ВІДЕОФАКТ. На Ужгородщині люди заблокували дорогу через перспективу спорудження сміттєвого полігону

У селі Дубрівка протестувальники перекрили дорогу Київ – Чоп. В руках протестувальників гасла - “Ми не сміття” та “Розікрали наші землі, а залишки під полігон”.

ВІДЕОФАКТ. На Ужгородщині люди заблокували дорогу через перспективу спорудження сміттєвого полігону

Вочевидь, акція громадської пов’язана з тим, що між  селами Ірлява, Чабанівка, Дубрівка та Андріївка планується зведення сміттєпереробного заводу.

Закараття онлайн

09 серпня 2020р.

Теги: сміття, полігон, блокування

Коментарі

Катерина 2020-08-11 / 18:21:34
Чабанівка, Ірлява та Андріївка......ви що не знаєте хто стоїть за ініціативою будівництва сміттєзвалища????
Саме сміттєзвалища !!!!
Ніякого заводу там не буде.
Це ж ВАШ рідненький......Цацкін. Зятьок Адруся. Той, що в часи Янека був головою Ужгородської РДА. Пам'ятайете Янека, який сидить біля золотої параші у Ростові???
Спочатку був смотрящим в районі від Ледиди, а потім купив собі у Ледиди посаду голови РДА.....не доброго..... всього за 400 тис.
Зараз він голова Ужгородської райради.
Читати й писати не вміє.....у школі поганенько вчився. Пише з помилками. У слові з трьох букв може зробити чотири помилки. Але, як у московитів кажуть, бабло поб'єждаєт зло.
Районні депутати тоже продажні. Правда не по ціні бидла. Двухсоточки їх не цікавлять. Там валюта інша і порядок цифр не той.
А братика його ви обрали собі сільським головою.......вобмін на Леську Українку.
Знаєте? Є такі двістігривеники.
Хлопчина спритний. Знає, що для щасливого життя потрібно не лише вдало одружитися, але й самому щось робити. От і робить, що вміє.
В часи Янека накрав через підставних сотні гектарів землі по всьому району, а зараз прийшов час реалізовувати активи.
І це ще не все !!!
Саме цікаве буде після 25-го жовтня...... після місцевих виборів.
Аби реалізувати свій задум з сміттєзвалищем , Цацкін йде на вибори голови Середнянської об'єднаної громади.
Йому це звалище мішати не буде. Нюхати смрад він тоже не буде. Живе то він у Сторожниці.
А вам, шановні жителі Ірлявської сільради, сам Бог велів пожати плоди своєї продажності.
Проблема в тому, що нюхати це будуть і жителі Дубрівки, і жителі Середнього.

бувший хустянин 2020-08-11 / 12:03:44

Ого)))
Згадка про Майдан, війну 6 років та "бізнес-цирк" із сміттєпереробним заводом регіоналів Р.Чорнака (Ковачів-Ледид) та їх поплачених агітаторів - це "перехід на особистості"?



бувший хустянин 2020-08-10 / 23:17:24


Анонімний перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Адмін 2020-08-10 / 22:02:15


бувшому хустянинові

Що нове? Відповідно до правил коментування, у зв'язку з анонімним переходом на особистість коментатора, до того ж - з невмотивованим звинуваченням, ми мали би видалити ваш коментар повністю. Але, оскільки в коментарі була була також певна суть, зробили компромісний виняток.

Треба було видалити?


бувший хустянин 2020-08-10 / 18:06:39

Гм... Щось нове у редакційній політиці ЗО)) Прибрати зірочками прізвище, як на мене, "псевдоактивіста", а сам коментар залишити...))) Та нехай буде так)))

Із попередніх коментарів і так зрозуміло, хто пише "дурна акція", того й прізвище під зірочками)))

Олені 2020-08-10 / 17:38:02
Підтримую,цей бізнес стовідсотково прибутковий! Ковачі,Ледиди,Андрііви ще не все прибрали до своїх лап ? Землю в оренду при Ледиді?

бувший хустянин 2020-08-10 / 14:03:24


Знову ******, як на мене, прикриває "благими намірами" чийсь напів-кримінальний бізнес-інтерес.

Сучасний європейський сміттєпереробний завод Закарпаттю звісно потрібний. Можливо, і не один...

Але чому жодний інвестор РОКАМИ публічно не представляє свій проект цього заводу всім громадам Закарпаття, на якому чітко видно:

1) скільки конкретно землі йому треба?

2) які під'їзні шляхи до цього заводу він побудує та буде утримувати?

3) скільки робочих місць буде утворено?

4) які інвест- зобов'язання візьме перед громадою?

5) що буде платити громаді, яка погодиться на це?

Де відкрита європейська пропозиція інвестора, ******?

Де можна ознайомитися з його втіленими у життя успішними проектами у Європі? І, головне.

Може вже годі, ******, вважати закарпатців неосвіченими аборигенами, які за "буси" обіцянок, готові гектарами роздавати панам ВЛАСНУ землю та ще й засмічувати її непотрібом?


Ромчик 2020-08-10 / 13:08:57
Пусть строят в Чернобыле ,там места много и не помешает ни кому !

Закон 2020-08-10 / 11:57:57
До Живчика
1. Куди ви вивозите сміття з власного подвір"я?
2. Хоч раз спалювали траву/гілки/непотріб?
3. Хоч раз викинули сміття в кювет/поле/річку ?
Мін 2 відповіді будуть позитивні.
Висновок - закрийте рот , читайте і цивилізуйтесь

РУХ інформ 2020-08-10 / 08:39:49
Сміттєпереробний завод потрібний Ужгороду і Мукачеву, де має повністю перероблятися відходи- вторсировина. Не дай Боже це сміттєспалювальний завод. Взагалі такі сумнівні об'єкти необхідно зводити за умов повної гласності для всіх населених пунктів, яких це стосується.

Олена 2020-08-10 / 00:56:20
Віталій Грегор. По перше не говоріть про європейський завод, почитайте документи. То не лиш говорити те про що ви чули, треба ознайомлюватися з документами. 72 гектари в 2015 і 30 гектарів зараз, це не завод. Будувати це мали за ДБН ,,Полігони твердих побутових відходів,, Це по перше. А по друге ви знаєте що там вже кримінальна справа? Один інвестор з іншим землю не поділив? Вас взагалі цікавить розібратися в ситуації чи вам головне когось обізвати?

Живчик 2020-08-09 / 21:59:55
Ти миколо сам бик галімий

Живчик 2020-08-09 / 21:51:46


Ідіть ***** чорти нагуляні вам у двір навеземе смітя потом увидиме які ви будуте раді.а на нас ****ите.чабанівка супер


Віталій Грегор 2020-08-09 / 18:53:21
І не полігон, а цивілізований сміттєпереробний завод по європейських стандартах.

Віталій Грегор 2020-08-09 / 18:51:24
Вже розблокували дорогу. Дурна акція. Пійдіть подивіться вже збудований на Берегівщина аналогічний , 1 черга. Чомусь там не бастують. Такий же і в Угорщині побудований майже в центрі міста. То виходить всі навколо дурні, лише ініціатори протесту розумні. Не баламутьте воду , а прислухайтесь фахівців.

Уж. 2020-08-09 / 17:59:03

ЯКА БУДЕ ЦІНА ЗА ВИВІЗ СМІТТЯ, ЯКЩО В ЦЕЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ БУДУТЬ ЙОГО ВИВОЗИТИ. ЦЕ ЯКА ДАЛИЧІНЬ ВІД Ужгороду.

Petro 2020-08-09 / 17:55:22
Потрібно взнати хто ініціатор протесту. А там і все стане зрозумілим. Невже краще знову побутові відходи хай лежать посеред звалища? Десь той завод треба будувати?!

Олена 2020-08-09 / 17:46:14
А на вашу думку,де ж такі заводи будувати?Тільки з'явиться повідомлення про будівництво такого заводу- всі проти.
2214всі проти.

Микола 2020-08-09 / 17:25:46
Бидломаса, вочевидь...