ФОТОФАКТ. Прокуратура Ужгорода відкрила провадження через "закатану в асфальт" кам'яну бруківку на вул. Анкудінова

Йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем на вул. Анкудінова в обласному центрі Закарпаття.

ФОТОФАКТ. Прокуратура Ужгорода відкрила провадження через "закатану в асфальт" кам'яну бруківку на вул. Анкудінова

Про відкриття провадження повідомяє перший заступник міського голови Ужгорода Іштван Цап.

Як випливає з документів, оприлюднених І. Цапом, матеріали кримінального провадження спрямовані 29 липня до поліції для подальшого досудового розслідування.

03 серпня 2020р.

Теги: бруківка, асфальт

Коментарі

Читатель 2020-08-04 / 17:26:42
На счёт "вечного каменного". Какие десятки километров? Что вы за чепуху городите? Если бы десятки километров ремонтировалось - город бы сказкой стал за эти годы! И этого каменного бордюра в городе не так много. Куда он делся? А на Заньковецкой какой бордюр выкладывали от поликлиники до Грушевского? Именно каменный! Снятый с других улиц.
Каменный бордюр пойдет и на ремонт Славянской набережной.

Читатель 2020-08-04 / 17:23:09
И опять твою дивизию! Уважаемый, вы чем читаете? Глазами, или чем? Еще раз поясняю - какая брусчатка была на Капушанской? При чем тут "сняли за две сутки"? Еще раз объясняю - был верхний слой асфальта на Капушанской? Был? Не было. Так, чего вы ерундовину городите? Вы, хоть, понимаете разницу между Анкудинова и Капушанской?

Соня 2020-08-04 / 14:19:11
Що городити? Шашку з капушансикоі зняли за дві доби. 2 км . Помножите на 10 метрів виходить 2 0 000 квадратів.на більший частині Петефі шашка залишилась,але її ще розбавили іншою новою бруківкою, Та деж 15 000 квадратів? ( 8 квадратних метрів- це 1 куб шашки. В цілому де біля 1500 кубометрів?) А про кам'яний андезитовий бордюр і говорити марно,десятки кілометрів замінено в місті за 5років на недовговічний бетонний. А де вічний кам'яний?

... 2020-08-04 / 02:41:17
Пардон-"ЕДИНИЙ реєстр" саме "ДОСУДОВОГО розслідування".

... 2020-08-04 / 02:37:58
"...ЕРДР..." - ЕДИНИЙ реєстр державного розслідування.

... 2020-08-04 / 02:32:57
"...розтрату майну...повідомяє...матеріади...для подального досудового..." (6-
7,12,19 та 23 рядок усього тексту (нагадує сучасних помічників з 2014 року).

Для Експерта 2020-08-03 / 23:03:15
Городите, кажется, вы.
1) Демонтаж шашки с Анкудинова - долгая и кропотливая работа, ибо нужно сдирать верхний слой асфальта. "Золотая" она будет.
2) Канализация??? А может дожди? Сколько тут живу - таких препоганейших дождей никогда не было! Еще лет 20 назад, всё было иначе. Ну, не было таких препоганейших осадков. Не было!

ЗЫ. К слову, у нас виноград расти не хочет. Ибо дожди его угробили. Пришлось его срезать, ибо при таких дождях он не хочет плодоносить. А вы говорите "канализация".

Читатель 2020-08-03 / 23:00:05
Ну, вы меня удивляете. ))) Официально было давно сказано. И никто не скрывал, что булыжник с Капушанской был отвезён на Петефи.

Сергій 2020-08-03 / 21:03:09
Що бруківку тирять - то факт. Та що з Капушанської частково за Ужгород поїхала, бачив особисто

Сергій 2020-08-03 / 21:01:20

Експерт 2020-08-03 / 16:56:06
Що ти читатель городиш. Мали зробити нормально, коли треба, шашку крадуть за пару годин. Це раз. По друге мали заложити трубу зливової каналізації нову глибше і назавжди вирішити позор із затопленням міста (під мостом жд) в дощ. Але навіщо думати і робити нормально, зробим тяп ляп, гроші спиздим а лохам дорога. Похуй що вона порепається за рік два бо нормального водовідводу нема.

Микола 2020-08-03 / 16:19:17
диванний експерт - ватнік "Читатель"

Просто так... 2020-08-03 / 14:40:37
За наслідками ровадження прокуратуря зясує, що знята на Капушанській, та Анкудінова, бруківка, використана при обдаштуванні площі Ш.Петефі...

Читатель 2020-08-03 / 13:37:10
А во-вторых. Изменение ситуации могло быть? Потому, что демонтировать её - долго и нудно. И асфальтные работы бы очень и очень затянулись. Имели бы асфальтирование улицы аж в сентябре, да и то, непонятно в каких числах, ибо дожди....

Читатель 2020-08-03 / 13:32:22
Нашли занятие себе.... А Капушанской почему никто не занимается? Крайне медленно продвигаются работы, и ничего. И заявлялось, что "к концу лета улица будет". Но, ни одного (!) дела не открыто.

НОВИНИ: Кримінал

16:36
Мешканця Виноградівщини, котрий порізав співмешканку ножем, взято під варту за підозрою в замаху на вбивство
16:34
/ 1
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, що закликав до фізичного усунення керівництва держави
15:45
На Мукачівщині учениця "замінувала" школу
14:03
На Хустщині п'яна мотоцикліста зіткнулася з VW, а в Міжгір'ї нетверезий водій мотоциклу врізався у Ford
14:00
В Ужгороді п'яний водій за кермом чужої "Шкоди" пошкодив три автівки і тікав
11:43
/ 1
20 пакетиків із амфетаміном і марихуаною знайшли у раніше судимого ужгородця, який викрав дороговартісний велосипед
10:11
/ 3
18-річний хакер із Великоберезнянщини розповсюджував шкідливе програмне забезпечення
10:10
На Мукачівщині затримали авто, у салоні й багажнику якого водій перевозив 8 нелегалів
09:25
В Ужгороді судитимуть 20-річного юнака, затриманого за збут наркотиків
09:23
На Рахівщині чоловік, що підпалив спочатку меблі дружини, а потім – і "підсобку" пасинка, постане перед судом
02:57
/ 1
На Міжгірщині Skoda знесла бетонний стовп на узбіччі
02:48
Водієві, що п'яним у Малому Березному врізався в бетонний місток, травмувавши 3-х пасажирів, погоджено підозру
17:50
/ 8
Водійку, з чиєї провини у "п'яному" зіткненні автівки з деревом в Ужгороді загинула пасажирка, взято під варту
13:03
/ 1
У будинку мешканки Хустщини знайшли 150 г канабісу
11:43
/ 3
У Берегові четверо нападників побили чоловіка, пошкодили його авто та відібрали сумку з документами і грошима
10:34
/ 1
У лісі на Закарпатті затримали нелегала з Грузії
10:32
У Виноградові зіткнулися два легковики
10:27
/ 1
На митному посту "Тиса" в донеччанина вилучили газовий пістолет
01:35
/ 3
На Мукачівщині авто знесло зупинку та вилетіло у кювет
11:35
/ 1
На Ужгородщині двоє чоловіків викопали на подвір'ї місцевої церкви 12 деревцят туї
10:02
/ 7
В Ужгороді 23-річна нетвереза водійка врізалася в дерево, загинула 19-річна пасажирка
09:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленим документом
09:14
Завершено слідство стосовно затриманих у Хусті влітку "рекетирів"
21:04
/ 11
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
» Всі новини