що вони працюють і платять податки на утримання цих "незахищених". Тому прив"язувати виплату допомог до того, чи працює мати - обов"язково. Так роблять, наприклад, мадяри. А не можеш працювати і прокормити себе - нічого народжувати, презервативів тепер є доста.

Сміх 2020-08-13 / 18:14:27
До Нана! Ти така розумна? Коли шось трапляєся куди звониш у поліцію чи в циганський табір?

Сміх 2020-08-13 / 18:12:06
Мами одиночки ? Вони рожають і все , доля дітей нецікавить ті потім ходят грабують, роблять всяку нечисть, заборонити їм взагалі народжувати 1-2 дитини і все кожен рік рожає циганка по 6-7 дітей мають , жебракують пють , одна з них шкода нормальним людям . Хоч щось приняли нормальне, цей закон прекрасний

україна 2020-08-13 / 17:47:39
Ну накінець то, хоть мала справедливість з`явилась . Це один з правильних кроків КабМіну, ще багато треба таких кроків робити

Nana 2020-08-13 / 17:38:24
я все життя чесно плачу всі податки, і я за те, щоб з тих податків платити допомогу соціально незахищеним, незалежно від кольору шкіри та інших ознак. На ці виплати набагато менше йде коштів, ніж на утримання зарвавшихся поліціянтів, продажних суддів,хищих прокурорів та інших злодіїв в уніформі. А ви, мої недобрі земляки, інших проблем навколо себе не бачите? Волієте краще помагати товстопиким злодіям ніж циганкам?

Паразити 2020-08-13 / 16:24:22
Хочуть по закону - треба з ними по закону. Кримінальна відповідальність за статеві зв"язки з неповнолітніми. Відповідальність батьків за невідвідування дітьми школи. Соціальні допомоги - натурою - памперсами, молочними сумішами і т.п. Бо ще всі допомоги виплачуються, а вони вже кричать - наші діти голі-босі і вештаються по мусорках. То де ті дитячі гроші? Няньові на пиво?

Ужгород 2020-08-13 / 15:43:08
Не мають чоловіка, а хто їм стільки дітей наплодив? Хай тепер їх утримує

777 2020-08-13 / 15:32:46
Правильно, що прийняли такий закон, треба було ще зорстокіший, чому ми маємо зі своїх податків кормити паразитів з яких ніякого толку. Вони спеціально не ходять в школу, щоб немати атестата про середню освіту, бо тоді їх в армію не беруть. Це ракова опухоль суспільства.

Справедливо? 2020-08-13 / 15:30:45
Звичайна жінка отримує виплати на дитину до трьох років, а циганка до 18. Знаєте як? Луже просто. Коли виплати по досягнення дітьми трьох річного віку припиняються, циганка від дитини відмовляється, а так як вона мати одиначка і батька нема, призначається опікун, частіше сестра, тітка, бабка, старша дитина. І виплати продовжуються до 18 років. За рахунок нас, платників податків! А тепер подумайте, якщо звичайна сім‘я хоче всиночити дитинку чи стати опікуном доя якогось сироти, то скільки треба різних довідок про доходи, здоров‘я і т.д. А цигани опікуни, як правило безробітні, мають інвалідність по туберкульозу, малозабезпечені, мами одиначки... і їм легко дають таке право. Вот вам Схема і соц. служби в темі!

Микола 2020-08-13 / 15:16:18
стерилізацію тотальну провести ціганії, щоб не плодилися

злий 2020-08-13 / 15:02:50
Додивився.
Дискримінація? "Ромів" на роботу не беруть, а українців беруть?
А може справа не в національтності, а в тому, що коли українці вчилися, ви школу ігнорували, ходили красти чи плювати в каву туристам?
Що ви вмієте робити, щоби вас взяли на роботу? Чи вас в роботі цікавить тільки зарплата?
Вмієте підмітати - йдіть підмітати і живіть за ту зарплату, яку заслуговуєте. А не вимагайте, щоби вам платили просто так, нізащо.
Паразити - во7ни і в Африці паразити. А цих паразитів свого часу навіть з Індії викопкали.

НОВИНИ: Соціо

16:32
Погоджено підозру 23-річній ужгородці, що п'яною за кермом спричинилася до смерті подруги
16:09
/ 1
В Ужгороді відбувся ювілейний концерт Студії сучасного танцю "Бліц"
00:46
/ 1
"Міжнародну ніч кажанів в Україні" в Ужгороді можна відзначити вдень і в оточенні рукокрилих
15:58
У Хусті намагаються повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн
10:07
Соляні кімнати облаштували в дитячих садках Мукачева
01:29
ВР виділила 300 млн грн на будівництво перинатального центру в Ужгороді
00:35
/ 4
Інавгурація нового очільника Мукачівської греко-католицької єпархії владики Ніла відбудеться 27 вересня
18:06
П’ятий день збирають розмарин семінаристи Ужгородської греко-католицької академії
15:48
В Україні зареєстрували друге географічне зазначення харчового продукту – гуцульська коров'яча бриндза
15:21
/ 2
Вантажівка з фірмовими речами "фінішувала" на митному посту "Тиса"
14:26
/ 2
Власники елітних авто додали місцевим бюджетам Закарпаття майже 1,7 млн грн транспортного податку
13:44
/ 1
За пів року на Закарпатті продано фармацевтичних товарів на 9,7% більше, ніж торік
13:39
У серпні на Закарпатті овочі подешевшали на 15,3%, фрукти – на 7,6%
13:20
В Ужгороді стартував "Книга-фест 2020"
10:33
/ 6
Понад 28 тисяч споживачів на Закарпатті жодного разу не сплатили за послугу розподілу газу
10:26
/ 7
Реконструкція пункту пропуску "Ужгород" знову призупинена
10:20
У ПАДІЮНі в Ужгороді розпочався навчальний рік
03:54
70% дітей на Закарпатті не робили щеплення через пандемію
19:33
/ 2
Топ 5 нових флагманських проєктів на Закарпатті 2020
17:38
/ 1
ФОТОФАКТ. У Берегові унаслідок зіткнення автівки перекинулися на дахи
16:19
Із "офіційних" безробітних на Закарпатті 36,4% – чоловіки, 63,6% – жінки
16:15
У Мукачівській дитячо-юнацькій спортивній школі триває реконструкція бігових доріжок
15:30
На Закарпатті понад 2 тисячі людей змінили свою виборчу адресу
15:29
/ 1
В Ужгородській міськраді відбулося засідання ради голів ОСББ, ЖБК
13:30
Закарпатські громади після виборів не залежатимуть від районів
» Всі новини