Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"

Йдеться про заступника прокурора області Андрія Манькута та начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області Андрія Малинича

Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"

Сьогодні, 9 липня, в Києві відбувся фінальний етап атестації регіональних прокурорів - співбесіда на доброчесність.

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Так, співбесіда щодо скандального Андрія Малинича, який займає посаду начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області, відкладена у зв'язку із поважною причиною до 21 липня. За наявною інформацією - через перебування на "лікарняному". 

Цього ж дня, але в складі іншої кадрової комісії №5, проходив атестацію і Андрій Манькут, який займає посаду заступника прокурора Закарпатської області і курує антикорупційний напрямок.

Даний прокурор пройшов співбесіду успішно, залишаючись фактично в тіні, не фігуруючи в жодних проблемних справах, проскочивши повз увагу журналістів і активістів. Хоча насправді джерела в правоохоронних органах повідомляють, що без його сприяння відбуватись незаконні перекваліфікації із важких "корупційних" статей на значно легші не могли, адже це його профільний напрямок у відомстві.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 2 липня мала відбутись співбесіда із прокурором Закарпаття Володимиром Гаврилюком. Однак вона відкладена, але на невизначений термін, через його перебування також на "лікарняному".

09 липня 2020р.

Теги: атестація, Малинич, Манькут

Коментарі

ужгородець 2020-07-10 / 16:33:07
А коли будуть проходити співбесіди серйозні хлопці Малицький, Форгачі, Русняк?

??? 2020-07-10 / 09:09:39
Для чого Малиничу їздити до Київа на співбесіду? Він на соросят і дома по ТБ може подивитися.

Гроші не пахнуть 2020-07-10 / 08:51:26
Ну чого ви добилися і які претензії Манькуту та Малиничу заявили? Та ніяких претензій і нічого не добилися, бо немає у вас доказів їхніх зловживань.
Манькуту, так взагалі ніяких претензій, і він молодець доказав вам, що пройшов всі іспити і далі буде заступником.
Малинича ви звинувачуєте в африканському вояжі, ну і що. Це що хабарі за зловживання прокуроською владою? Ні. Це що розкрадання? Ні. Це просто замовлення проти Малинича і все. Але пройде співбесіду Малинич, бо він розумна людина на відміну від більшості баранів у прокуратурі Закарпаття.
Але, хіба закарпатців та глашатаїв типу Грегора не цікавить:
- як потрапив у прокуратуру рахівський міліціонер Демянчук і зразу у Ужгородську міську,
- як через рік став заступником прокурора міста,
- як отримав від держави в Ужгороді квартиру, коли в черзі на її отрммання стояло біля десятка прокурорів, що набагато раніше прийшли на роботу.
- як людина, котра не здала тести у районну прокуратуру і її заховали у Сваляві на декретну посаду, через рік стала працівником ГПУ та ще й у внутрішню безпеку,
- як людина, котра надіслала до дисциплінарної комісії ГПУ десяток матеріалаів на прокурорів із яких не задоволено жодного, стала першим заступником прокурора області,
- як людина, що курує поліцію і тримає в структурах поліції (облапарат, МРЕО) власні столові.
- і що це за кримінальні провадження, заведені відносно Демянчука, про які пишуть у коментарах.
Пане Грегор вам це не цікаво? Чи може таке замовлення не поступало?

Грегору 2020-07-10 / 08:50:19
Гаврилюк пройде і дуде тебе кримінально переслідувати бо ніхто сі не розуміє куди ж ти дивишся, вправо чи в ліво

Демянчук Івав 2020-07-10 / 07:01:56
Це ви мене маєте на увазі? Я чесний покуоу все завобив непосильною пвацею свужачи шефу коупції Гаввилюку.

55555 2020-07-10 / 05:58:34
облили помиями всіх одіозних з обласної прокуратури крім Новікова, який відповідає за представництво--- і там нема до чого докопатися, бо позови на міліони, з скрипом апеляціями, але проходять. А чого нема жодної викривальної статті на розового кардинала--- 1 зама, який будучи в генінспекції(внутрішня безпека) допустив на вашу думку тотальну корупцію в обласній прокуратурі. Яке походження майна, безпричинний карєрний ріст, чи тепер по напрямкам, які він курує все так гладко??????? а то виходить всі погані один хороший білий і пушистий.

///\\\ 2020-07-10 / 00:32:24
Підори ..... це просто дно

Николай 2020-07-10 / 00:18:11
МАЛИНИЧ обісра...ся. Поважна причина.

НОВИНИ: Соціо

04:16
В Ужгороді відбудеться перше засідання консультативної ради очільників населених пунктів при Закарпатській ОДА
03:17
На пішохідному мості в Ужгороді патрульні зупиняли велосипедистів, що їхали під знак
02:22
ФОТОФАКТ. У Мукачеві намалювали пішохідний перехід на газон
18:04
800 тис грн спрямують на стартапи для закарпатських підприємців
17:28
/ 1
У Закарпатській ОДА пояснили, чому не працюють молодші групи дитсадків
16:41
Ужгородців запрошують долучатися до актуалізації Реєстру територіальної громади міста
16:02
/ 1
В Ужгороді з'явився мотиваційний мурал
14:35
У скансені в Ужгороді у ході чергового квесту "читали" "Листи з минулого"
12:22
В Ужгороді презентували "Cхідний вал"
11:33
З початку року закарпатці сплатили на розвиток армії понад 174 млн грн
11:32
На закарпатському ПП "Лужанка" чекають на оформлення 150 мікроавтобусів, на ПП "Тиса" – майже 100 транспортних засобів
10:27
Реконструкцію басейнів ДЮСШ завершують у Мукачеві
09:58
/ 1
У Мукачеві почали будувати пішохідний міст через Латорицю
03:11
/ 3
Замість сміттєпереробного заводу жителі Ужгородщини просять виділити ділянки під пасовища
03:04
Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ
01:42
/ 4
Голова Держлісагентства на Закарпатті був неприємно вражений ситуацією з переробкою деревини і каратиме за "сімейний" бізнес
15:18
/ 3
Службову перевірку щодо супроводу авто поліцейськими на КПП "Лужанка" розпочали на Закарпатті
13:14
/ 3
У Реабілітаційний центр диких птахів на Міжгірщини передали молодого боривітра
10:14
В УжНУ завершилася V Міжнародна літня школа з програмування
09:36
/ 1
Дванадцятиметровий "Прапор Єдності" несуть на Закарпаття
12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 3
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 4
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
/ 1
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
» Всі новини