Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе

Народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе стала новою головою Закарпатської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе

Про це вона повідомила під час ефіру на телеканалі «U-In».

«Зовсім нещодавно я отримала честь очолити територіальну організацію «Європейської Солідарності» у Закарпатській області. Очевидно, зараз наближається така гаряча виборча пора, тому працюємо з нашими партійцями, які є на місцях», – розповіла пані Іванна.

27 липня 2020р.

Теги: осередок, солідарність, Климпуш-Цинцадзе

Коментарі

Патріот 2020-08-08 / 18:18:34
Нач штабу ЄС прийняли Галаса Славіка, дно цього ушльопка лисого який сприяв нагородженню Москаля найвищою гунською нагородою за здачу Закарпаття Орбану

Василь 2020-07-31 / 19:38:15
ВУВУ. Підтримую на вісі100% , також думаю що Громади повинні обирати своїх лідерів громад яким довіряють і які іх не підведуть а не. СЛухати Зозулю з Києва яка має розказувати кого вибиратиі за кого голосувати ! Порошенко вже був так само як і вона і ми іі в Закарпатті чомусь раніше не Бачили взагалі а типирка приперлася нам мозок промивати !

Вуву 2020-07-31 / 06:59:10
Може когось і так влаштовує "юзом-- фузом" (можливо в ліжку і можливо в сексі)
А от керувати так коайіною .
Ну ви мене вибачте.
Щоб зарплати і пенсійі за час пороха скоротились на половину тоді як комуналка і ціни за світло і газ виросли огого.
Не кажучи про вибухи на 5 складах боєприпасів .
Хтось уявляє скільки звідти було викрадено і продано тих боєприпасів.
Ви уявляєте які ьам суми грошей.
На скільки постраждала наша оборонка.
Бо навіть якби продали ті боєприпаси комусь а гроші пустили в бюджет.
Так алеж те бабло пішло в офшори. Чи хтось в тому сумнівається.
Чи ви вірите в те що ті вибухи це терористичні акти маскалів.
А ротердам+ . А скандал з бронежилатами. А ааааа многая і тд.
І навіть зараз є дурні яеі за злодюгу вальцмана готові піти і бити свойіх співгромадян.
І Зє якого зараз маєм теж нічим не кращий ... Який обманув свойіх виборців солодкими обіцянками , аскандал продажу посад через брата Єрмака , а пойіздка в Оман ,.....
То для чого одного злодія виставляти за кращого від другого.
Є розум в голові ?

Патріот 2020-07-30 / 17:15:28
По ділам судіть, Порох в 2014-му вдержав країну, юзом-фузом якось йшли поки Беня, Балога, Палиця, Пукшин, Мертветчук воєдно не збили його і не кинули рік тому країну в хаос поки в кінці десь осені вже їх не збили такщо вибирайте і надалі ту нехарь а адекватні будуть за вектор Пороха і надалі стояти !

Вуву 2020-07-30 / 09:10:49
Тут пипають ... А кого ви пропонуєте.?
Моя думка така що поки є час
... громади уже самі повинні вибирати собі достойних поедставників.
"Нові обличчя" а не чекати поки
.... хтось ... з гори намалює йім кандидатуру.
Я не сумніваюсь що такі люди є .
Але немає суспільнойі активності і руху ... в цьому напрямку.

Василь 2020-07-29 / 13:09:45
до Віталія : Так Закарпаття повинне сказати велике ФЕ всім вальцманам - свинарчукам - пецам- іваннам і всій тій брехливій політичній команді , яка повинна піти на політичний смітник навіки в 25 го жовтня цього року нарешті

Довбуш 2020-07-29 / 07:56:44
Це Вальцман розставляє своїх «смотрящих» по регіонах. Руснаків приділив Іванці-засранці, і не заради добробуту громад, а заради свого шизофренічного бажання знову вернутись на Банкову і красти, красти, красти...ЗЕ братва ніяк зе затягне зашморг на його шиї, то воно і розпоясалось

закарпатець 2020-07-29 / 07:06:47
Рабиновича на закарпатське царство. У нього тут багато симпатиків.

Віталій 2020-07-28 / 18:23:34
До органів місцевого самоврядування. Наприклад, в Ужгороді або у вашому нас.пункті. Ви ж пишете про дулю з маком 25 жовтня.

Василь 2020-07-28 / 17:52:57
віталій а Куди лостойний кандидат .?

Віталій 2020-07-28 / 17:32:47
До Василя і Byby: хто, на вашу думку, пристойний кандидат?

Василь 2020-07-28 / 14:28:58
До ВУВУ . Щиро підтримую повністю Вас ! Дійсно ця Пані яка є палкою призильницею « Петі Свинарчука», ніколи нічого коричного не зробила ні для Закарпаття в цілому ні для Рахівщини і Ясіня звідки родом їі Батько !!! Тепер думаючи що всі в Закарпатті Дурні ми і проголосуємо за їі патрона !!! Дулю з маком Вам « свинарчукам» а не голоси виборців 25 жовтня

Вуву 2020-07-28 / 08:37:00
Можливо вона і не погана як людина і розумна жінка але те що в вальцмановському ЄС ... ну так а шо мала робити в 2014 все рівно треба було кудись "пхатися" (хоча моглаби бути і позафракційною).
Ну а вже потім то і "перевзуватись" як робили рабінович чи гончаренко і решта ... теж наче не було смислу .
От вона і до тепер в цьому ЄС.
А от тінь на плотінь вже від самого вальцмана і його дій падає і на нейі саму до тепер.
Але бабло якось треба на життя заробляти тай і робота у ВР теж не ногами болото місити.
Питання :
А деж ти була до цього часу ?
Скільки разів ти навідувалась до свойіх земляків ?
Мала зустрічі з людьми ?
ВЗАГАЛІ ... що доброго ти зробила для області ... для Закарпаття ?
На шо ти розраховуєш ?

Довбуш 2020-07-27 / 20:28:01
Цитую: «.стала новою головою»... це як, була конференція територіальної організації, представлення програм претендентів, дискусія, таємне голосування? Чи Пеця Мальдівський, він ж Педро Малазький, просто взяв і назначив? Ось і Європейські принципи, і Солідарність!!!

Сара 2020-07-27 / 20:20:16
Лише партія "За жиддя" спасе Україну.
Рабиновича губернатором Закарпаття. Цей Моісей приведе нас на землю обітованну

ужгородка 2020-07-27 / 19:37:59
Включилися ЗЕштабісти, паскудити конкурентів :(

Династія 2020-07-27 / 18:58:08
Який отиць така й доця - обоє рябоє!

долото 2020-07-27 / 18:33:14
василю. ви вже навибирали,весь світ над Україною сміється.

Довбуш 2020-07-27 / 18:03:03
Василь - ви маєте рацію на 100%.

Василь 2020-07-27 / 17:46:19
( Долотові і Європейцю ) Хлопці то є ваша спава кому вам політичну дупу лизати !!! хочете « свинарчукам» які обкрадали свою армію і лизали одночас немиту дупу ПНХ в Кремлі, будь ласка!!! але Мудрі Закарпатця дадуть 25 го жовтня оцінку і цій « велимишанованій пані» і Петрови Мальдійському з партією тоже !!! І ще окремо хоч сказати «Львів говорить «, за кого хочеш Собі голосуй і ти і всі твої львівяни , а ми тут на Закарпатській землі самі знаємо за кого маємо голосувати і не тобі нас вчити марго

НОВИНИ: Політика

02:55
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.15. Закінчення
02:20
Наступні три роки ТУКЗ-КМКС знову очолюватиме Брензович
00:07
/ 2
Постраждалий кандидат на голову ОТГ вимагає поліцію неупереджено розслідувати напад на нього
13:22
/ 4