Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття (ФОТО, ВІДЕО)

Робочу поїздку до Хустського району голова Закарпатської ОДА розпочав із прибирання несанкціонованого сміттєзвалища у місті Хуст.

Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

Як повідомляється, протягом години назбирали 30 мішків зі сміттям. Їх відтак працівники фірми AVE вивезли на місцевий сміттєвий полігон.

Такі акції будуть регулярними, сказав Олексій Петров, який наголосив, що, на жаль, проблема несанкціонованих сміттєзвалищ стосується усіх районів області: "Нові вершини зі сміття виростають на Закарпатті. Серед неймовірної краси природи Карпат... Соромно і сумно! Цей Карфаген має бути зруйновано!"

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, в ході цієї поїздки голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша.

18 липня 2020р.

Теги: сміття, Петров

Коментарі

Byby 2020-07-20 / 12:37:22
А він петров) робить призначення сободаша для інтересів лунтіка

Вастль 2020-07-20 / 06:32:54
Коли у собаки не має роботи вона я...ця облизує,

толерон 2020-07-19 / 22:10:15
То є такий піар, з котрого є й мало користі...

Іван 2020-07-19 / 12:51:19
Прказуха савдеповська, іди роботу свою роби прибирай навколо себе продажників і царків, пенсія 50 доларів а він на камеру пляшки прибирає, повна неповага до людей, дешевий піар, який нікому нетреба! ПЕНСІЯ 1760 гр, спані бариги корупціонери за стільки майки купують! Не там Прибираєш!!

Иван 2020-07-19 / 11:31:50
Реалії України ! Чиновник вищого рангу прибрав гівна за чиновником нижчого рівня і після цього ,через лохотрон, підвищив засранця на посаді. Народ ! Що ти від них чекаєш ?

другий Іван 2020-07-19 / 09:52:44
Колись у 60-70 роках по селах і варешах краю роз"їзджали на возах так звані "роньдьоші".Брали вони у людей усякоє уже непотрібноє барахло: ряндя,папір,скло,залізо ну і т.ін., даючи взамін за нього мило, соду,сіль,цукор і ще там щось,що потрібно було людям у господарстві,дітлахам-простенькі іграшки.І населені пункти були,практично,вільні від сміття,бо їз його реалізації можна було мати хоч якусь вигоду.Мало хто викидав отот увесь непотріб на смітник,а ретельно сортували його,складували і очікували "роньдоша".Чому цим хорошим,давно набутим досвідом, не скористуватись тепер? Тепер же ж за забір сміття комунальним службам потрібно платити,а це не кожному ся любить,та й поверх того-не у кожному селі і варешові комунальники його забирають.От і вимітують його люди по-тихому де ся лише прийде.Ніякі штрафи не замінять матеріальної зацікавленості людей у цивілізованому вивільненні від сміття.

пенсіонер 2020-07-19 / 01:41:45

Якщо ця акція ОДА буде не одноразова, а по кожному району Закарпаття хоча б раз на місяць (з відповідними орг. висновками!), то це дуже добра та корисна справа.

Чаламаді 2020-07-19 / 00:19:55
Чувак шо ти несеш
У тебе все впорядку

Чаломада 2020-07-19 / 00:15:07
Радувуся і чудувуся,ож вшиткі хотять вужити..і не стати мутантами. Мутанти хоснують...пластик,целофан,скло....при біді мож ще хосновати жестяні баняки ну і дихати фест загазованим воздухом.А же бо воздух фест загазовати, то мусай ще мільйон жун посадити за руль. То буде щастя

Вуву 2020-07-18 / 23:47:38
З одного боку !
Це дійсно клас , що очільник ОДА сам взявся прибирати сміття . Він свойім прикладом показав що нічого тут особливого і кожен свідомий громадянин може і повинен так робити .
Це хороша справа і в позитивному розумінні показова акція.

З другого боку.
Наш народ так буквально і зрозумів і сприйняв що ця акція була показова . Бо і костюмчики знайшлись і машину підігнали на 30 торбинок сміття.
Тоді як іншим разом ... і на
300 торбинок машини нема а про костюмчики чисті і випрані .....
Така акція по свойій суті не вирішує саму проблему оскільки ні пластик ні папір ні ТИМ БІЛЬШЕ скло ... здати в пункти вторсировини ЗА ГРОШІ на переробку ... люди
можливості немають.
Простіше - нема мотиваційі.
Хто захоче буде сортувати своє сміття а потім якимось чудом його вивозити як на ньому не можна нічого заробити (навіть аби на то щоб його вивезти і здати ) ?
Тому напевно він як голова ОДА повинен із свойіми пропозиціями виходити на кабмін і там піднімати питання .
Ну хочаб по пляшках щоб люди могли йіх там здавати і пластикові і склянні за певну ціну. Тільки це вже може зменшити кількість сиіття на 30 -35 %.
Але навряд чи він буде собі цим зайо&ув@ти мозги ... коли крута зарплата є щомісяця і цим питанням він може і не займатись ВЗАГАЛІ.
Є комунальщики в т.ч. смітникарі от хай і розйо&уютс@ .
А ті в свою чергу ... Скажуть ... А що ми можемо ?
Ми не начальство .
Ми нічого не вирішуємо.
Ps. А начальство забило Великий болт на ВСЕ ... що треба вирішувати. :-)) так і живем.

злий 2020-07-18 / 23:24:24
Після цих слів місне бидло задумалося,що таке Карфаген і чого його має бути зруйновано

Зе де робота?? 2020-07-18 / 23:10:17
в РДА треба прибрати пару корупціонерів апотім ідо смітя)))
в районі товалети за міліони.

сорри 2020-07-18 / 23:07:10
Це не рівень голови ОДА - працювати наймитом у контрабандистів і безпредєльщиків та прибирати за ними сміття

Барига 2020-07-18 / 23:01:24
Не може бути склянна пляшка для шампанського одноразова і порожня викидатись у річку. Хуст потрібно було перевірити, як організовано владою міста збір та сортування побутових відходів.Починаючи зі шкіл встановити контейнери.Усіх привчати з дитинства.Якась Японія чи Німеччина цим займаються,а нам не до цього.

Іван 2020-07-18 / 22:55:21
Недостойна поведінка, нехай прибирає і сажає корупціонерів в погонах, які присягу давали державі перед народом! Чиновників злочинців та бандитів, сбу, прокуратура, митники та всіх хто краде і працює на благ свого кармана , в іншому випадку нехай влаштовується в комунальне підпреємсто АВЕ і тоді прибирає! Нам потрібна сильна смілива і справидлива людина!
Народ

бувалий 2020-07-18 / 22:48:28
Губернатору просто перевірити :1 де приймається склотара 2 пластик і фет пет фляшки , та усяка пластмаса 3.картон та папір. Великі продовольчі гіпєр,супєр магазини отримують у скляних фляшках піво навіть зі Львова,на заміну не пусті та порожні не везуть.Усе викидується у річки та в гори.А власникам по барабану,через затоноване скло навороченої тачки сміттяя не видно.Крок за кроком нищемо Природу.

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"