Закарпатські орієнтувальники повернулися з нагородами з чемпіонату України (ФОТО)

1-2 серпня 2020 року команда Закарпатської області взяла участь у чемпіонаті України серед дорослих, молоді, юніорів зі спортивного орієнтування, рогейн 12 годин, що відбувся у смт Велика Багачка Полтавської області.

У чемпіонаті взяли участь представники 15 областей України та м. Київ (в тому числі команди з Луганської та Донецької областей), близько 200 спортсменів.

Закарпатську область представляли семеро спортсменів КОДЮСШ «Спартак» (тренер Фечо Г.Ю.), які у підсумку посіли 9 сходинку у загальнокомандному заліку.

У юніорському класі до 20 років третє місце здобули Олег Пеприк та Валентин-Крістіан Вішколц. Серед дівчат юніорок до 20 років - Євгенія Олексій у парі з Катериною Вовканич посіли перше місце.

Також гідні результати серед молоді до 23 років показали майстер спорту України Андрій Василина та кандидат в майстри спорту Олександр Желізняк, студенти факультету «Здоров’я людини» Ужгородського національного університету, які здобули золоті нагороди чемпіонату.

Варто відзначити і їх тренера Георгія Феча, який в парі з вінничанкою Катериною Дземою по групі Мікс Open посіли другу сходинку та четверту серед всіх учасників чемпіонату.

Дорогою до Полтави спортсмени завітали на відкритий командний чемпіонат Черкаської області «Кубок Дружби - 2020», що проходив з 23 по 27 липня в                с. Сагунівка. Три дні змагань дозволили якісно оцінити рівень підготовки спортсменів, підвищити їх кваліфікацію і зрозуміти, над чим працювати далі.

Наразі спортсмени готуються до чемпіонату Європи, що пройде 22-23 серпня 2020 року  у місті Тукумс, поблизу Юрмали, Латвія.